RU

TV programma

 

 

Vieglākais veids, kā uzzināt TV pārraižu programmu gan šodienai, gan nākamajām 5 dienām kā arī iepazīties ar raidījumu un filmu anotācijām, ir lietot funkciju - TV programma.

 

TV programmu kanālam, ko skaties, vari atvērt ar kreiso navigācijas taustiņu. Līdzās tai ir redzama arī neliela radījuma vai filmas anotācija, pārraides laiks un datums.

 

Ja vēlies aplūkot TV programmu citam kanālam, izmanto horizontālās navigācijas taustiņus, lai sameklētu vēlamo kanālu. Spied OK, no saraksta izvēlies Skatīties kanālu un nospied OK vēlreiz.

 

Savukārt, ja vēlies aplūkot kanāla programmu nākamajām dienām, spied OK un tad ar vertikālajiem navigācijas taustiņiem iezīmē Izvēlies dienu un atkārtoti nospied OK. Pēc tam ar navigācijas taustiņiem izvēlies attiecīgo datumu un apstiprini savu izvēli ar OK. Jau nākamajā brīdī vari izpētīt izvēlētā kanāla attiecīgās dienas TV programmu.

 

Ja vēlies vienlaicīgi pārlūkot TV programmu vairākiem kanāliem, spied pogu MENU un OK, tādējādi apstiprinot izvēlnes TV Gids pirmo sadaļu - TV programma. Atkarībā no Tava televizora tehniskajām iespējām, būs pieejama kanālu programma vienlaicīgi 3 vai 5 kanāliem.

 

Izmantojot horizontālos navigācijas taustiņus vari atrast nepieciešamo TV kanālu, bet ar vertikālajiem navigācijas taustiņiem pārlūkot tā dienas programmu.

 

Ja nepieciešams apskatīt citas dienas programmu, rīkojies tā pat kā iepriekš - spied OK, iezīmē Izvēlies dienu, nospied OK. Nākamajā logā ar vertikālajiem navigācijas taustiņiem izvēlies dienu, spied OK.

 

Horizontālais TV ekrāna iedalījums atspoguļo TV pārraides attiecībā pret šā brīža laiku, sadalot tās 2 daļās - raidījuma daļa, kas jau pagājusi un atlikusī raidījuma daļa.