RU

Virszemes TV aktualitātes no 8. līdz 15. aprīlim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI PIEDĀVĀ


olga_drege

 


Saruna ar Olgu Dreģi kanālā "360TV" (Nr. 11)


Pirmdien, 11. aprīlī, plkst. 21:00

Pirmdienas 360TV atvēlētas kino tematikai, un šajā reizē īpašajā interviju ciklā "100 personības līdz Latvijas simtgadei" piedāvājam noskatīties Kaspara Breidaka sarunu ar izcilo aktrisi Olgu Dreģi. Tā būs stundu gara saruna par aktrises spilgtākajām lomām, krāšņākajiem dzīves brīžiem un daudz ko citu viņas piepildītajā mūžā.


karlis_sebris

 


Stāsts par Kārli Sebri kanālā "360TV" (Nr. 11)


Svētdien, 10. aprīlī, plkst. 21:00

Ik svētdienas vakaru Jānis Ozols 360TV skatītājus tuvāk iepazīstina ar kādu no Latvijas kultūras leģendām - dižgariem, bez kuriem nav iedomājama mūsu kultūra. 10. aprīļa vakarā varēsim vairāk uzzināt par Kārļa Sebra personību un dzīvi. Par aktieri stāstīs Margarita Mantiņa no Teātra muzeja, kura veidoja viņa izstādi, ar viņu sadraudzējās un mēdza bieži iet viesos. Tāpat par viņu stāstīs Rita Melnace, ilggadīga Nacionālā teātra literārās daļas vadītāja, Baiba Indriksone, kura daudz spēlējusi ar viņu kopā filmās, un citi ar Sebra dzīvi saistīti cilvēki. Tas būs izzinošs piedzīvojums, kura laikā būs daudz jauna un nedzirdēta par Latvijas kultūras leģendām.

JAUNI SERIĀLI UN FILMAS


salamandra

 


Jauns seriāls "Salamandra" kanālā "Fox" (Nr. 29)


No 8. aprīļa, piektdienās, plkst. 22:00

"Salamandra" ir Beļģijā tapusi detektīvdrāma, kas sākas ar kādas nelielas privātbankas aplaupīšanu Briselē. Nezināmi ļaundari no 800 bankas seifiem uzlauž un izlaupa 66 seifus, kas pieder ietekmīgākajiem un bagātākajiem Beļģijas ļaudīm. Kredītiestādes īpašnieki vēlas noslēpt nozieguma faktu, lai izvairītos no skandāla, taču godīgais un nekorumpētais policijas inspektors Pauls Žerardi sāk izmeklēšanu, lai nāktu uz pēdām vainīgajiem. Izmeklēšanas gaitā viņš atklāj, ka laupīšanas upuri ir biedri slepenā organizācijā "Salamandra", kurā apvienojušies valsts elites pārstāvji - rūpnieki, finansisti, tiesu pārstāvji un politiķi. Viens no seifiem pieder pat kādam Beļģijas karaliskās ģimenes loceklim. Izrādās, ka tajos glabāti īpaši slepeni noslēpumi - kompromitējoši dokumenti un fotogrāfijas, ko nedrīkst redzēt sveša acs; daļa no tiem saistīti pat ar Otrā pasaules kara notikumiem. Tagad, kad slepenie dati nonākuši ļaunprāšu rokās, rodas apdraudējums valsts pastāvēšanai, jo noziedznieki var tos izmantot šantāžas mērķiem. Seriāla turpinājumā cilvēki, kuru seifi ir aplaupīti, tiek noslepkavoti, pazūd vai izdara pašnāvību. Savukārt inspektors Žerardi kļūst gan par kriminālistu, gan varas iestāžu mērķi, tāpēc viņam nekavējoties ir jāatklāj, kādi ir ļaundaru nolūki un kas ir aplaupījis seifus.


11_22_63

 


Ekskluzīva trillera pirmizrāde "11.22.63" kanālā "Fox" (Nr. 29)


No 11. aprīļa, pirmdienās, plkst. 21:00

Ilgi gaidītais zinātniskās fantastikas daudzsēriju trilleris "11.22.63" piedzīvos ekskluzīvu pirmizrādi televīzijas kanālā FOX daudzviet pasaulē, tostarp Latvijā. Tas būs stāsts par vidusskolas skolotāju Džeiku Epingu, kurš zaudējis sievu un vēlas dzīvē ieviest pārmaiņas. Sava drauga Ela Templetona iedrošināts, Džeiks aizceļo atpakaļ laikā.
Trilleris aizved skatītājus uz Teksasu pagājušā gadsimta 60. gados. Džeika mērķis ir novērst atentātu pret ASV prezidentu Džonu Kenediju, tomēr viņa misiju apdraud ne tikai Lī Hārvijs Osvalds (atzīts par vainīgu Kenedija noslepkavošanā Dalasā 1963. gada 22. novembrī), bet arī negaidīta iemīlēšanās skaistajā bibliotekārē Seidijā Danhilā un pagātne, kas nevēlas, lai to mainītu.


viltiba

 


Jauns seriāls "Viltība" kanālā "FoxLife" (Nr. 30)


No 12. aprīļa, otrdienās, plkst. 21:55

Seriāls "Viltība" ir stāsts par Alisi Vonu - stipru un veiksmīgu sievieti, kas izmeklē krāpšanas gadījumus un darbojas kādā Losandželosas firmā kopā ar līdzstrādniekiem Mariju un Džeimsu. Šķiet, ka viss viņas dzīvē ir ideāli - labi atalgots, aizraujošs darbs, lieliska privātā dzīve un lieli nākotnes plāni. Alise kopā ar savu līgavaini Bendžaminu Džounsu gatavojas precēties un iegādāties savu sapņu māju. Viss ir tik labi, ka labāk nevar būt, taču tad notiek kaut kas pilnīgi neparedzams. Bendžamins piepeši pazūd, paņemot līdzi divus miljonus ASV dolāru no Alises bankas konta. Sieviete ir izmisumā, taču apņēmības pilna atrast izkrāpēju, pirms viņš nav izpostījis viņas karjeru. Alise dara visu iespējamo, lai klienti neuzzinātu, ka viņa pati ir kļuvusi par krāpniecības upuri, jo pretējā gadījumā zaudētu darbu. Alise ir cieši nolēmusi - lai notvertu savu bijušo līgavaini, viņu neapturēs nekas. 
Galvenajā lomā redzēsim amerikāņu aktrisi Mireilli Enosu, kas par skarbās detektīves Sāras Lindenas lomu drāmas un mistikas seriālā "Slepkavība" 2011. gadā tika nominēta "Primetime Emmy Award" balvai un "Zelta Globusa" balvai kā labākā aktrise galvenajā lomā drāmas seriālā. Viena no seriāla izpildproducentēm ir slavenā Šonda Raimsa, kas pērn saņēma ASV Scenāristu ģildes balvu par mūža ieguldījumu darbā televīzijā. Viņas kontā ir tādi kulta seriāli kā "Grejas anatomija", "Privātprakse", "Skandāls" un "Kā izbēgt no soda par slepkavību". Portāls "designntrend.com" raksta, ka faniem, kas sajūsminājās par iepriekšējiem Raimsas šedevriem, pavisam noteikti jau no paša sākuma iepatiksies arī "Viltība". 
Galvenās lomas atveidotāja Enosa nodēvējusi jauno seriālu pa "elegantu un aizraujošu". "Tas ir trilleris. Tas ir stāsts par krāpšanās meistariem un savā ziņā - kaķa spēle ar peli. Es tēloju kriminālistikas grāmatvedi, tāpēc medīju krāpniekus. Un tad es pati tieku apkrāpta. Turklāt izrādās, ka man ir lietas, kas ir slēpjamas," komentē aktrise. 

 

RAIDĪJUMI


x_paaudze

 


Vēsturiskais raidījumu cikls "X paaudze" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 27)


No 9. aprīļa, sestdienās, plkst. 22:30

Raidījumu ciklā atskatīsimies uz vēsturiskajiem notikumiem, kurus piedzīvojusi tā dēvētā "X paaudze" - cilvēki, kas dzimuši laikā no 1961. līdz 1980. gadam. Šīs paaudzes pārstāvji ir auguši patstāvīgi, jo vecāki vienmēr bijuši darbā vai citādi aizņemti. Ieguvuši labāku izglītību, ir pašpārliecinātāki un lielāki individuālisti nekā iepriekšējā, tā dēvētā "Baby Boomer" paaudze. "X paaudze" izceļas ar ironiskāku un skeptiskāku attieksmi pret dzīvi. Šī paaudze uzsāk tehnoloģiju attīstību, turklāt apvieno divas būtiskas personības vērtības - atbildības sajūtu un personisko brīvību. Mazāku nozīmi piešķir statusam, darba vietā koncentrējas uz sadarbību, savām prasmēm un rezultātu, kā arī aizstāv savas tiesības. Parasti viegli maina darba vietu, ja nejūtas tur labi vai neredz jēgu. "X paaudze" ir piedzīvojusi daudzus notikumus, sākot no kara Vjetnamā līdz HIV/AIDS epidēmijas sākumam, Berlīnes mūra krišanai 1989. gadā un PSRS sabrukumam, kas iezīmēja Aukstā kara beigas. Tie, kas dzimuši laikā no 1961. līdz 1980.gadam, pieredzēja periodu, kad miljoniem pāru šķīrās. ASV mūziķa Kurta Kobeina atraitne, mūziķe un aktrise Kortnija Lova stāsta, ka viņas māte šķīrusies četras reizes, un tas tika uzskatīts par normālu parādību. "Nekad iepriekš vēsturē mēs nebijām piedzīvojuši laikus, kad cilvēki šķiras tik lielos apmēros," norāda vēsturnieks un demogrāfs Nīls Hovs. Viņš arī atzīst, ka lielā mērā viņu "uzaudzināja" televīzija, jo vecāku tikpat kā nebija mājās. Tikmēr 80.gadu sākumā ziņu raidījumos parādījās informācija par jaunu letālu slimību - AIDS. "AIDS krīze radīja sajūtu, ka šo slimību var dabūt jebkurā brīdī. Tas ietekmēja ikvienas attiecības," atceras dziedātāja un dziesmu autore Lisa Loba. "X paaudze" piedzīvoja vienu no lielākajiem militārajiem konfliktiem 20.gadsimta otrajā pusē - Vjetnamas karu, kas ilga no 1955. gada 1. novembra līdz 1975. gada 30. aprīlim. Līdz 1968. gadam, kad vecākie "X paaudzes" pārstāvji bija otrās klases skolēni, katru nedēļu Vjetnamā tika nogalināti vidēji trīs simti amerikāņu. Viens no raidījuma dalībniekiem atzīst, ka "mēs dzīvojam Vjetnamas kara ēnā vēl šodien".

 

SPORTA NOTIKUMI


basketbols

 


Divas aizraujošas spēles ar brāļu Bertānu dalību kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


Svētdien, 10. aprīlī, plkst. 13:30 
Svētdien, 10. aprīlī, plkst. 19:30 

Pagājušajā nedēļas nogalē Dāvis Bertāns izcēlās ar izcilu pēdējo sekunžu metienu, palīdzot Laboral Kutxa Baskonia tikt pie nozīmīga panākuma pret slaveno Madrides Real. Šajā nedēļas nogalē kanāls Best4Sport TV visiem Lattelecom Televīzijas klientiem piedāvā divas aizraujošas cīņas ar brāļu Bertānu piedalīšanos. Pieslēdzies lielajam basketbolam svētdien, kad Dāvis Bertāns un Laboral Kutxa Baskonia centīsies nostiprināt savas pozīcijas spēlē pret CAI Zaragoza, un kad Dairis Bertāns centīsies sarūgtināt slaveno Madrides Real, kuriem zaudējumu pirms nedēļas sagādāja viņa brāļa trīs punktu metiens spēles pēdējās sekundēs.


kristaps_porzingis

 


Kristapa Porziņģa sezonas pēdējā spēle kanālā "NBA TV" (Nr. 73)


Trešdien, 13. aprīlī, plkst. 02:00

Daudzus fanus un basketbola ekspertus šajā sezonā patīkami pārsteidza mūsu Kristapa Porziņģa veiksmīgā un rezultatīvā spēle. Par spīti Kristapa veiksmīgajai spēlei Ņujorkas komanda nav iekļuvusi izslēgšanas spēlēs un naktī uz 13. aprīli Kristaps aizvadīs savu pēdējo spēli savā pirmajā sezonā NBA, kas izvērtusies ļoti veiksmīga. Skaties un seko līdzi tiešraidē, kādu punktu Kristaps Porziņģis pieliks savai pirmajai sezonai!

sports Lai pieteiktu Sporta paku ienāc: www.lattelecom.lv


bmx

 


Olimpiskā čempiona Māra Štromberga  starti Pasaules Kausa posmā kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


Svētdien, 10. aprīlī, plkst. 18:30

Viens no izcilākajiem latviešu sportistiem Māris Štrombergs uzņem tempu pirms vasarā gaidāmajām Olimpiskajām spēlēm un, uzrādot lieliskus rezultātus, ir uzvarējis divus pēdējos ASV čempionāta posmus. Savu uzvaru sēriju Māris noteikti mēģinās turpināt arī Mančesterā notiekošajā Pasaules Kausa posmā.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube