Virszemes TV aktualitātes no 3. līdz 10. novembrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Dokumentālā filma "Cilvēkstāsti: Hilarija Klintone"

 


Dokumentālā filma "Cilvēkstāsti: Hilarija Klintone" kanālā "360TV" (Nr. 11)


3. novembrī, plkst. 20:55

ASV prezidenta vēlēšanas ir viens no šī brīža aktuālākajiem notikumiem, kam seko līdzi visa pasaule.  Dokumentālā filma piedāvā  elpu aizraujošu stāstu par Hilariju Daienu Rodemu Klintoni, kuras politiskā karjera, ja viņa uzvarēs vēlēšanās, būs krietni ievērojamāka kā viņas vīram, bijušajam ASV prezidentam Bilam Klintonam. Politiskajā vidē viņa jau šobrīd paveikusi daudz, spilgti iezīmējot savu personību ASV un visas pasaules vēsturē. No kurienes nākusi šī spēcīgā sieviete, uzzini, skatoties dokumentālo filmu par viņas dzīvi.


Raidījums "Baikeru garšas ekspedīcijas - Āzija"

 


Raidījums "Baikeru garšas ekspedīcijas - Āzija" kanālā "360TV" (Nr. 11)


Sestdienās, plkst. 19:45

Neskatoties uz skarbo vadītāju ārieni, raidījums "Baikeru garšas ekspedīcijas - Āzija" ir viens no patiesākajiem un garšīgākajiem kulinārijas šoviem, kāds redzēts. Britu iemīļotie gardēži uz motocikliem - Sī Kings un Deivs Maijers - vēl līdz ceļojumam uz Āziju paspējuši doties daudzās citās ekspedīcijas. Turklāt uzreiz pēc Āzijas piedzīvojuma Sī un Deivs dosies uz Ziemeļeiropu, šī ceļojuma laikā izbaudot un parādot arī Latvijas garšu. Dodies līdzi neticamajai garšas ekspedīcijai uz motocikla, kas būs lielisks papildinājums Hobiju sestdienai.


Amerikas šovs "Uzvar zaudētājs"

 


Amerikas šovs "Uzvar zaudētājs" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


Darba dienās, plkst. 17:35

Jaunajā un iedvesmojošajā Amerikas šova "Uzvar zaudētājs" sezonā būs vērojami cilvēki, kuru svars krietni pārsniedz 100 kilogramu atzīmi. Caur sviedriem un asarām, izaicinot sevi un savus komandas biedrus, viņi izdzīvos smagu cīņu ar liekajiem kilogramiem. Papildus spriedzei šajā sezonā dalībniekiem būs jāsastopas ar dažādiem kārdinājumiem, kurus ik uz soļa sarūpējuši tā veidotāji. Milzu nauda vai zaudēti kilogrami? Ļauties ātro uzkodu kārdinājumam vai turpināt diētu? Kļūsti par liecinieku cīņai ar sevi, galējam spēku izsīkumam, sacensību spriedzei un dramatiskām vizuālajām pārmaiņām.

 

RAIDĪJUMI


Raidījums "Kruīza kuģa nelaime: Costa Concordia"

 


Raidījums "Kruīza kuģa nelaime: Costa Concordia" kanālā "Discovery Channel" (Nr. 42)


5. novembrī, plkst. 20:00

Raidījums skatītājiem piedāvās ekskluzīvu ieskatu kruīza kuģa Costa Concordia traģēdijā, kura notika 2012.gada 13. janvārī pie Džiljo salas Toskānā. Kuģis uzskrēja virsū zemūdens klintij, avārijas brīdī uz kuģa atradās vairāk kā 4000 cilvēki, tostarp 1000 no tiem bija apkalpes locekļi. Raidījumā būs iespēja vērot vēl neredzētus skatus no kuģa traģēdijas brīža un evakuācijas. 

 

SPORTS


NHL sezonas spēle

 


NHL sezonas spēle kanālā "Setanta Sports" (Nr. 72)


4. novembrī, plkst. 01:00

NHL regulārās sezonas spēle. Buffalo Sabres pret Toronto Maple Leafs. Vienīgais latvietis NHL Zemgus Girgensons un Buffalo Sabres pret Toronto Maple Leafs.


Olybet LBL spēle

 


Olybet LBL spēle kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


5. novembrī, plkst. 16:35

Olybet LBL regulāras sezonas spēle. Jūrmala/Fēnikss pret Liepāja/Triobet. Arņa Vecvagara vadītie Jūrmala/Fēnikss uzņems Liepāja/Triobet komandu.

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube