RU

Virszemes TV aktualitātes no 29. septembra līdz 6. oktobrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Šovs "Dejo!"

 


Šovs "Dejo!" kanālā "STV Pirmā" (Nr. 10)


No 5. oktobra, plkst. 21:00

Jau pavisam drīz skatītājus iepriecinās pasaules labākie dejotāji, kuri šovā "Dejo!" cīnīsies par 100 000 sterliņu mārciņu lielu naudas balvu. Teju visi šova dalībnieki ir galvenās balvas cienīgi, un viņu priekšnesumi liks skatītāju sirdīm pukstēt straujāk, taču uzvarētājs būs tikai viens. Nenokavē emocijām bagāto šovu, kurš žilbinās ar aizraujošiem priekšnesumiem un noskaidro, kurš priekšnesums atstās žūriju bez vārdiem.


Filma "Noderīgi draugi"

 


Filma "Noderīgi draugi" kanālā "STV Pirmā" (Nr. 10)


5. oktobrī, plkst. 22:00

Galvenajās lomās: Džastins Timberleiks un Mila Kunisa.

Dilans un Džeimija ir smagi vīlušies romantiskajās attiecībās. Kad abu ceļi krustojas, viņi iemīlēties vairs nevēlas, taču sekss nekaitētu. Viņi nolemj, ka paliks labi draugi, abus vienos tikai sekss un jebkāda romantika būs aizliegta šajās attiecībās. Tomēr tas nebūt nav tik vienkārši, un drīz abi apjauš, ka vienam bez otra iztikt nemaz nav viegli.

 

FILMA


Filma "Monstru skola: Lielā zemūdens klints"

 


Filma "Monstru skola: Lielā zemūdens klints" kanālā "Kidzone" (Nr. 56)


30. septembrī, plkst. 17:00

Monstru skolā notiek vērienīga ballīte, līdz ar to jauni piedzīvojumi var sākties. Pasākums rit pilnā sparā līdz brīdim, kad notiek kas pavisam negaidīts – maģisks spēks aizrauj multfilmas galvenos varoņus uz lielo zemūdens klinti. Šeit varoņiem nāksies saskarties ar vairākiem pārbaudījumiem, bērnības atmiņām un pat seniem ienaidniekiem. Tikai kopīgiem spēkiem viņiem izdosies tikt galā ar pārbaudījumiem. 


Filma "Pēkšņi tēvs"

 


Filma "Pēkšņi tēvs" kanālā "Sony Channel" (Nr. 65)


1. oktobrī, plkst. 21:00

Kādu dienu Valentīna dzīve pilnībā izmainās, kad uzrodas viņa bijusī mīļākā Džūlija ar mazuli uz rokām, kurš izrādās ir viņa bērns. Džūlija nespēj parūpēties par mazuli, tāpēc to atstāj Valentīnam un pati dodas uz Losandželosu. Valentīns uzņemas meitiņas Megijas audzināšanu, kaut arī tas nenākas viegli. Sešus gadus vēlāk Džūlija saprot, ka ir pieļāvusi kļūdu un cenšas atgūt Megiju caur tiesu. 

 

ŠOVS


Šovs "Salas izaicinājums ar Bēru Grillu"

 


Šovs "Salas izaicinājums ar Bēru Grillu" kanālā "Discovery Channel" (Nr. 42)


No 2. oktobra, plkst. 21:00

Kā izdzīvot stiprākajam - starptautiski atzītais avantūrists un izdzīvotājs Bear Grylls met izaicinājumu mūsdienu amerikāņiem. Vai tie spēs izdzīvot uz salas bez luksusa lietām, tikai ar pašu nepieciešamāko? Šajā šovā nav galveno balvu, nav uzvarētāju un izslēgšanu. Visu sezonu ir filmējuši paši dalībnieki – parādot īstos dzīves apstākļus. Dalībnieki ir gatavi pārbaudīt savas fiziskās, garīgās un emocionālās robežas, lai cīnītos par izdzīvošanu.

 

MŪZIKA


Koncerts A$AP ROCKY BIRTHDAY – London Live Special

 


Koncerts A$AP ROCKY BIRTHDAY – London Live Special kanālā "iConcerts" (Nr. 68)


3. oktobrī, plkst. 17:00

A$AP Rocky ir viens no ietekmīgākajiem reperiem pasaulē, un skatītājiem būs iespēja vērot viņa dzimšanas dienas uzstāšanos Londonas vērienīgajā mūzikas vietā KOKO. A$AP Rocky izpildīs tādas dziesmas kā "Long Live A$AP", "Goldie", "Angels" un "Wild For The Night" īpašajā Londonas koncertā. Pēc šova skatītājiem būs iespēja vērot aizraujošu interviju ar pašu skatuves mākslinieku A$AP Rocky. Nepalaid garām īpašo dzimšanas dienas koncertu!

 

SPORTS


Rallijkrosa nedēļas nogale ekskluzīvi Lattelecom televīzijā

 


Rallijkrosa nedēļas nogale ekskluzīvi Lattelecom televīzijā kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


No 1. oktobra līdz 2. oktobrim

Viens no gada centrālajiem notikumiem sportā ir klāt – Rīgā ierodas pasaules čempionāts rallijkrosā! Jaudīgas mašīnas un pasaules labākie braucēji par uzvaru cīnīsies šeit pat Biķerniekos. Mūsu labākie braucēji Reinis Nitišs un Jānis Baumanis sacentīsies ar pasaules auto sporta zvaigznēm Peter Solberg, Sebastian Loeb un Ken Block. Lattelecom saviem klientiem piedāvā vēl nebijušu iespēju tiešraidē sekot līdzi visiem kvalifikācijas braucieniem, pusfināliem un fināliem.

1. oktobrī

  • Plkst. 12:00 - Pirmie kvalifikācijas braucieni
  • Plkst. 14:30 - Otrie kvalifikācijas braucieni

2. oktobrī

  • Plkst. 9:30 - Trešie kvalifikācijas braucieni
  • Plkst. 11:45 - Ceturtie kvalifikācijas braucieni
  • Plkst. 13:30 - Pirms sacensību studija
  • Plkst. 14:00 - Sacensību pusfināli un fināli

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube