RU

Virszemes TV aktualitātes no 27. jūlija līdz 4. augustam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Luzuma punkts

 


Krimināldrāma "Lūzuma punkts" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


No 27. jūlija, trešdienās, plkst. 22:00

"STV Pirmā!" šonedēļ aicina izbaudīt dinamisku krimināldrāmu "Lūzuma punkts". Seriāls ir psiholoģisks trilleris, kas pēta un atspoguļo divu mednieku dzīves. Viens no tiem ir sērijveida slepkava, kurš izseko savus upurus Belfāstas apkaimē, bet otra ir talantīgā izmeklētāja Stella Gibsone (Džiliana Andersone), kura šeit ieradusies, lai noķertu slepkavu. Sarežģītais izmeklēšanas process atklāj daudzus noslēpumus, iesaistot citus pilsētas iedzīvotājus, un uzņem neparedzētus apgriezienus. Lai notvertu noziedznieku, ir jāpārspēj to gudrībā... 


Zelts. Sudrabs. Bronza.

 


Raidījums "ZELTS, SUDRABS, BRONZA. LATVIJAS OLIMPIEŠI" kanālā "360TV" (Nr. 11)


Otrdien, 2. augustā, plkst. 22:00

Vairs nav palicis ilgs laiks līdz pēdējās četrgades lielākajam vasaras sportiskajam notikumam – olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro. Lai pienācīgi sagatavotos lielajam notikumam, 360TV izveidojis īpašu raidījumu sēriju "Zelts. Sudrabs. Bronza. Latvijas olimpieši" , kas tuvāk iepazīstinās gan ar sportistiem, kas savu vārdu jau ierakstījuši vēstures lappusēs, gan ar tiem, kuri vēl tikai cer uz medaļām.

Raidījumā uzzināsim, kā jutās pirmie medaļnieki, kas uz olimpiādes pjedestāliem kāpa, jau plīvojot neatkarīgās Latvijas karogam. Kā olimpieši guva uzvaras, un cik daudz tas viņiem prasīja? Stāsts par Igoru Vihrovu, Jeļenu Rubļevsku un Aigaru Fadejevu.

 

FILMAS


Begsanas plans

 


Filma "Bēgšanas plāns" kanālā "Filmzone" (Nr. 61)


Svētdien, 31. jūlijā, plkst. 23:00

Rejs Breslins (Stalone) ir cietumu drošības vadošais eksperts, kurš ticis nepatiesi apsūdzēts slepkavībā un ieslodzīts paša projektētā cietumā, kas tiek dēvēts par "kapu", jo ir viens no visdrošākajiem un noslēgtākajiem pasaules cietumiem. Viņa vienīgā iespēja izkļūt ir iegūstot cietuma autoritātes – ieslodzītā Emīla Rotmejera (Švarcnegera) atbalstu, lai izstrādātu bēgšanas plānu.
Daudzu kino mīļu sapnis ir piepildījies asa sižeta trillerī "Bēgšanas plāns"! Pirmo reizi uz ekrāna galvenajās lomās apvienojušās divas visspožākās grāvējfilmu leģendas – Silvestrs Stalone un Arnolds Švarcnegers.

 

RAIDĪJUMI


Cina par Virungu

 


Raidījums "Cīņa par Virungu" kanālā "National Geographic" (Nr. 27)


Svētdien, 31. jūlijā, plkst. 22:00

National Geographic aicina skatītājus doties aizraujošā piedzīvojumā uz vienu no krāšņākajiem Āfrikas nostūriem. Virunga ir Āfrikas vecākais nacionālais parks, un ir kļuvis par mājvietu pasaules iespaidīgākajām radībām. Parka teritorija sevī iekļauj kalnus, vulkānus, savannu un burvīgo Edvarda ezeru. Lai gan, parks ir bioloģiskās daudzveidības dārgums tas nepārtraukti tiek apdraudēts un pakļauts briesmām.

 

MŪZIKA


Robbie Williams

 


Koncerts Robbie Williams - "Take the crown" kanālā "iConcerts" (Nr. 68)


Ceturtdien, 28. jūlijā plkst. 21:55

"Take the Crown" ir iespaidīgs divu stundu garš Robija Viljamsa labāko hitu ceļojums pa amerikāņu kalniņiem. Tas tika izpārdots visā Eiropā, un tajā piedalījās vairāk kā pusotrs miljons fanu. Koncerta ieraksts veikts Igaunijā, 70 tūkstošu skatītāju auditorijai paredzētajā Tallinas Dziesmu svētku estrādē augstas izšķirtspējas attēla un neatkārtojamā skaņas kvalitātē. Tā ir tava iespēja izbaudīt lielisku izrādi un Robija līdz šim lielākās turnejas ekstravaganto iestudējumu. Ja esi palaidis garām turneju vai vēlies atkal piedzīvot burvīgo vakaru, iegādājies biļetes laikus, lai neizjustu vilšanos.

 

SPORTS


MX2 pasaules čempionāts

 


Atbalsti labākos Latvijas motobraucējus cīņās MX2 pasaules čempionātā! kanālā "Motors TV" (Nr. 75)


Svētdien, 31. jūlijā plkst. 18:15 un 20:05

Spraigas cīņas ar mūsu sportistu dalību turpinās pasaules čempionātā motokrosā MX2 klasē. Nākamais posms ar aizraujošiem braucieniem gaidāms jau šajās brīvdienās, kad braucēji uz starta dosies Lommelas trasē Beļģijā. Kā mūsējiem veiksies Čehijas trasē? Vai šis gads būs tik pat veiksmīgs kā iepriekšējais?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube