RU

Virszemes TV aktualitātes no 24. novembra līdz 1. decembrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Seriāls "Žans Klods van Damme: Privāti"

 


Seriāls "Žans Klods van Damme: Privāti" kanālā "360TV" (Nr. 11)


No 29. novembra otrdienās, plkst. 18:50

Žans Klods Van Damme ir ne tikai izcils cīņas meistars, bet arī sieviešu siržu lauzējs un katra sevi cienoša vīrieša elks. 360TV lielāko personību kanāls Latvijā, aicina noskaidrot, kas patiesībā slēpjas aiz izveicīgā mačo un grāvējfilmu varoņa tēla. Pa durvju spraugu ielūkojies van Dammes privātajā dzīvē un iepazīsti vienu no stiprākajiem vīriešiem uz zemes!


Filma "Tūrists"

 


Filma "Tūrists" kanālā "360TV" (Nr. 11)


27. novembrī, plkst. 22:00

Frenks Tupelo, amerikānis ar salauztu sirdi, apceļo Eiropu, izbaudot impulsīvus piedzīvojumus un mēģinot sadziedēt mīlas cirstās brūces. Viņš sastop apburošu sievieti, ar kuru tālāk ceļu turpina kopā. Parīze, Venēcija un kaisle - ko gan vēl vairāk Frenks varētu vēlēties? Taču romantika kļūst par fonu spraigiem notikumiem, kādus viņš līdz šim redzējis tikai televīzijā. Abi ceļotāji tiek iesaistīti nāvējošā spēlē, kurā viens ir kaķis, bet otrs - pele.


Filma "Vitnija Hjūstone: Personīgi"

 


Filma "Vitnija Hjūstone: Personīgi" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


30. novembrī, plkst. 21:00

Iepazīsti leģendāro dziedātāju Vitniju Hjūstoni personiskā un atklātā filmā gan par viņas muzikālo karjeru, gan privāto dzīvi un sarežģīto laulību ar r&b zvaigzni Bobiju Braunu. Nav noslēpums, ka pāris mīlēja pārgalvīgu un skaļu dzīvi, kurā kūsāt kūsāja jautrība, ballītes, skandāli un narkotikas. Savukārt pēc Vitnijas mīklainās nāves tika izvirzītas dažādas versijas par to, kurš patiesībā vainojams mākslinieces pagrimumā. Vai popmūzikas karalienes nāve tiešām bija nejaušība?

 

RAIDĪJUMI


Raidījums "Zemes evakuācija"

 


Raidījums "Zemes evakuācija" kanālā "National Geographic" (Nr. 27)


25. novembrī, plkst. 17:00

"Zemes evakuācija" ir aizraujošs dokumentālais raidījums, kurš skatītājiem liks aizdomāties par to, kas varētu notikt, ja Zemei draudētu briesmas un būtu nepieciešama steidzama evakuācija. Raidījums iedziļināsies tādās detaļās kā tehniskā puse jauna kuģa būvniecībai, kurš būtu spējīgs uzņemt cilvēkus, dzīvniekus un citus Zemes organismus, lai spētu tos pārvest uz citu saules sistēmas planētu.

 

FILMAS


Filma "Karalis lauva"

 


Filma "Karalis lauva" kanālā "Disney Channel" (Nr. 42)


26. novembrī, plkst. 19:30

Dižajam lauvu karalim Mufasam piedzimst mantinieks - lauvēns vārdā Simba. Jau bērnībā zinātkārais mazulis kļūst par upuri sava skaudīgā onkuļa Šrama intrigām, kurš sapņo tikai par varu un tās dēļ ir gatavs uz visu. Simbam būs jāpaveic grūts ceļš, kur viņš iepazīs gan izraidīšanu un cīņu, gan apzināsies, ko patiesībā nozīmē būt par īstu karali. Viņš iepazīs zaudējuma rūgtumu, nodevību; grūtā cīņā iekaros savu likumīgo "vietu dzīvē" un iegūs uzticamus, bezrūpīgus, nerātnus un visai amizantus draugus: Timonu un Pumbu. 

 

SPORTS


VTB regulārā sezonas spēle

 


VTB regulārā sezonas spēle kanālā "Best4sport TV" (Nr. 33)


27. novembrī, plkst. 14:55

VEF Rīga komandai spēle turpināsies Kubaņā. Šobrīd komanda ir iekrājusi pozitīvu uzvaru un zaudējumu bilanci 3-2 un atrodas izslēgšanas spēļu zonā. Nākamie pretinieki - Lokomotiv komanda - ar tādu pašu bilanci atrodas blakus 5. vietā.


Rallijkrosa čempionāts turpinās

 


Rallijkrosa čempionāts turpinās kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


27. novembrī, plkst. 19:30

Pēdējais posms pasaules čempionātā rallijkrosā. Pāragri par čempionu kļuvis Matiass Ekstroms. Pēdējā posmā uz starta plāno stāties arī abi latviešu sportisti - Reinis Nitišs un Jānis Baumanis.

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube