RU

Virszemes TV aktualitātes no 24. līdz 31. martam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI PIEDĀVĀ


lieldienas_kanala_stv_pirma

 


Lieldienu programma visai ģimenei kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


No 25. marta četru dienu garumā

Lai svētki būtu vēl priecīgāki un košāki, piedāvājam pirmo brīvo dienu, 25. martu, sākt ar laiku, kad mazie ģimenes pārstāvji var valdīt pār televīzijas pulti. Tā ir iespēja pēc kārtas noskatīties visas trīs "Mazais Stjuarts" piedzīvojumu filmas.

Sestdien, 26. martā, kad lielākā dienas daļa būs aizvadīta dažādās tematiskās aktivitātēs, ģimene varēs rast labas emocijas virtuvē, jo 19:00 varēs noskatīties "Labākais no labākajiem: virtuvē sīkie". Savukārt pēc tam laiks sievietēm ērtāk iekārtoties atpūtas krēslā un noskatīties romantisko filmu "Džūli un Džulija" ar izcilo aktrisi Merilu Strīpu galvenajā lomā. Bet ar to vēl brīvdienu laiskā atpūta nebeigsies – uzreiz pēc gardā stāsta būs skatāma filma "Bruņinieka stāsts" ar leģendāro Hītu Ledžeru galvenajā lomā.

Pirmo Lieldienu vakarā, 27. martā, kad olu kaujas uzveiktas un esat kārtīgi izšūpojušies, laiks visai ģimenei pulcēties kopā pie "STV Pirmā!" ekrāniem, jo būs iespējams noskatīties aizraujoši neticamo piedzīvojumu filmu "Pīters Pens". Šis stāsts jau gadu desmitiem aizrauj lielus un mazus visā pasaulē. Ļaujieties šim brīnumam un krāšņajam piedzīvojumam!


aija_andrejejeva

 


Atklāta un dziļa saruna ar Aiju Andrejevu kanālā "360TV" (Nr. 11)


Piektdien, 25. martā, plkst. 21:00

Īsi pirms Lieldienām interviju ciklā "100 personības līdz Latvijas simtgadei" varēs izbaudīt Toma Grēviņa sarunu ar šarmanto dziedātāju Aiju Andrejevu. Intervija noris ceļā uz Cēsīm, kur Aija gatavojas uzstāties. Par to arī tiks runāts - mūziku, dzīvi un ceļu uz izvirzītajiem mērķiem.

 

JAUNI SERIĀLI UN FILMAS


volstrita_nauda_nekad_negul

 


Filma "Volstrīta. Nauda nekad neguļ" kanālā "Filmzone" (Nr. 61)
/Wall Street: Money never sleeps/ (2010)


Otrdien, 29. martā, plkst. 21:00

Bijušais Volstrītas karalis Gordons Gekko, kurš pirms astoņiem gadiem tika apsūdzēts krāpšanā un naudas atmazgāšanā, pamet Federālās labošanas iestādes kā pavisam cits cilvēks. Neviens viņu nesagaida un paša meita ar viņu vairs nesarunājas. Tikmēr Volstrītā uzausuši jauni spīdekļi - jaunais un atjautīgais mākleris Džeks Mūrs pelna miljonus sava darbaudzinātāja kompānijas "Keller Zabel Investments" labā. Kad baumu vilnis par parādiem burtiski iznīcina šo kompāniju, Džeks dodas uz lekciju, kurā Gordons Gekko reklamē pats savu jauno grāmatu "Vai alkatība ir laba?". Abi Volstrītas karaļi - vecais un jaunais - noslēdz vienošanos. Gekko atklās, kas un kādēļ ir nodevis Džeka darba devēju, bet Džeks panāks, ka viņa draudzene, kas ir Gekko meita, atjauno attiecības ar tēvu. Bet vai Gekko tiešām ir nometis savu veco ādu?

filmas Lai pieteiktu Filmu paku ienāc: www.lattelecom.lv

 

RAIDĪJUMI


dzeimijs_olivers_supermaltite

 


Šovs "Džeimija supermaltītes" kanālā "FoxLife" (Nr. 30)


No 27. marta, svētdienās, plkst. 12:00

Jaunajā aizraujošajā šovā "Džeimija supermaltītes" slavenais britu pavārs Džeimijs Olivers demonstrēs, kā pagatavot ēdienus, kas ir ne tikai izcili gardi, bet arī veselīgi. Tas nebūs stāsts par godži ogām vai zaļajiem dzērieniem, bet gan par vienkāršām sastāvdaļām, kuras apvienojot, ēdiens sniedz ne tikai enerģiju, bet arī labumu veselībai. Pavārmākslas virtuozs teicis, ka vēlas revolucionizēt veidu, kādā mēs domājam par savu veselību, lai nebūtu jāizvēlas starp mīlestību pret ēdienu un mīlestību pret dzīvi. Džeimijs norāda, ka veselīgs un līdzsvarots ēdiens ir viens no nosacījumiem, lai nodzīvotu garu un piepildītu mūžu, saglabājot možu garu arī sirmā vecumā. Bet kā Džeimijs zina, kāds uzturs ir veselības ķīla? Zinātnieki nesen atklājuši vairākas vietas pasaulē, kur cilvēki dzīvo ievērojami ilgāku un veselīgāku dzīvi nekā pārējie planētas iedzīvotāji. Katru nedēļu Džeimijs apmeklēs divas no šīm vietām, lai iepazītos ar vietējiem ēšanas paradumu noslēpumiem, kurus pēc tam atklās savā raidījumā. Mācoties no pasaulē veselīgākajām kopienām, Džeimijs iedvesmos mūs veikt pārmaiņas savā ēdienkartē. Šovā uzzināsim visu, kas nepieciešams, lai pagatavotu veselīgu ēdienu un baudītu supermaltītes ik dienu. Pēc Džeimija teiktā, visā pasaulē ir diezgan maz gadījumu, kad cilvēki nodzīvo vairāk nekā 100 gadu, taču dažās vietās ilgmūžības īpatsvars ir lielāks nekā citās. Un runa nav tikai par ilgāku dzīvi, runa ir par patiešām pilnasinīgu dzīvi, kurā tiek izbaudīts katrs mirklis. Veidojot raidījumu, Džeimijs ir pabijis vairākās pasaulē veselīgākajās vietās, kur vecu, veselīgu un aktīvu cilvēku skaits ir neparasti liels. "Lai gan šīs vietas ir ļoti atšķirīgas ģeogrāfiskā un klimata ziņā, starp šiem brīnišķīgajiem vecajiem cilvēkiem kopumā ir lielas līdzības. Pārtikai, [kādu viņi lieto], ir liela nozīme, bet ir arī vairāki citi faktori,[kas nodrošina garu mūžu]," min Džeimijs. Tiekoties ar ilgdzīvotājiem, Džeimijs uzzinājis, ka ilgai, laimīgai un produktīvai dzīvei nav vienas burvju nūjiņas. Runa ir par "pilnu paketi" - tuvām attiecībām ar ģimenes locekļiem un draugiem, sabiedrisko dzīvi, zemu stresa līmeni, veselīgas pārtikas audzēšanu, gatavošanu un ēšanu, pietiekamu miegu un labvēlīgu attieksmi pret citiem cilvēkiem.

 

SPORTA NOTIKUMI


hokejs

 


NHL. Zemgus Girgensons un Buffalo Sabres pret Winipegas Jets kanālā "Setanta Sports" (Nr. 72)

Svētdien, 20. martā, plkst. 18:30

Zemgus Girgensona agrā spēle par prieku skatītājiem Latvijā. Viens no labākajiem latviešu hokejistiem Zemgus Girgensons turpina cīņas pasaules spēcīgākajā hokeja līgā – Nacionālajā Hokeja Līgā. Abas komandas šobrīd atpaliek no savas konferences līdervienībām, taču tas nemazina vēlmi uzvarēt un pacīnīties par labāku vietu sezonas noslēgumā. Kurš uzvarēs šajā cīņā? Skaties un uzzini pirmais!

sports Lai pieteiktu Sporta paku ienāc: www.lattelecom.lv


basketbols

 


Bertāns pret Pasečņiku Spānijas Basketbola līgā - Laboral Kutxa Baskonia pret Gran Canaria kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)

Svētdien, 20. martā, plkst. 18:30

Šajā svētdienā vienā no spēcīgākajām Eiropas Basketbola līgām savā starpā cīnīsies Dāvja Bertāna pārstāvētā Laboral Kutxa Baskonia un Anžeja Pasečņika Gran Canaria. Abi klubi pieskaitāmi turnīra spēcīgākajiem klubiem un šobrīd turnīra tabulā atrodas līdzās, 4. un 5. pozīcijās, kas ļauj cerēt uz patiešām aizraujošu cīņu laukumā. Šo dueli vēl interesantāku latviešiem padarīs divu latviešu spēlētāju dalība šajā aizraujošajā cīņā. Kurš no mūsējiem būs rezultatīvākais? Kura komanda izcīnīs tik svarīgo uzvaru un uzlabos savas pozīcijas pirms gaidāmajām izslēgšanas spēlēm? Skaties un uzzini pirmais!

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube