RU

Virszemes TV aktualitātes no 20. līdz 27. oktobrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Jauns pašmāju šovs Uzmanību! Mana sieva pie stūres!

 


Jauns pašmāju šovs "Uzmanību! Mana sieva pie stūres!" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


No 27. oktobra ceturtdienās, plkst. 21:00

Katru ceturtdienu skatītājiem būs iespēja sekot līdzi trīs dāmu satraucošajiem piedzīvojumiem. Viņas vai nu nekad iepriekš nav sēdējušas pie auto stūres, vai arī to darījušas tik sen, ka visas iemaņas aizmirstas. Aizraujošajā šovā spriedzes netrūks, jo pirmo vai atjaunoto braukšanas pieredzi sākumā viņas iegūs nevis instruktoru pavadībā, bet gan stūrējot vīra automašīnu un uzklausot mīļotā pamācības. Pirmajā raidījumā redzēsi ne tikai burvestības, bet arī itāļu temperamentu, jo pie stūres pirmo reizi mūžā sēdīsies Dace Pecolli.


Šovs Balss

 


Šovs "Balss" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


Piektdienās, plkst. 21:00

"Balss" ir objektīvākais talantu šovs, kāds jebkad bijis. Šeit konkursanta izskatam nav nekādas nozīmes, visu izšķirs tikai un vienīgi balss. Žūrijas locekļi, kuru vidū ir pasaulē pazīstami mūziķi izlems, vai vēlas strādāt ar jauno talantu, dzirdot tikai un vienīgi balsi. Dziedājumam jāaizkustina žūrija tik ļoti, lai rastos pārliecība – jā, šeit uzstājas nākamā zvaigzne! Tomēr izvēle nemaz nebūs tik vienkārša, jo no visiem spožajiem talantiem būs jāizvēlas tikai viens.


Dokumentālā filma Bekhema fenomens

 


Dokumentālā filma "Bekhema fenomens" kanālā "360TV" (Nr. 11)


25. oktobrī, plkst. 20:55

Deivids Bekhems ir pasaulē slavena sporta un stila ikona, bet  sports ir nežēlīg,s un pirms trīs gadiem iezīmējās viņa karjeras beigu sākums. Taču britu futbola zvaigznes vārds ir kaut kas vairāk par slavena sportista vārdu. Viņa stils, dzīvesveids, ģimene un citas vērtības ir kļuvušas par iedvesmas avotu daudziem Deivida sekotājiem. Viņa seja katru gadu ir redzama uz vairākiem žurnālu vākiem. Kāds ir viņa fenomens?

 

FILMAS


Filma Senlaiku vidusskola: Episkā ziema

 


Filma "Senlaiku vidusskola: Episkā ziema" kanālā "KidZone" (Nr. 56)


21. oktobrī, plkst. 21:10

"Senlaiku vidusskola: Episkā ziema" ir septītā filma, kas radīta par "Senlaiku vidusskolas" stāstu un aicina ikvienu mazo skatītāju pievienoties aizraujošiem piedzīvojumiem kopā ar multfilmas varoņiem. Stāsts ir par pasaku tēliem, kuri apmeklē vienu skolu, taču skolēni ir sadalījušies divos bariņos – tie, kuri pieņem savu pasaku tēlu likteņus, un tie, kuri vēlas veidot paši savi nākotni. Vai abām pusēm izdosies sadzīvot savā starpā?. 

 

RAIDĪJUMI


Raidījums Gajs Mārtins Latvijā

 


Raidījums "Gajs Mārtins Latvijā" kanālā "Discovery Channel" (Nr. 42)
 

23. oktobrī, plkst. 23:00

Gajs Mārtins ir populārs un visiem zināms latviešu izcelsmes britu motosportists. Ar šī apjomīgā projekta palīdzību Mārtins vēlējās atklāt savus radu rakstus Latvijā un izpētīt sava vectēva dzīves ceļu. Motosportists Latvijā satiek savus radiniekus, izbrauc ar 30 gadus vecu žiguli un uzzina daudz jauna par sava vectēva Voldemāra gaitām. Nepalaid garām iespēju sekot līdzi Gaja Mārtina piedzīvojumiem Latvijā! 


Dokumentālais raidījums Policistu dzīve

 


Dokumentālais raidījums "Policistu dzīve" kanālā "DTX" (Nr. 47)
 

No 22. oktobra, plkst. 21:00

"Policistu dzīve" ir jauns sešu sēriju dokumentālais raidījums, kas parāda policistu dzīvi – pakaļdzīšanos ātrās automašīnās, ieročus un pat sprādzienus. Tiks sekots līdzi augstākā līmeņa policistiem Maskavā, Bukarestē un Varšavā, lai uzzinātu, kā risinās īsta noziegumu apkarošana. Bandas, organizēti uzbrukumi, laupīšanas, cilvēku tirdzniecība – tās ir tikai dažas no lietām, ar kurām saskaras policija.

 

SPORTS


NBA regulārās sezonas spēle

 


NBA regulārās sezonas spēle kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


26. oktobrī, plkst. 03:00

Nepalaid garām spraigo NBA regulārās sezonas spēli. Cleveland Cavaliers pret New York Knicks. NBA sezonas atklāšanas spēlē pagājušās sezonas čempioni Klīvlendas Cavaliers ar Lebronu Džeimsu priekšgalā uzņems Kristapu Porziņģi un Ņujorkas Knicks.

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube