Virszemes TV aktualitātes no 15. līdz 22. decembrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Sarunu šovs: Starp mums runājot

 


Sarunu šovs: Starp mums runājot kanālā STV Pirmā! (Nr. 108)


20. decembrī, plkst. 12:00

Gaidot gada siltākos svētkus, sarunu šovs  spēs uzburt īstu Ziemassvētku sajūtu. Daina Jāņkalne, Valdis Melderis un Grēta Gorjučko kopā ar īpašiem viesiem meklēs ne tikai svētku burvību, bet arī runās par dāvināšanas un dāvanu saņemšanas prieku. Raidījumā viesosies šarmantās balss īpašniece Ieva Kerēvica, mūziķis Nauris Brikmanis, viens no populārākajiem Ziemassvētku vecīšiem Latvijā - aktieris Kaspars Pūce, kā arī Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta. Savukārt Daina Jāņkalne dosies ciemos pie Zanes Lazdiņas, kurai ar visas sabiedrības atbalstu izdevās iegūt līdzekļus plaušu transplantācijai un saņemt vislielāko dāvanu - iespēju dzīvot!


Erudīcijas spēle: Vai zini vairāk par Kreipānu?

 


Erudīcijas spēle: Vai zini vairāk par Kreipānu kanālā 360TV (Nr. 11)


20. decembrī, plkst. 22:00

Ieskandinot Ziemassvētkus, īpaši azartiskās noskaņās būs arī sporta erudīcijas spēle. Šoreiz savas zināšanas par sportu pārbaudīs Dinamo fanu kluba vadītājs Jānis Barkāns, kā arī aktīvākie pašmāju hokeja fani. Tostarp arī Dinamo Rīga neoficiālais talismans, Latvijas hokeja fanu mīlulis un viens no pazīstamākajiem Kontinentālās hokeja līgas personāžiem - Jurčiks Ragana. Skaties, cik daudz par sportu patiesībā zina hokeja fani aizraujošajā Ziemassvētku erudīcijas spēlē!

 

FILMAS


Filma: Pirmkods

 


Filma: Pirmkods kanālā FilmZone (Nr. 61)


16. decembrī, plkst. 21:00

ASV armijas pilots Kolters atmostas Čikāgas piepilsētas vilcienā. Kolters nezina, kas viņš ir, kā viņu sauc un kā ķermenī atrodas. Taču izskatās, ka visi pārējie pasažieri viņu pazīst. Pirms Kolters saprot, kur atrodas, jaudīgs sprādziens iznīcina gan vilcienu, gan visus pasažierus. Taču pēc sekundes Kolters atkal atmostas tajā pašā vilcienā, pārdzīvojot tos pašus notikumus no jauna. 

 

SPORTS


Pasaules kausa 4. posms kamaniņu sportā Parksitijā

 


Pasaules kausa 4. posms kamaniņu sportā Parksitijā kanālā Best4sport TV (Nr. 33)


17. decembrī, plkst. 20:20

Pasaules kausa 4. posms kamaniņu sportā Parksitijā. Otrās dienas ievadā sieviešu starti - uz starta arī latvietes Ulla Zirne un Elīza Cauce. Pēc 3 aizvadītajiem posmiem Elīzai Caucei 12. vieta un Ullai Zirnei 14. vieta.


15 km starts biatlonā vīriešiem Novomesto

 


15 km starts biatlonā vīriešiem Novomesto kanālā Eurosport 1 (Nr. 32)


18. decembrī, plkst. 12:30

Pasaules kausa biatlonā 3. posma Novomesto turpinājums - 15 km distance vīriešiem ar kopīgu startu. Izlases līderim Andrejam sezona ir iesākta veiksmīgi un viņš šobrīd atrodas augstajā 13. vietā kopvērtējumā pēc diviem posmiem.

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube