RU

Virszemes TV aktualitātes no 10. līdz 17. novembrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Dokumentālā filma "Trejādas saules"

 


Dokumentālā filma "Trejādas saules" kanālā "360TV" (Nr. 11)


17. novembrī, plkst. 20:50

Stundu garā pilnmetrāžas dokumentālajā filmā "Trejādas saules" iepazīsti izcilu sievieti un bijušo Latvijas Valsts prezidenti Vairu Vīķu – Freibergu.  Režisors viņu atklāj ne tikai kā oficiālu amatpersonu, kuras loma Latvijas vēsturē un tās starptautiskās reputācijas veidošanā ir nenovērtējama, bet arī kā izcilu kultūras cilvēku un spēcīgu personību. Iepazīsti eksprezidenti Vairu Vīķi - Freibergu 17. novembrī.


Pašmāju dokumentālā filma "Likteņzeme"

 


Pašmāju dokumentālā filma "Likteņzeme" kanālā "360TV" (Nr. 11)


17. novembrī, plkst. 23:00

"Likteņzeme" vēl pirms pāris mēnešiem bija skatāma kinoteātros, bet nu to saviem skatītājiem piedāvā arī lielāko personību kanāls Latvijā - 360TV. Filmas centrā ir stāsts par savulaik ļoti stipru latgaliešu dzimtu, kas Otrā pasaules kara laikā tika nežēlīgi izšķirta, bet šobrīd ir atkal uzsākusi satikšanās ceļu. Filmas galvenie varoņi ir Amerikas latgalieši Pēteris un Helēna, kuri dzimtas meklējumu ceļā ierodas ne tikai Latgalē, bet pat dodas uz Sibīriju.

 

RAIDĪJUMI


Raidījuma cikls "Marss"

 


Raidījuma cikls "Marss" kanālā "National Geographic" (Nr. 27)


No 13. novembra svētdienās, plkst. 18:00

Cilvēce jau ilgus gadus sapņo par to, ka sarkanā planēta varētu būt laba vieta pirmajai ārpus zemes kolonijai. Jaunais televīzijas projekts "Marss" atklās iespējamo šīs planētas iekarošanas scenāriju un pārdrošās vīzijas, kas mīt drosmīgāko cilvēku prātos. Tas būs stāsts par izdomātu kosmosa kuģa Daedalus  apkalpi, kas 2033. gadā sāk pirmo misiju uz Marsa. Pirmie soļi skarbā vidē: retinātā atmosfēra daļēji sargā no saules starojuma, bet skafandri - no kosmiskā starojuma. Kas būs tālāk? 

 

FILMAS


Filma "Gardēdis"

 


Filma "Gardēdis" kanālā "Disney Channel" (Nr. 53)


12. novembrī, plkst. 19:30

Žurkulēns Remī, kuram par jauno dzīvesvietu liktenis ir izvēlējies Parīzes kanalizācijas caurules, atklāj, ka viņa atrašanās vieta ir ideāla! Virs viņa atrodas lepns restorāns, kuru, riskējot ar savu dzīvību, Remī sāk laiku pa laikam apmeklēt, lai virtuvē atrastu pārpalikumus no dažādiem kulinārijas šedevriem. Taču gardēdim Remī ar to ir par maz - viņa mūža sapnis ir kļūt par restorāna šefpavāru. 


Filma "Lieliskā slepkavība"

 


Filma "Lieliskā slepkavība" kanālā "Filmzone" (Nr. 61)


11. novembrī, plkst. 21:00

Kāds pilots Lasvegasā, kurš attālināti vada kara dronus Talibanā, katru vakaru dodas mājās, kur viņu sagaida otra dzīve: ģimene - sieva ar bērniem pilsētas nomalē. Taču kādu dienu viņš sāk uzdot jautājumus - vai, šādi nogalinot cilvēkus viņš cīnās ar terorismu, vai tieši otrādi - rada vēl vairāk teroristu. Vai viņš piedalās karā bez beigām? 

 

SPORTS


Olybet LBL spēle

 


Olybet LBL spēle kanālā "Best4sport TV" (Nr. 33)


12. novembrī, plkst. 16:35

Olybet LBL regulāras sezonas spēle. BK Jēkabpils pret Valmiera/ORDO. Sezonu veiksmīgi iesākušie BK Jēkabpils pret Latvijas čempioniem Valmiera/ORDO.


NBA spēle

 


NBA spēle kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


13. novembrī, plkst. 02:30

NBA regulāras sezonas spēle -Toronto Raptors pret New York Knicks. Kristaps Porziņģis un Knicks izbraukuma spēlē pret Austrumu konferences finālistiem Toronto Raptors.

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube