RU

TV kanāls RTR atgriežas Lattelecom televīzijā

Lattelecom televīzijā no otrdienas, 8.jūlija, atkal būs pieejams TV kanāls Rossija RTR, kura retranslācija Latvijas teritorijā uz trim mēnešiem tik apturēta atbilstoši Nacionālās Elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes lēmumam.

Skatītāju interesēs Lattelecom uz lēmuma izpildes laiku Rossija RTR aizvietoja ar filmu kanālu K2, kas skatītājiem piedāvāja skatīties pēdējos 20 gados Krievijā veidotās un ražotās mākslas filmas. Šajos trīs mēnešos TV kanālu K2 skatījās vairāk kā 250 tūkstoši stundu nedēļā un tas iekļuva skatītāko kanālu TOP 15.

Tāpat Lattelecom uzskata, ka ir svarīgi stiprināt Latvijas sabiedriskā medija saturu, piedāvājot skatītājiem kvalitatīvu un analītisku žurnālistiku, kā arī nodrošināt satura daudzveidību.

Lattelecom Interaktīvās TV klientiem kanāla nomaiņa tiks veikta automātiski, savukārt, Lattelecom Virszemes TV klientiem, lai skatītos kanālu Rossija RTR jāveic kanāla automātiskā meklēšana.

Kopš marta Lattelecom TV pamatpakā pievienoti vairāki jauni testa kanāli – Ukrainas kanāli Espreso TV un Inter+, TV kanāls Doždj, ziņu kanāls BBC World, savukārt Lattelecom Virszemes TV tika pievienots testa kanāls BBC World un CNN International.

Lattelecom televīzija ir maksas TV platforma, kas nodrošina vislielāko skaitu latviešu TV kanālu. Savukārt filmām un TV kanāliem, kas veidoti ārpus Latvijas teritorijas, pēc iespējas tiek piedāvāts tulkojums vai subtitri latviešu valodā. Turklāt Lattelecom televīzijā pieejams plašs starptautisko ziņu kanālu klāsts – kanāls Euronews pieejams sešās dažādās valodās - EN, RUS, FR, DE, ES, IT , savukārt kanālu CNN International, BBC World, Bloomberg, AlJazeera International audio valoda ir angļu.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube