RU

Skaties "Troņu spēle" jaunāko – 4.sezonu Lattelecom TV

Labas ziņas visiem vēsturiskās fantāzijas žanra faniem - sākot ar 7.aprīlī un turpmāk ik pirmdienu plkst. 21:00, Lattelecom televīzijas kanālā "Fox" atgriežas episkais kulta seriāls "Troņu spēle" ar jaunāko, 4.sezonu. Pirmizrāde Latvijā būs gandrīz vienlaikus ar 4.sezonas pirmo sēriju ASV.

Divos izdomātos kontinentos Vesterosā un Eosā turpina plosīties asiņaina cīņa par tiesībām uz Dzelzs kroni. Seriāla vizuāli un emocionāli spēcīgie otas triepieni neparasti izteiksmīgi parāda visu cilvēcisko kaislību paleti - sazvērestības, iekāri, intrigas, viltu, nodevību, godkāri, mīlestību.

Seriāla veidotāji sola, ka jaunākā sezona pārspēšot visas iepriekšējās - vēsturiskās fantāzijas lidojums uzņems apgriezienus, darbība kļūs vēl dinamiskāka un piesātinātāka, bet asiņu jūra - vēl dziļāka.

Jaunāko globālo norišu kontekstā "Troņu spēle" vēl vairāk aktualizē varas fenomena būtību un apliecina - visam reiz pienāk gals, bet cīņa par varu ir nebeidzama. Mediji kā tēlainās izteiksmes līdzekli pirms vairākiem gadiem sāka lietot vārdu salikumu troņu spēles, lai raksturotu spēcīgas konfliktsituācijas globālajā arēnā. Pēdējā laika notikumi Ukrainā spilgti izgaismo - troņu spēlēm cienīgi sižeti tiek izspēlēti arī reālajā dzīvē un piepildās tas, kas iepriekš šķita iederamies vien iztēles apcirkņos.

Līdztekus daudziem jauniem tēliem jaunajā sezonā turpinās darboties lielākā daļa skatītāju iemīļoto varoņu - viņu vidū Tīrions Lanisters (Pīters Dinkleidžs), Dinerīsa (Emīlija Klārka), Arja Stārka (Meisija Viljamsa) un Džons Sniegs (Kits Haringtons).

"Troņu spēle" ir saņēmusi augstu kritiķu vērtējumu, savukārt Dinkleidžs par Tīriona lomu sumināts kā labākais otrā plāna aktieris, tiekot pie prestižajām "Emmy" un "Golden Globes" balvām. Pats seriāls par 2.sezonu izpelnījās sešas "Creative Arts Emmy" godalgas. Savukārt Dinerīsas lomas tēlotāju Emīliju Klārku vīriešu interneta žurnāls "AskMen" nesen atzina par pasaulē iekārojamāko sievieti 99 pretendenšu konkurencē.

Kanāliem Fox un Fox Life ir pieejamas TV papildiespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu un Pauze.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube