RU

Skaties oktobrī Virszemes TV!

Ekonomiskā paka

ballite bus

Jauns raidījums “Ballīte būs!” kanālā TV3
No 9.oktobra, trešdienās, plkst.22:10

TV3 skatītājiem būs iespēja paviesoties dažādās izklaidējoši tematiskās ballītēs. Katrā raidījumā Latvijā zināmi pasākumu rīkotāji centīsies pierādīt, ka tieši viņi spēj sarīkot labāko no labākajām mājas ballītēm. Ik trešdienas vakaru tiks īstenots kāda TV3 skatītāja sapnis par ideāliem svētkiem. Tomēr uzvarētājs var būt tikai viens un viņa vārds noskaidrosies izšķirošajā fināla reizē! Raidījuma vadītāji – Valters Krauze un Dace Miezīte

Dziedošās ģimenes

Šova “Dziedošās ģimenes” jaunā sezona kanālā LNT
No 6.oktobra, svētdienās, plkst.21:00

Latvijas skatītāji varēs gavilēt, jo sāksies Dziedošo ģimeņu piektā sezona, kuru vadītāji būs Jolanta Strikaite un Jānis Auzāns. Tie būs emocijām bagāti un skanīgi raidījumi, kas norisināsies desmit nedēļu garumā. Stipras ģimenes veido stipru Latviju un šogad tiks noskaidrota piecgades dziedošākā Latvijas ģimene!

Valdība

Seriāls “Valdība” 3. sezona kanālā LTV1
No 3.oktobra, ceturtdienās, plkst.22:15

Iespēja noskatīties Britu Kinoakadēmijas balvas godalgotā un prestižajai Emmy balvai nominētā seriāla “Valdība” trešās – tikai šogad veidotās, visjaunākās sezonas sērijas. Seriāla autori meistarīgi rada unikālu iespēju piekļūt politiskās spēles parasti neredzamajai pusei, iepazīt īstās sejas aiz publikai pavērstajām nevainojamajām politiķu maskām un viņu ikdienas dzīvi, kurā, tāpat kā ikvienam mūsdienu pasaulē, jāprot atrast līdzsvars starp publisko un privāto, starp karjeru un ģimeni, apjaust mediju milzīgo nozīmi varas spēlēs. Tas viss ļāvis seriālam “Valdība” kļūt par apvērsumu politiskās drāmas žanrā televīzijā.

Spēle Kas kur Kad Televīzijas spēle “Kas? Kur? Kad?” jaunā sezona kanālā Pirmais Baltijas Kanāls
No 12.oktobra, sestdienās, plkst.23:00
Populārā un skatītāju iemīļotā televīzijas spēle „Kas? Kur?Kad?” atgriežas pie saviem skatītājiem. Zinošie kluba eksperti atkal satiekas, lai sniegtu atbildes uz skatītāju uzdotajiem āķīgajiem jautājumiem. Uzvarēs pats gudrākais!

 

Piedzīvojumu un zinātnes paka

Magic Man

Raidījums “Magic Man” kanālā Travel Channel
No 16.oktobra, trešdienās, plkst.22:00

Ceļotājs un triku meistars JB Bens izmanto nejaušas tikšanās ar tūristiem, lai parādītu savas neticamās spējas gan veicot kāršu trikus, gan demonstrējot sarežģītas optiskās ilūzijas. Ar saviem unikālajiem trikiem viņš spēj pārvērst jebkuru parastu dienu īstos svētkos.

 

Filmu un izklaides paka

Nešvila

Seriāls “Nešvila” 1. sezona kanālā Sony Entertainment Television
No 10.oktobra, darbdienās, plkst.20:00

Mūzikas leģenda un izklaides industrijas ikona Raina Džeimsa divu desmitgažu garumā ir bijusi viena no industrijas labākajām vokālistēm sievietēm. Pēc nenogurstoša darba, lai uzlabotu savu sniegumu, Raina pēkšņi atklāj, ka ar viņas aizrautību ir par maz, lai sacenstos ar jauno talantu paaudzi, kas iekaro topu tabulas. Viņa nevēlas pieņemt šajā nozarē ienākošās tendences un atsakās pārveidot savu jau ilgi pastāvošo zīmolu, ko viņa palīdzēja izveidot. Kad viņai tiek izteikts piedāvājums, no kura viņa nevar atteikties, viņa ir spiesta pieņemt skarbo realitāti, ka viņai būs jāsāk viss no gala un jaunā veidā, ja viņa arī turpmāk vēlas būt pieprasīta.

Dziedošās ģimenes

Seriāls “Walking Dead” 4.sezona kanālā Fox
No 4.oktobra, pirmdienās, plkst.21:00
Par iepriecinājumu šausmu drāmas žanra faniem ar jaunu sezonu atgriežas seriāls “Staigājošie miroņi” (“The Walking Dead”), kas guvis plašus panākumus un saņēmis vairākas balvas, tai skaitā “Zelta globusu”. Seriāls stāsta par šerifa palīgu Riku Graimsu, kurš pēc pamošanās no komas saprot, ka pasauli ir pārņēmuši miesu ēdoši “staigātāji”. Vīrietis dodas savas ģimenes meklējumos un sastopas ar vairākiem citiem izdzīvojušajiem. 3.sezonā Riks nolēma ar saviem līdzbiedriem atgriezties cietuma ēkā, nevis Vudberijas pilsētiņā. Kāpēc? Atbildi uz to sniegs jaunā, 4.sezona, kas, pēc seriāla autoru paustā, būšot līdz šim labākā.

Magic Man

Dziedāšanas šovs “X-Factor” 3.sezona kanālā Fox Life
No 11.oktobra, piektdienās, plkst.20:00

Dziedāšanas šovu fani var uzgavilēt – ASV jauno talantu šova “X-Faktors” (X-Factor”) jaunākā, 3.sezona ir klāt! Jaunajā sezonā šovā sacenšas 13 dažādu žanru vokālisti, no kuriem jaunākajam ir 15, bet vecākajam – 56 gadi. Par uzvarētāju kļūs tas, kurš iemantos vislielākās skatītāju un žūrijas simpātijas, balvā saņemot iespēju noslēgt viena miljona ASV dolāru vērtu kontraktu ar ierakstu kompāniju “Syco/Sony Music”.

“X-Faktors” ir viens no iecienītākajiem muzikālajiem realitātes šoviem pasaulē, kuru britu uzņēmējs, producents un televīzijas personība Saimons Kovels 2004. gadā izveidoja Apvienotajā Karalistē. Franšīzes šova veidošanai ir iegādājušās daudzas pasaules valstis, tostarp ASV.

Bērnu un jauniešu paka

Multfilma “Totally Spies”

Multfilma “Totally Spies”  kanālā Nickelodeon
No 21.oktobra, darba dienās, plkst.19:35

Jauna multfilmu sērija, kurā bērniem būs iespēja tikties ar jauniem varoņiem. Sema, Aleksa un Klovera ir spiegu pusaudzes, kuras strādā Pasaules Cilvēku aizsardzības organizācijā. Šīs organizācijas galvenais vadītājs ir Džerijs. Viņš norīkos apņēmīgās meitenes pildīt sarežģītas un piedzīvojumiem bagātas misijas.

Tīņu seriāls “Violetta”

Jauns tīņu seriāls “Violetta” kanālā Disney Channel
No 14.oktobra, katru dienu, dažādos laikos

“Violetta” ir stāsts par kādu talantīgu, pusaudžu meiteni, kura, par spīti sava tēva iebildumiem, iestājas mūzikas skolā. Tur arī sākas Violetas piedzīvojumi, kas saistīti gan ar mūziku un dejām, gan ar draudzību un mīlestību.

 

Sporta paka

NBA

NBA jaunās sezonas sākums kanālā NBA TV
Precīzus pārraides laikus meklējiet tv.lattelecom.lv

Jaunā, pēc skaita jau 68. sezona, tiks atklāta  29.oktobrī, kur Miami Heat spēlēs pret Chicago Bulls. Sekojiet līdzi jaunajai NBA sezonai.

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube