RU

Martā Virszemes TV – "Zelta Mikrofons 2013" ceremonija un citi jaunumi

Martā Virszemes TV skatītājiem būs iespēja tiešraidē skatīties Mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta Mikrofons 2013" ceremoniju, kā arī Discovery kanāla producēto mini seriālu "Klondike". Sieviešu auditoriju noteikti iepriecinās rakstnieka Trūmena Kapotes brīnišķīgā romāna "Brokastis pie Tifanija" ekranizējums, bet sporta cienītāji varēs sekot līdzi Pasaules čempionātam rallijā.

 

EKONOMISKĀ PAKA
 

"Zelta Mikrofons 2013" ceremonija kanālā TV3 un Kanāls2

"Zelta Mikrofons 2013" ceremonija kanālā TV3 un Kanāls2

Trešdien, 5.martā plkst.19:30 tiešraidē kanālā Kanāls2, plkst.20:20 kanālā TV3 

Šogad Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons 2013 atzīmē pilngadības svētkus jeb 18.gadu jubileju! Jau 18 reizi īpašā apbalvošanas ceremonijā tiks godināti labākie un veiksmīgākie latviešu mūzikas ieskaņojumi. Ceremonijā uzstāsies četru nomināciju ieguvējs – Dons, Marta Ritova, grupas Otra puse, The Sound Poets un citi mākslinieki. Savukārt ar balvu par mūža ieguldījumu mūzikā tiks godināta leģendārā grupa Pērkons.

 Filma "Brokastis pie Tifanija" kanālā LNT

Filma "Brokastis pie Tifanija" kanālā LNT

Sestdien, 8.martā plkst.17:35

Sieviešu dienas pēcpusdienā LNT skatītājiem tiks dāvināts rakstnieka Trūmena Kapotes brīnišķīgā romāna "Brokastis pie Tifanija" ekranizējums. Filmu ir ekranizējis režisors Bleiks Edvardss, kurš to ir izveidojis tik perfektu neskaitāmos sīkumos – komiskais piesitiens, aktrises Odrijas Hepbernas šarms, Mikija Rūnija kariķētais tēls, kas veido dzīvi uz ekrāna. Turklāt, kinodarbs novērtēts ar vairākiem apbalvojumiem – iegūti divi Oskari, viens Grammy, viens Golden Laurel un Amerikas Rakstnieku ģildes balva.

 Mini seriāls "Klondike" kanālā Discovery Channel

Mini seriāls "Klondike" kanālā Discovery Channel 

Trešdienās, no 5.marta plkst.23:00

Seriāla sižeta pamatā ir stāsts par sešiem svešiniekiem, kas cīnās par bagātību un izdzīvošanu mazā pierobežas pilsētā. Stāsta varoņi cenšas iedzīvoties zemē, kas pilna neatklātu bagātību, bet nopostīta ar skarbiem vides apstākļiem, nepateicīgu klimatu un izmisušiem, bīstamiem cilvēkiem. 

 

FILMU UN IZKLAIDES PAKA

 

Pirmizrāde "Šķērsojot līnijas" 1.sezona kanālā Sony Turbo

Pirmizrāde "Šķērsojot līnijas" 1.sezona kanālā Sony Turbo

Otrdienās, no 4.marta plkst.20:15

Jauns un unikāls spriedzes piepildīts seriāls par globālajiem noziegumiem. Seriālā stāstīts par personāžiem no Starptautiskās Noziegumu Tiesas, kuri izmeklē starpvalstu noziegumus, agri vai vēlu pie atbildības saucot jebkuru noziedznieku. Seriāls uzņemts ekstrēmākajās pasaules vietās.

Starptautiskā sieviešu diena kanālā IConcert

Starptautiskā sieviešu diena kanālā IConcert

Sestdien, 8.martā visas dienas garumā

Kā katru gadu, arī šogad, par godu Starptautiskajai sieviešu dienai, kas tiek svinēta 8.martā, kanāls IConcert ir parūpējies par sieviešu auditoriju. Visas dienas garumā kanālā būs iespēja klausīties īpašu programmu, kurā galvenā loma veltīta pasaulē populārākajām un labākajām sieviešu kārtas mūzikas izpildītājām.

   

BĒRNU UN JAUNIEŠU PAKA 
 

Jauns šovs bērniem "Sanjay&Craig" kanālā Nickelodeon

Jauns šovs bērniem "Sanjay&Craig" kanālā Nickelodeon

No 9.marta dažādos laikos 

Jauns piedzīvojumu pilns animācijas seriāls, kurā iespējams sekot divu aizraujošu un zinātkāru varoņu piedzīvojumiem. Kreigs ir dzīvespriecīgs 12.gadīgs zēns un Sandžejs ir runājoša čūska. Abi kopā veido izcilu komandu, kas iepazīst pasauli un laiku pa laika iekļūst arī nepatikšanās.


SPORTA PAKA 

Pasaules čempionāts rallijā (WRC 2014) kanālā MotorsTV

Pasaules čempionāts rallijā (WRC 2014) kanālā MotorsTV

Precīzus pārraides laikus meklējiet tv.lattelecom.lv

Iespēja ik dienas sekot līdzi aktuālajiem notikumiem un jaunākajām reportāžām no notikuma vietas.

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube