RU

Martā Interaktīvajā TV – spriedzes seriāla "NCIS: Losandželosa" jaunākā sezona un citi interesanti TV jaunumi

Marta mēnesī Interaktīvās TV skatītājiem būs iespēja sekot līdzi jaunākajai seriāla "NCIS: Losandželosa" sezoai kanālā "Fox", kā arī pašmāju raidījuma "TE!" sestajai sezonai kanālā "LTV1". Turpretī ar britu ēdienu receptiem kanālā "Fox Life" dalīsies pavārmākslas guru Džeimijs Olivers.

ORIĢINĀLĀ PAKA

 

te

 

Latvijas jaunatklāšanas raidījuma "TE!" 6. sezona kanālā "LTV1"

No 26. februāra, ceturtdienās, plkst. 21:15

Lielas skatītāju simpātijas iekarojušais LV jaunatklāšnas raidījums "TE!" atgriežas jau ar sesto sezonu. Tā solās būt vēl aizraujošāka un piedzīvojumiem bagātāka. Viens no "TE!" sestās sezonas jaunumiem būs tematiskā sadaļa - "TE! Pats", kuru vadīs pasaules elpu iepazinusī žurnāliste un modele Līva Oliņa.Tāpat arī šajā sezonā turpināsies nu jau par Vislatvijas akciju kļuvušās raidījuma simbolikas TE! GRĀBEKĻA slēpšana Latvijas plašumos.

prata_speles

 

Raidījuma sērijas "Prāta spēles" 4. sezona kanālā "National Geographic channel"

No 17. marta, otrdienās, plkst. 21:00

TV kanālā "National Geographic" atgriežas populārzinātniskais seriāls "Prāta spēles", kas atklāj aizraujošus faktus par to, kā smadzenes uztver pasauli. Zinātkārā Džeisona Silvas veiktie fascinējošie un interaktīvie eksperimenti atklāj, cik vienkārši ir apmānīt cilvēka domāšanas un uztveres "aparātu".

monstri_pret_atnacejiem

 

Animācijas filma  "Monstri pret atnācējiem" kanālā "TV3"

Svētdien, 01. martā, plkst. 15:35

Kad Zemei negaidīti uzbrūk citplanētieši un armijas spēki pret tiem ir bezspēcīgi, prezidents pavēl ģenerālim Karakungam iesaistīt cīņā monstru komandu, kuru veido bariņš dīvaiņu.

ncsi

 

Seriāls "NCIS: Losandželosa" 3. sezona kanālā "Fox"

No 18. marta, trešdienās, plkst. 22.00

Ar jauniem, spraigiem piedzīvojumiem un krimināllietu izmeklēšanām TV ekrānos atgriežas spriedzes seriāls "NCIS: Losandželosa" ar nu jau trešo sezonu.

Spraiga sižeta drāma par speciālas divīzijas izmeklētājiem, kas, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas un profesionālo apmācību, ir gatavi pakļaut savu dzīvību briesmām, lai notvertu īpaši bīstamus noziedzniekus.


 

BĒRNU PAKA

 

pokahontas

 

Multfilma "Pokahontas"  kanālā "JimJam"

Svētdien, 22. martā plkst.11:00 un 18:00 

Klasiskā pasaka, kura stāsta par kapteiņa Džona Smita nejaušo sastapšanos ar indiāņu virsaiša meitu-princesi Pokahontu, kas pilnībā izmaina viņa uzskatus par indiāņiem. Tagad viņa vienīgais uzdevums ir pārliecināt pārējos kolonistus, ka mantkārības vārdā nav nepieciešams iznīcināt šo civilizāciju.


 

POPULĀRZINĀTNISKĀ PAKA

 

airshow

 

Raidījuma sērijas "Airshow" kanālā "Travel Channel"

No 04. marta, trešdienās, plkst. 22:00

Pilnīgi jaunas dokumentālo raidījumu sērijas, kas skatītājiem parāda pasaulē bīstamākās profesijas ēnas puses. Katru gadu piloti, kuri piedalās izklaides šovos, iet bojā un ir grūti noticēt, ka kāds tiešām vēlas darboties šajā profesijā. Lai darītu šo darbu ir jābūt pārdevējam, kaskadierim un pietiekami trakam. Raidījuma seko kaskadieru pilotiem viņu ikdienas gaitās un parāda grūtības ar kurām viņiem nākas saskarties diendienā, lai darītu savu darbu.


 

FILMU PAKA

 

dzeimijs_olivers

 

Raidījuma sērijas "Džeimija Olivera mājas receptes" kanālā "FoxLife"

No 06. marta, piektdienās, plkst. 18:05

Cilvēkiem patīk ātri pagatavojami ēdieni, taču īsts, no sirds gatavots mājas ēdiens prasa laiku un uzmanību. Džeimijs iepazīstinās ar aizraujošām Britu mīļāko ēdienu receptēm un labākajiem veidiem, kā tos pagatavot perfekti.

engelu_tiesa

 

Filma "Eņģeļu tiesa" kanālā "Sony Turbo"

Svētdien, 22. martā, plkst. 20:15

Robijs ir apsolījis uz visiem laikiem atteikties no savas kriminālās pagātnes, taču cilvēkam, kuru nemitīgi izseko gan policija, gan vietējie bandīti un pat sievastēvs, tas ir visai pārsteidzīgs lēmums. Kārtējos piespiedu darbos Robijs apgūst viskija degustācijas mākslu. Pēc viskija ražotņu apmeklējuma un vairākām degustācijām viņš atklāj sevī īstu talantu, kas ļauj viņam noteikt visretākās un visdārgākās šī dzēriena šķirnes.

Filma tikusi nominēta vairākiem starptautiskajiem apbalvojumiem un saņēmusi arī žūrijas balvu Kannu kinofestivālā 2012.gadā.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube