RU

Martā Interaktīvajā TV – ASV Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijas tiešraide un citi jaunumi

Martā Interaktīvās TV skatītājiem būs iespēja tiešraidē sekot līdzi ASV Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonijai, kā arī Discovery kanāla producētajam mini seriālam "Klondike". Sieviešu auditoriju noteikti iepriecinās rakstnieka Trūmena Kapotes brīnišķīgā romāna "Brokastis pie Tifanija" ekranizējums, bet sporta cienītāji varēs sekot līdzi Pasaules čempionātam rallijā.


PAMATA PAKA
 

"Zelta Mikrofons 2013" ceremonija kanālā TV3 un Kanāls2

"Zelta Mikrofons 2013" ceremonija kanālā TV3 un Kanāls2

Trešdien, 5.martā plkst.19:30 tiešraidē kanālā Kanāls2, plkst.20:20 kanālā TV3

Šogad Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons 2013 atzīmē pilngadības svētkus jeb 18.gadu jubileju! Jau 18 reizi īpašā apbalvošanas ceremonijā tiks godināti labākie un veiksmīgākie latviešu mūzikas ieskaņojumi. Ceremonijā uzstāsies četru nomināciju ieguvējs – Dons, Marta Ritova, grupas Otra puse, The Sound Poets un citi mākslinieki. Savukārt ar balvu par mūža ieguldījumu mūzikā tiks godināta leģendārā grupa Pērkons.

Filma "Brokastis pie Tifanija"  kanālā LNT

Filma "Brokastis pie Tifanija"  kanālā LNT

Sestdien, 8.martā plkst.17:35

Sieviešu dienas pēcpusdienā LNT skatītājiem tiks dāvināts rakstnieka Trūmena Kapotes brīnišķīgā romāna "Brokastis pie Tifanija" ekranizējums. Filmu ir ekranizējis režisors Bleiks Edvardss, kurš to ir izveidojis tik perfektu neskaitāmos sīkumos – komiskais piesitiens, aktrises Odrijas Hepbernas šarms, Mikija Rūnija kariķētais tēls, kas veido dzīvi uz ekrāna. Turklāt, kinodarbs novērtēts ar vairākiem apbalvojumiem – iegūti divi Oskari, viens Grammy, viens Golden Laurel un Amerikas Rakstnieku ģildes balva.

Miniseriāls "Klondike" kanālā Discovery Channel

Mini seriāls "Klondike" kanālā Discovery Channel

Trešdienās, no 5.marta plkst.23:00

Seriāla sižeta pamatā ir stāsts par sešiem svešiniekiem, kas cīnās par bagātību un izdzīvošanu mazā pierobežas pilsētā. Stāsta varoņi  cenšas iedzīvoties zemē, kas pilna neatklātu bagātību, bet nopostīta ar skarbiem vides apstākļiem, nepateicīgu klimatu un izmisušiem, bīstamiem cilvēkiem. 

Starptautiskā sieviešu diena kanālā IConcert

Starptautiskā sieviešu diena kanālā IConcert

Sestdien, 8.martā visas dienas garumā

Kā katru gadu, arī šogad, par godu Starptautiskajai sieviešu dienai, kas tiek svinēta 8.martā, kanāls IConcert ir parūpējies par sieviešu auditoriju. Visas dienas garumā kanālā būs iespēja klausīties īpašu programmu, kurā galvenā loma veltīta pasaulē populārākajām un labākajām sieviešu kārtas mūzikas izpildītājām.

Jauns šovs bērniem "Sanjay&Craig" kanālā Nickelodeon

Jauns šovs bērniem "Sanjay&Craig" kanālā Nickelodeon

No 9.marta dažādos laikos

Jauns piedzīvojumu pilns animācijas seriāls, kurā iespējams sekot divu aizraujošu un zinātkāru varoņu piedzīvojumiem. Kreigs ir dzīvespriecīgs 12.gadīgs zēns un Sandžejs ir runājoša čūska. Abi kopā veido izcilu komandu, kas iepazīst pasauli un laiku pa laika iekļūst arī nepatikšanās.

 

STARPTAUTISKĀ PAKA

ASV Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijas tiešraide kanālā Pro7

ASV Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijas tiešraide kanālā Pro7

Pirmdien, 3.martā, precīzus pārraides laikus meklējiet tv.latelecom.lv

Sekojiet līdzi leģendārajai ASV Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonijai, kura šogad notiks "Dolby" kinoteātra "Hollywood and Higland" kompleksā. Kā iespējamā ceremonijas vadītāja tiek minēta Ellen (no Ellen Show). Šī būs jau 86. prestižās balvas pasniegšanas ceremonija. 

 

POPULĀRZINĀTNISKĀ PAKA

Raidījuma sērijas "American Restoration" kanālā History Channel

Raidījuma sērijas "American Restoration" kanālā History 

Ceturtdienās, no 20.marta plkst.22:00

Riks un viņa komanda ir restauratori. Viņu kaislība ir medīt vecas, nokalpojušas lietas, lai atjaunotu to sākotnējo spožumu un padarītu tās par skaistiem un vērtīgiem antīkajiem priekšmetiem. Bet tas vēl nav viss – Riks ir arī vēsturnieks un lielisks stāstnieks. Viņš sniedz arī detalizētu izklāstu par tiem priekšmetiem, kas nokļuvuši viņa prasmīgajās rokās. 

 

FILMU PAKA

Pirmizrāde "Šķērsojot līnijas" 1.sezona kanālā Sony Turbo

Pirmizrāde "Šķērsojot līnijas" 1.sezona kanālā Sony Turbo

Otrdienās, no 4.marta plkst.20:15

Jauns un unikāls spriedzes piepildīts seriāls par globālajiem noziegumiem. Seriālā stāstīts par personāžiem no Starptautiskās Noziegumu Tiesas, kuri izmeklē starpvalstu noziegumus, agri vai vēlu pie atbildības saucot jebkuru noziedznieku. Seriāls uzņemts ekstrēmākajās pasaules vietās. 

 

SPORTA PAKA

Pasaules čempionāts rallijā (WRC 2014) kanālā MotorsTV

Pasaules čempionāts rallijā (WRC 2014) kanālā MotorsTV 

Precīzus pārraides laikus meklējiet tv.lattelecom.lv 

Iespēja ik dienas sekot līdzi aktuālajiem notikumiem un jaunākajām reportāžām no notikuma vietas. 

 

   

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube