RU

Maijā svētdienas vakaros Virszemes TV skaties pasaules izcilo filmu izlasi

Maijā Virszemes TV skatītājiem kanālā "FOX" būs iespējams vērot seriāla "Reiz sen senos laikos" 3.sezona 2.daļu, kā arī kanālā "LTV1" drāmu "Marija Krojere". Sporta cienītājiem piedāvājam sekot līdzi jaunumiem un aktuālajiem notikumiem Pasaules motokrosa čempionāta sestajam un astotajam posmam (kanālā "Motors TV"), bet pašiem jaunākajiem skatītājiem - Karla Fredriksena un Rasela piedzīvojumiem multfilmā "Augšup" (kanālā "Disney Channel").


EKONOMISKĀ PAKA
 

Drāma "Marija Krojere" (Mary Kroyer)  kanālā "LTV1"

Drāma "Marija Krojere" (Mary Kroyer) kanālā "LTV1"

Svētdien, 11.maijā, plkst.21:40.

Gleznotāju Mariju Krojeri uzskata par vienu no skaistākajām sievietēm Eiropā. Viņa ir precējusies ar pasaulslaveno mākslinieku Pederu Severīnu Krojeru, un no ārpuses pāris šķiet apskaužams– talants, atzinība, smalka sabiedriskā dzīve. Tomēr patiesībā viņu dzīve ir īstākā elle – Krojers cieš no maniakālās depresijas un lēkmju brīžos pazemo Mariju un abu meitu. Dzīve slavenā vīra ēnā neļauj attīstīties Marijas talantam un, lai gan ilgu laiku Marija cenšas noturēt ģimeni kopā, sieviete jūt, ka lēnām iet bojā. Pēc kārtējās Krojera Niknuma lēkmes viņa nolemj kopā ar meitu doties uz Itāliju. Ceļš pretīm sevis atrašanai ir sarežģīts, un Marijai nākas daudz zaudēt. Taču viņa ir gatava maksāt par to, lai atrast svarīgāko-sevi.

Raidījuma cikls  "Celtniecība savvaļā" ("Building Wild") kanālā "National Geographic channel"

Raidījuma cikls  "Celtniecība savvaļā" ("Building Wild") kanālā "National Geographic channel"

No 7.maija, trešdienās, plkst.21:00.

Neticami iespadīgā raidījumu cikla "Celtniecība savvaļā" ("Building Wild") veidotāju komanda ir klāt, lai paveiktu gandrīz neticamo, bet tiešām iespējamo. Deviņas sezonas vadot raidījumu "Ekstrēmā pārbūve: Mājas versija" ievērojamais dizaineris un arhitekts Pols DiMeo ir ieguvis plašu atpazīstamību kā cilvēks, kurš var radīt pašu neiespējamāko ēku vai būvi. Tagad viņš kopā ar jauno domubiedru Tafiju savu izaicinājuma latiņu ir pacēlis pakāpi augstāk. "Celtniecība savvaļā" būs pamatīgākais raidījums kāds jebkad ir veidots televīzijā! Pols un Tafijs saukti arī par "Būdiņu karaļiem" ("Cabin Kings") katru nedēļu dodas ciemos pie kāda "klienta" un nedēļas laikā piepilda viņu sapni – uzbūvēt izcilu un nevainojamu konstrukciju savvaļā!

 

FILMU UN IZKLAIDES PAKA

Seriāls "Reiz sen senos laikos" ("Once Upon A Time") 3.sezona II daļa kanālā "Fox"

Seriāls "Reiz sen senos laikos" ("Once Upon A Time") 3.sezona II daļa kanālā "Fox"

No 1.maija, ceturtdienās, plkst.21:00.

Seriāla "Reiz sensenos laikos" ("Once Upon a Time") 3.sezona turpinās ar jaunajām sērijām. Skatītāji atkal var vērot savu iemīļoto varoņu gaitas unikālā stāstā, kurā savijas divas paralēlas pasaules - pasaka un reālā dzīve. Seriālā satiekas visu slavenāko pasaku varoņi, bet mīlestība joprojām ir stiprāka par nāvi.

Seriāla autori, episku stāstu lielmeistari Ādams Horovics un Edvards Kitsis jaunajā sezonā sola vēl intriģējošākus pavērsienus!

Seriāls ieguvis vairākas TV balvas un vairāk nekā 20 reižu nominēts dažādām prestižām pasaules TV un kinomākslas balvām, tostarp 2012.gada "Emmy" par labākajiem tērpiem, grimu un vizuālajiem efektiem. 

3.sezonā seriāls ir iekarojis jaunas popularitātes virsotnes – pirmizrādi ASV noskatījās 10,5 miljoni skatītāju, kas bija par 3,7 miljoniem nekā 2.sezonas pirmajai sērijai.

 
Filma "Paradīzes bērni" pirmizrāde kanālā "Sony Entertainment Television"

Filma "Paradīzes bērni" pirmizrāde kanālā "Sony Entertainment Television"

Piektdien, 16.maijā,  plkst.21:00.

Paradīzes bērni ir irāņu drāma, kuru sarakstījis Madžids Madžidi. Divi bērni no nabadzīga reģiona tiek ierauti dažādos piedzīvojumos. Filma nominēta Kinoakadēmijas balvai kā labākā filma ārzemju valodā, un tā kļuvusi par starptautisku veiksmes stāstu, iegūstot neskaitāmas pozitīvas atsauksmes visā pasaulē. Paradīzes bērni ieguvuši lielo balvu arī Montreālas filmu festivālā.

 

Seriāls "Grēcīgā Kalifornija" 6.sezona kanāla "Sony Turbo"

Seriāls "Grēcīgā Kalifornija" 6.sezona kanālā "Sony Turbo" 

No 6.maija, otrdienās, plkst.20:10 un plkst.21:45.

Straujo dzīvi dzīvojošais rakstnieks Henks Mūdijs dodas prom no Ņujorkas, meklējot izklaidīgāku dzīvesveidu laiskajā Losandželosā. Viņš no labas sievietes cerēja šeit iegūt slavu, bagātību un mīlestību. Nu viņa privātā dzīve ir drupās, karjera tuvai iznīcībai, un viņš joprojām nespēj atturēties no jebkāda kārdinājuma. Zelta globusu ieguvušais Deivids Duhovnijs seriālā tēlo mežonīgu, kaislīgu un seksīgu Kalifornijas lielceļu baudītāju.  

 

BĒRNU UN JAUNIEŠU PAKA

Animācijas filma "Augšup" ("Up")  kanālā "Disney Channel"

Animācijas filma "Augšup" ("Up")  kanālā "Disney Channel"

Piektdien, 2.maijā, plkst.19:40.

Karls Fredriksens, kurš visu mūžu sapņojis par ceļojumiem, septiņdesmit gadu vecumā ir saņēmis jaunu iespēju. Kopā ar astoņgadīgo Raselu, kurš ir aizrautīgs ceļotājs, Karls piepilda savus sapņus neaizmirstamā piedzīvojumā uz vēl neatklātām zemēm.

 

PIEDZĪVOJUMU UN ZINĀTNES PAKA

Raidījuma sērijas "Deadly Dilemmas" kanālā "Discovery Channel"

Raidījuma sērijas "Deadly Dilemmas" kanālā "Discovery Channel"

No 2.maija, piektdienās, plkst.23:00.

Šī pavisam jaunā raidījuma sērijas aicina skatītājus pārdomāt nopietnus un ekstrēmus scenārijus. Katrā epizodē tiek atklātas rīcības un lēmumu pieņemšanas sekas. Raidījums papildināts ar apbrīnojamiem klipiem, eksperimentiem un savādu reālās dzīves gadījumu izpēti no visas pasaules. Kara sērija mēģinās atbildēt uz jautājumiem, tai skaitā: ja jums būtu jācīnās ar krokodilu vai lielu balto haizivi, kura izvēle dos jums lielākas izredzes palikt dzīvam? Ja jūs varētu ēst tikai burkānus vai burgerus visu atlikušo savu dzīvi – kura iespēja jūs noturētu ilgāk pie dzīvības? Šie un citi interesanti jautājumu atrisinājumu meklējiet raidījumā.

Raidījuma sērijas ”Mind Games’’  kanalā ”Discovery Science”

Raidījuma sērijas "Mind Games"  kanālā "Discovery Science"

No 15.maija, ceturtdienās, plkst.21:00.

Raidījums, kas iedziļinās cilvēka psihē un pēta prāta un smadzeņu darbību. Atklājiet kā prāts ietekmē cilvēka ikdienas domas, rīcību un uztveri un kādi apstākļi nosaka mūsu izvēles. Raidījums izaicina gan skatītājus, gan dalībniekus, jo caur dažādām spēlēm un uzdevumiem pēta kā smadzenes darbojas neparastos un nekomfortablos apstākļos.

   

SPORTA PAKA

Pasaules motokrosa čempionāts (FIM Motocross World Championship) kanālā "Motors TV"

Pasaules motokrosa čempionāts (FIM Motocross World Championship) kanālā "Motors TV" 

No 10.-12. maijam, precīzus laikus meklējiet tv.lattelecom.lv

Sekojiet līdzi jaunumiem un aktuālajiem notikumiem Pasaules motokrosa čemopināta sestajam un astotajam posmam.  

   

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube