RU

Krievijas kanālu jaunumi septembrī

Krievu šovbiznesa zvaigznes un mūsu pašmāju mākslinieki ilgi gaidītos šovos, kas sākas jau septembrī – "Gribu pie Meladzes" un "Par 10 gadiem jaunāka".

gribu_pie_meladze

 

Šovs "Gribu pie Meladzes" ("Хочу к Меладзе") kanālā "NTV Mir Baltija"

No 6. septembra, sestdienās.

Ilgi gaidītā realitātes šova pirmizrāde, kur viens no dalībniekiem ir Latvijas pārstāvis Markus Riva. Šovā iecerēts vienkāršus puišus pārvērst par zvaigznēm, izveidojot puišu supergrupu. Dziesmu autors un producents Konstantīns Meladze pārbaudīs, uz ko ir gatavi jaunie cilvēki, lai sasniegtu panākumus un slavu. Šova vadītāji - Vera Brežņeva un Igors Verniks. Žūrijā – Poļina Gagarina, Anna Sedokova, Eva Polna, Sergejs Lazarevs, Vladimirs Presņakovs un Timati.  

par_desmit_gadiem_jaunaka

Šova "Par 10 gadiem jaunāka" ("На 10 лет моложе") jaunā sezona kanālā "REN TV Baltija"

Sestdienās.

Šovs, kurā sievietes īsteno savus sapņus - sāk savu dzīvi no jauna, izskatoties jaunākas, iekārojamākas un pašpārliecinātākas. Bet tas nav izdarāms tik viegli, kā liekas. Šovs dos iedvesmu veikt savā dzīvē pārmaiņas, neskatoties uz bailēm no nezināmā.

shovs_balss

Šova "Balss" jaunā sezona "Pirmajā Baltijas kanālā"

No 5. septembra, piektdienās.

Grandiozā šova "BALSS" ("голос") jaunā sezona atkal pārsteigs ar daudzsološiem talantiem un  lieliskiem priekšnesumiem. Neizpaliks arī Krievijas skatuves spīdekļu klātbūtne un nereti arī skarbie viedokļi. Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas, arī meitene no Latvijas cīnīsies par iespēju tikt finālā! 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube