RU

Ko skatīties Interaktīvajā televīzijā no 12. līdz 18.maijam?

Šonedēļ iesakām skatīties "Travel Channel" raidījumu "Globe Trekker", un atbildot uz jautājumiem šeit, iespējams laimēt ceļojumu divām personām uz Indiju! 

Tāpat kanālā "Sony Entertainment Television" var noskatīties kulinārijas šova "Mani virtuves noslēpumi" jaunās sezonas sērijas, bet kanālā "National Geographic" zinātniskās sērijas "Kosmoss" par to, kā mēs, cilvēki, atklājam dabas likumus un atrodam koordinātes laikā un telpā. Kanālā "iConcerts" varēsi noskatīties leģendārās vācu rokgrupas "Scorpions" koncertu, bet LTV1 skaties biogrāfisko drāmu "Bērtons un Teilore".


Pirmdien, 12.maijā

Zinātniskās sērijas "Kosmoss"

Zinātniskās sērijas "Kosmoss"

Kanālā "National Geographic" plkst.21:00. Valoda: EN, RU, ar LV subtitriem.

"Kosmoss" ir zinātnisks  dokumentālais seriāls par to, kā mēs, cilvēki, atklājam dabas likumus un atrodam koordinātes laikā un telpā. Šī interesantā raidījuma vadītājs ir pazīstamais astrofiziķis Neils de Grass Tysons.  

Detektīvs "Rēgu Rakstnieks"

Detektīvs "Rēgu Rakstnieks"

Kanālā "TV21" plkst.22:50. Valoda: RU un oriģinālvaloda.

Trilleris, kas uzņemts pēc tāda paša nosaukuma romāna. Bijušais Lielbritānijas premjerministrs raksta memuārus, taču mīklainos apstākļos iet bojā rakstnieks, kas viņam palīdz. Tādēļ tiek nolīgts jauns rakstnieks, lai palīdzētu grāmatas tapšanā. Jaunais "rēgu rakstnieks" tiek ierauts bīstamā spēlē.

 

Otrdien, 13.maijā 

Kulinārijas šovs "Mani virtuves noslēpumi"

Kulinārijas šovs "Mani virtuves noslēpumi"

Kanālā "Sony Entertainment Television" plkst.19:00. Valoda: RU, EN, ar LV subtitriem.

Atklāj jaunus virtuves noslēpumus ar 12 izcilu pavāru komandām no Austrālijas, kas demonstrēs savas kulinārijas prasmes, lai sacenstos par galveno balvu – 250 000 Austrālijas dolāru. Kura no komandām uzvarēs un iegūs naudas balvu? Skatieties! 

Politiskais seriāls "Skandāls"

Politiskais seriāls "Skandāls" 

Kanālā "Fox Life" plkst.20:00. Valoda: RU, ENG, ar LV subtitriem.

Politika, korupcija, slepkavības, mīlestība un sekss - tas viss baudāms vienā piesātinātā kokteilī kulta seriālā "Skandāls" jaunajā 4.sezonā. 

 

Trešdien, 14.maijā

Dokumentālo raidījumu sērijas "Celtniecība savvaļā"

Dokumentālo raidījumu sērijas "Celtniecība savvaļā"

Kanālā "National Geographic" plkst.21:00. Valoda: ENG, RU, ar LV subtitriem.

Vai lolo sapni par atpūtas namiņu, kur nedēļas nogalēs patverties no civilizācijas žņaugiem? Skaties jauno, iespējams, visu laiku ekstrēmāko un iedvesmojošāko būvniecības šovu "Celtniecība savvaļā" ("Building Wild") - tajā varēsi smelties idejas, kas ļaus piepildīt ieceri par savu paradīzes stūrīti zemes virsū!

Šovā iepazīsies ar diviem vīriem - dizaineru Polu un namdari Tafiju, kuriem ir pa spēkam īstenot šķietami neiespējamo - mežonīgos Amerikas nostūros viņi rada pasakaini jaukas un oriģinālas mājiņas, izmantojot uz vietas pieejamus kokmateriālus, lūžņus vai ēku drupas. 

Latvijas Basketbola Līgas 4.finālspēle. Tiešraide.

Latvijas Basketbola Līgas 4.finālspēle. Tiešraide.

Kanālā "LTV7" plkst.19:25. Valoda: LV.

Aizraujoša un spraiga cīņa  Latvijas Basketbola Līgas ietvaros starp "VEF Rīga" un BK "Ventspils". 

   

Ceturtdien, 15.maijā

Seriāla "Reiz sensenos laikos" jaunākā - 3. Sezona

Seriāla "Reiz sensenos laikos" jaunākā - 3. Sezona

Kanālā "FOX" plkst.21:00. Valoda: RU, ENG, ar LV subtitriem.

Fantāziju stāsts, kura darbībā mūsdenīgā pasaule mijas ar pasaku zemi. Emma apvienojas ar Regīnu, tā uzzinot, kurš Storībrūkā ir atbildīgs par cilvēku atmiņas pazušanu par pēdējo gadu.

Rokgrupas "Fall Out Boy" koncerts "Live in Arizona"

Rokgrupas "Fall Out Boy" koncerts "Live in Arizona"

Kanālā "iConcerts" plkst.21:55. Valoda: oriģinālvaloda.

Fall Out Boy ir amerikāņu rokgrupa, kas ir izveidota 2001.gadā Čikāgā. Grups sastāvā ir vokālists/ģitārists Patrik Stump, basists Pete Wentz, ģitārists Džo Trohman, kā arī bundzinieks Andy Hurey.  

   

Piektdien, 16.maijā

Komēdija "Mr.Bīna brīvdienas" (Mr.Bean's Holiday)

Komēdija "Mr.Bīna brīvdienas" (Mr.Bean's Holiday) 

Kanālā "Universal Channel" plkst.21:00. Valoda: ENG un RU.

Kādā drūmā un vēsā Londonas dienā, Bīns laimē ceļojumu uz Dienvidfranciju, kā arī videokameru. Viņš dodas uz Kannām, lai baudītu sauli, pludmali un citus brīvdienu priekus.

Kā jau ierasts, lai kurp dotos, viņš pamanās radīt pamatīgu haosu, taču neskatoties uz to, viņam pat izdodas parādīt savu brīvdienu videofilmu Kannu kinofestivālā. Festivāla rīkotāji par to, protams, iepriekš netiek brīdināti... 

Dokumentālo raidījumu sērijas "Nāvējošās dilemmas" (Deadly Dilemmas)

Dokumentālo raidījumu sērijas "Nāvējošās dilemmas" (Deadly Dilemmas)

Kanālā "Discovery Channel" plkst.23:00. Valoda: ENG un RU.

Raidījumā tiek pētīts, kā mūsu pieņemtie lēmumi ietekmē mūsu dzīvi, kā arī skatītājiem sniedz iespēju izvēlēties, kurš no hipotētiskiem scenārijiem beigsies ar dzīvību, bet kurš ar nāvi.

   

Sestdien, 17.maijā

Patrika Sveizija klasiskā drāma "Netīrās dejas" (Dirty Dancing)

Patrika Sveizija klasiskā drāma "Netīrās dejas" (Dirty Dancing)

Kanālā "TV21" plkst.18:00. Valoda: RU, ENG.

Pareizā meitene Frēnsisa kopā ar ģimeni aizbrauc uz kūrortu atpūsties. Tur kādā no saviesīgajiem vakariem viņa pamana un vēlāk satiek aci pret aci deju instruktoru Džoniju, kura dzīves apstākļi krasi atšķiras no vides, kurā uzaugusi viņa. Daži likteņa pavērsieni, dažas sakritības, un meitene tiek ierauta dejas virpulī, kas izmainīs ne tikai viņas vasaru vien. Deja maina cilvēkus, maina pasauli viņiem apkārt un liek pamatu mīlestībai. 

Animācijas filma "Sūklis Bobs Kvadrātbiksis" (Spongebob Squarepants)

Animācijas filma "Sūklis Bobs Kvadrātbiksis" (Spongebob Squarepants) 

Kanālā "Nickelodeon" plkst.21:30. Valoda: RU, ENG.

Dzelmē sākušās nepatikšanas! Kāds nozadzis jūras ķēniņa Neptūra kroni! Par vainīgo tiek uzskatīts Krabijs, sūkļa Boba Kvadrātbikša boss. Tā kā viņam iet gar degunu ilgi izsapņotais paaugstinājums, Bobs kopā ar labāko draugu Patriku dodas bīstamajā misijā uz pilsētu, lai atgūtu kroni un izglābtu Krabja kunga dzīvību. 

   

Svētdien, 18.maijā

Biogrāfiska drāma "Bērtons un Teilore"

Biogrāfiska drāma "Bērtons un Teilore"

Kanālā "LTV1" plkst.21:40. Valoda: LV un oriģinālvaloda.

Telekompānijas BBC filma, kas galvenās lomas atveidotājai Helēnai Bonemai Kārterei sagādāja nomināciju Golden Globe, ir biogrāfiska pasaka par visslavenāko Holivudas pāri – Ričardu Bērtonu un Elizabeti Teilori. Ir 1983. gads, un leģendārais aktieru duets gatavojas lomām Noela Kovarda komēdijā "Privātās dzīves". Izrāde ir stāsts par pāra privātajām attiecībām, un, protams, skatītājus vilina iespēja redzēt uz skatuves iespēlētus skandalozā pāra konfliktus. Vai šī būs kārtējā reize, kad abi satuvināsies un atkal apprecēsies? Bērtons un Teilore nevar dzīvot viens bez otra, bet nevar dzīvot arī viens ar otru. Ričarda Lekstona kamerstila drāma tuvplānā rāda sarežģīto dinamiku abu starpā – mīlestība, egoisms, postošas atkarības un sīva konkurence par skatītāju uzmanību.  

Grupas "Scorpions" koncerts

Grupas "Scorpions" koncerts

Kanālā "iConcerts" plkst.22:00. Valoda: oriģinālvaloda.

Scorpions ir vācu rokgrupa, kas izveidota 1965.gadā. Tās pirmsākumi meklējami orķestrī un viņu muzikālais stils ir uz robežas starp smago roku un smago metālu.  1972.gadā grupa Scorpions izlaida savu ievērojamāko debijas albumu "Lonesome Crow", kas arī veidoja ceļu uz starptautiskiem panākumiem. 

   

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube