RU

Ko skatīties Interaktīvajā televīzijā no 28. aprīļa līdz 4. maijam?

Fantastikas filmu cienītājus aicinām skatīt seriāla "Troņa spēles" jaunākās epizodes kanālā "FOX", mūzikas pazinējiem iesakām grupas "Kean" koncertu kanālā "iConcerts", bet asākas sajūtas piedāvās spriedzes seriāla "Hanibāls" otrā sezona kanālā "Sony Entertainment Television".


Pirmdien, 28.aprīlī

Seriāls "Troņa spēles" (Game of Thrones)

Seriāls "Troņa spēles" (Game of Thrones)

Kanālā "Fox" plkst.21:00. Valoda: krievu un angļu ar latviešu valodas subtitriem.

Divos izdomātos kontinentos Vesterosā un Eosā turpina plosīties asiņaina cīņa par tiesībām uz Dzelzs kroni. Seriāla vizuāli un emocionāli spēcīgie otas triepieni neparasti izteiksmīgi parāda visu cilvēcisko kaislību paleti – sazvērestības, iekāri, intrigas, viltu, nodevību, godkāri un mīlestību. Jaunāko globālo notikumu gaismā "Troņu spēles" vēl vairāk aktualizē varas fenomena dziļāko būtību un apliecina – visam reiz pienāk gals, bet cīņa par varu ir nebeidzama. 

Trilleris "Slēgtā sala" (Shutter Island)

Trilleris "Slēgtā sala" (Shutter Island)

Kanālā "TNT Film" plkst.21:00. Valoda: angļu un krievu ar latviešu un igauņu subtitriem.

1954. gads. Tiesu izpildītājs Tedijs Danieks (Leonardo di Kaprio) dodas uz cietumu garīgi slimiem noziedzniekiem attālā Satera salā, lai izmeklētu pacientes – slepkavas pazušanu. Izmeklēšana norisinās veiksmīgi līdz brīdim, kad Tedijs atrod pierādījumus, ka cietuma speciālisti ārstē savus pacientus ar nelikumīgām metodēm. 

 

Otrdien, 29.aprīlī

Seriāls "Skandāls" (Scandal)

Seriāls "Skandāls" (Scandal)

Kanālā "FoxLife" plkst.20:00. Valoda: krievu un angļu ar latviešu valodas subtitriem.

Politika, korupcija, slepkavības, mīlestība un sekss - tas viss baudāms vienā piesātinātā kokteilī kulta seriālā "Skandāls", kas ar jaunāko, 4.sezonu jau maijā atgriezīsies kanālā "Fox Life"! Līdz jaunās sezonas pirmizrādei jums ir lieliska iespēja atsvaidzināt atmiņā spraigos un aizraujošos notikumus iepriekšējā, 3.sezonā. Seriāla galvenā varone Olīvija Poupa ir ASV prezidenta bijusī komunikāciju direktore, kas izveido savu krīzes menedžmenta firmu. Sieviete ātri iekaro klientu sirdis - viņa ir ģeniāla krīžu risinātāja, jo spēj panākt, ka problēmas izzūd vēl pirms kāds to ir pamanījis. Uzsākot savu biznesu, Olīvija grib pāršķirt jaunu dzīves lappusi, taču izrādās - pagātne nekur nepazūd. No jauna uzliesmo viņas mīlas romāns ar prezidentu Ficdžeraldu Grāntu, kuram ir sieva un trīs bērni. Trešajā sezonā Olīvijas un prezidenta ceļi atkal krustojas - valsts pirmā lēdija lūdz talantīgajai konsultantei organizēt sava vīra vēlēšanu kampaņu. Intriga uzņem jaunus apgriezienus! 

Dokumentālā raidījuma sērijas "How it`s made"

Dokumentālā raidījuma sērijas "How it`s made"

Kanālā "Discovery Channel" plkst.20:00. Valoda: angļu un krievu.

Vai esat kādreiz aizdomājušies, kā tiek ražoti produkti, ko jūs izmantojat ik dienu? Šis raidījums Jums to parādīs.  

 

Trešdien, 30.aprīlī

Seriāls "Grēcīgā Kalifornija" (Californication)

Seriāls "Grēcīgā Kalifornija" (Californication)

Kanālā "Sony Turbo" plkst. 21:10. Valoda: angļu, krievu ar latviešu un lietuviešu valodas subtitriem.

Rakstnieks, kurš sievietes medī it visur – uz ielām, veikalos, savas meitas skolā, nelaižot garām nevienus brunčus. Tāds ir aktiera Deivida Duhovnija atveidotais varonis Henks, kurš ir gatavs ierasties TV ekrānos ar Grēcīgās Kalifornijas jauno sezonu. 

   

Ceturtdien, 1.maijā

Trilleris "Renesance" (Renaissance)

Trilleris "Renesance" (Renaissance)

Videonomā bez papildu maksas. Valoda: angļu ar latviešu un krievu valodas subtitriem.

Ir 2054. gads, Parīze, un pilsētu savā varā ir pārņēmis milzīgais uzņēmums "Avalon", kas tirgo to, kam cilvēki nespēj pretoties – mūžīgas jaunības un skaistuma solījumu. Pēkšņa kāda talantīga zinātnieka nolaupīšana prasmīgu policistu ierauj viņam svešā pasaulē, kurā valda spiegošana, ģenētiskie pētījumi un organizētā noziedzība. 

Grupas "Kean" koncerts (Kean Live)

Grupas "Kean" koncerts (Kean Live)

Kanālā "iConcerts" plkst.22:05. Valoda: angļu.

Kean ir angļu  grupa no Anglijas, kas izveidota 1997. gadā. Tā  ir zināma kā grupa, kas kā vadošo instrumentu izmanto klavieres, nevis ģitāras. Tieši tas dod atšķirīgu noskaņu viņu mūzikai. Slavu grupa sasniegusi ar debijas albumu Hopes and Fears.

   

Piektdien, 2.maijā

Komēdija "Labais Gads" (Good Year)

Komēdija "Labais Gads" (Good Year)

Videonomā bez papildu maksas. Valoda: angļu ar latviešu valodas subtitriem.

Makss Skiners ir viens no labākajiem Londonas biržas brokeriem, kurš no tēvoča mantojumā saņēmis nelielu vīna darītavu Provansā. Nebūdams sentimentāls, Makss nolēmis to pārdot, taču vīna garša, iemīlēšanās un nez no kurienes uzradusies tēvoča ārlaulības meita notikumus ievirza pavisam citās sliedēs.

Trilleris "Maikls Kleitons" (Michael Clayton)

Trilleris "Maikls Kleitons" (Michael Clayton)

Kanālā "TNT Film". Valoda: angļu un krievu ar latviešu un igauņu valodas subtitriem.

Maikls Kleitons ir ievērojamas Ņujorkas juristu firmas advokāts, kura pienākums ir "satīrīt mēslus", darīt netīros darbiņus. Šķiršanās, bezgalīgā uzticība no priekšniecības puses un paša finansiālie parādi ir padarījuši Maiklu ļoti lojālu savam uzņēmumam, kaut reizēm nākas rīkoties pret visiem ētikas principiem. Kad viņa firma sabotē kādu prāvu, kuras iznākums jau tikpat kā bijis izšķirts, Maikls saskaras ar lielāko izaicinājumu savā dzīvē...

   

Sestdien, 3.maijā

Spriedzes seriāls "Hanibāls" (Hannibal)

Spriedzes seriāls "Hanibāls" S2 (Hannibal)

Kanālā "Sony Entertainment Television", plkst.22:30. Valoda: krievu un angļu ar latviešu valodas subtitriem.

Tumsas seriāls Hanibāls atgriezies uz garšīgu otro sezonu. Vils Grahams (H.Densijs) tiek ieslēgts psihiatriskajā klīnikā, kur viņam piedēvē Hanibāla Lektora noziegumus (M.Mikelsens). Nu, kad Vils redz, kas patiesībā ir Hanibāls, viņš cenšas pierādīt savu nevainību un sev tuvākos pārliecināt par savu taisnību. Džeks Kraufords (L.Fišbērns) cenšas tikt galā, nedomājot par to, vai viņa protežē ir aukstasinīgs slepkava. Meklējot atbildes, Džeks ierodas pie vīra, kam uzticas – Hanibāla Lektora. Kamēr Vils ir ieslodzīgs, Hanibāls kļūst par jauno lietu konsultantu. Nāvējošā partneru deja turpina iegrozīties neparedzamos virzienos. Šī sezona parādīs – nekas nebūs tāds, kā bija agrāk.

Drāma "Marta īdas" (The Ides of March)

Drāma "Marta īdas" (The Ides of March) 

Videonomā bez papildu maksas. Valodas: angļu un krievu.

Publisko attiecību ģēnijs dara visu, lai viņa pārstāvētais prezidenta kandidāts uzvarētu vēlēšanās. 

   

Svētdien, 4.maijā

Krimināltrilleris "Lielais Vienkāršais" (The Big Easy)

Krimināltrilleris "Lielais Vienkāršais" (The Big Easy)

Kanālā "Sony Turbo" plkst.20:15. Valoda: angļu un krievu ar latviešu un lietuviešu valodas subtitriem.

Šis krimināltrilleris ir romantisks stāsts par augstas klases izmeklētāju, kas medī slepkavas, līdz iekuļas nepatikšanās ar rajona advokāti – sievieti, kas precīzi seko likuma burtam. Spītējot atšķirībām, abiem izdodas sastrādāties un pat iemīlēties. Pienāk brīdis, kad abiem jācīnās par savām dzīvībām – izmeklēšanas dēļ abi nonākuši slepkavas redzeslokā.

Muzikālais šovs "Точь-в-точь"

Muzikālais šovs "Точь-в-точь" 

Kanālā "PBK" plkst.21:10. Valoda: krievu (oriģinālvaloda).

Šī ir jauna versija populārajam projektam "Viens pret vienu". Krievijas estrādes zvaigznēm jāpārtop par pasaules mēroga zvaigznēm. Katram ir jācenšas pēc iespējas labāk attēlot kādu no elkiem gan pēc dziedāšanas stila, gan manierēm.

   

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube