RU

Ko no 21. līdz 27.aprīlim skatīties Interaktīvajā televīzijā?

Interaktīvās televīzijas skatītājiem no 21. līdz 27. aprīlim kanālā "FOX Life" būs iespējams sekot līdzi spriedzes seriāla "Nodevība" jaunākajām sērijām, kanālā "Baltijas Pirmais kanāls" noskatīties šova "Голос. Дети" finālu, bet kanālā "National Geographic" – raidījuma ciklu "Apbrīnojamā ielu zinātne".


Pirmdien, 21.aprīlī

Spriedzes seriāls "Nodevība"(Betrayal)

Spriedzes seriāls "Nodevība"(Betrayal)

Kanālā "FOX Life", plkst.20:00. Valoda: krievu un angļu ar latviešu valodas subtitriem.

Ietekmīgais advokāts Džeks Makalisters nejauši satiek satriecoši skaisto fotogrāfi Sāru Henliju un abu starpā uzliesmo spēcīgas jūtas. Lai gan abi ir precējušies, ne vienam, ne otram laulības dzīve nav laimīga. Tikšanās sagriež Džeka un Sāras dzīves ar kājām gaisā un neparedzami notikumi seko cits citam. Tomēr dzīvē bez kvēlas mīlas ir arī tumšās puses. Notiek slepkavība, un izmeklēšanas procesu sarežģī tas, ka abi mīlnieki izrādās ir saistīti ar šo noziegumu. Skaties jauno spriedzes un drāmas seriālu "Nodevība" ("Betrayal") un vēro, ar kādiem šķēršļiem un izaicinājumiem jāsastopas abiem varoņiem!

Sarunu šovs "Nosvērti un laimīgi 2"

Sarunu šovs "Nosvērti un laimīgi 2"

Kanālā "REN Baltija", plkst.21:50. Valoda: krievu.

Šīs nedēļas uzdevumi ir īpaši grūti, tos nav iespējams paveikt bez iepriekšējās sagatavošanās. Tāpēc treneri Anita un Igors sarūpējuši savām komandām īpašu treniņu programmu. Vai fināla sešiniekam izdosies pilnā sastāvā tikt līdz uzdevuma beigām? Kurš izstāsies pusceļā? Un kurš no iepriekšējiem finālistiem saņems iespēju atkal pretendēt uz vietu finālā un 250 tūkstošiem grivnu?

 

Otrdien, 22.aprīlī

Raidījuma cikls "Apbrīnojamā ielu zinātne" (None of the Above)

Raidījuma cikls "Apbrīnojamā ielu zinātne" (None of the Above)

Kanālā "National Geographic", plkst.21:00. Valoda: krievu un angļu ar latviešu valodas subtitriem. 

Britu personība un raidījuma vadītājs Tims Šovs ar savu zinātnes un tehnikas zināšanu bagāžu dodas ASV ielās, lai pārsteigtu un izklaidētu! Viņš izaicina cilvēkus gan uz ielas, gan mājās sēdošos paredzēt, kā izvērtīsies dažādi neticami eksperimenti. Cilvēki būs ar atplestām mutēm, kad redzēs, kas no tā visa ir iznācis! No helikoptera nosēdināšanas uz vienā slānī noklātām jēlām olām, tās nesadauzot, līdz pat rokas pulksteņa aizsargāšanai no āmura sitieniem ar vārītā krēma palīdzību… Tims visiem parādīs, ka īstā pasaule ir neskaitāmas reizes iespaidīgāka, nekā jebkurš burvju triks vai ilūzija. 

Freddie Mercury piemiņas koncerts (Freddie Mercury Tribute Concert)

Freddie Mercury piemiņas koncerts (Freddie Mercury Tribute Concert)

Kanālā "iConcerts", plkst.22:00. Valoda: angļu.

1992. gada Londonas Wembley stadionā tika organizēts piemiņas koncerts, lai godinātu izcilo mūziķi un mākslinieku Frediju Merkuriju, kas mira no AIDS 1991.gada 24.novembrī. Koncerts tiešraide tika translēta radio un televīzijā 76 valstīs visā pasaulē, klātienē koncertu noklausījās 72 000 cilvēku, bet koncerta kopējā auditorija sasniedza 1 miljardu. Koncertā piedalījās tādi izcili mākslinieki ka Elton John, David Bowie, George Michael, Seal, Paul Young, Annie Lenox, Liza Minelli u.c. Koncertā savāktie līdzekļi tika ziedoti Aids labdarības fondam.

 

Trešdien, 23.aprīlī

Dokumentālā raidījuma sērijas "Game of Stones"

Dokumentālā raidījuma sērijas "Game of Stones"

Kanālā "Discovery Channel", plkst.21:00. Valoda: krievu un angļu.

Raidījums par Amerikas visekstrēmāko dārgumu mednieku Donu Kogenu, kurš regulāri riskē ar savu dzīvību, lai dotos uz dažādiem pasaules nostūriem un atrastu retus un vērtīgus dārgakmeņus. 

Elle uz riteņiem (Hell on wheels)

Elle uz riteņiem (Hell on wheels)

Kanālā "Sony Turbo", plkst. 21:10.

Pārkāpt robežu un Staigājošo miroņu autori radījuši jau otro Elles uz riteņiem sezonu. Stāsts par bijušo ierindnieku Kalenu Bohanonu, kurš ceļo uz rietumiem, cenšoties atstāt aiz sevis pagātnes likstas.

   

Ceturtdien, 24.aprīlī

Drāma "Optimista stāsts" (Silver Linings Playbook)

Drāma "Optimista stāsts" (Silver Linings Playbook)

Lattelecom video nomā. Valoda: krievu un angļu. Subtitri: latviešu.

Pēc astoņiem psihiatriskajā klīnikā pavadītajiem mēnešiem, galvenais varonis – bijušais skolotājs – atgriežas mājās. Sieva ir aizgājusi, tāpēc viņš pārceļas uz dzīvi pie savas mātes. Pazaudējis visus iepriekšējos draugus un visus vecos sakarus, viņš jūtas tā, it kā būtu pazaudējis sevi. Taču dzīve ir negaidītu pārsteigumu pilna! Pēc iepazīšanās ar meiteni vārdā Tifānija bijušā skolotāja dzīve sagriežas kājām gaisā.

Drāma "Lielās cerības" (Great Expectations)

Drāma "Lielās cerības" (Great Expectations) 

Lattelecom video nomā. Valoda: angļu un krievu. Subtitri: latviešu un krievu valodā.

Ar bagāta labdara palīdzību, nabadzīgam, bez vecākiem palikušam jauneklim izdodas iekļūt augstākajā sabiedrībā. Taču, ja kāds atklātu viņa pagātni, tiktu sagrauts viss, kas viņam dārgs. Slavenā Čārlza Dikensa romāna ekranizācija.

   

Piektdien, 25.aprīlī

Šova "Голос. Дети" fināls

Šova "Голос. Дети" fināls

Kanālā "PBK", plkst.21:15. Valoda: latviešu un krievu.

Televīzijas projekta pirmā sezona pārspēja visas cerības, bet otrā ir kļuvusi vēl emocionālāka un tiešāka. Katram dalībniekam ir savs stāsts un ģimenes vēsture, kas tiek atspoguļota katrā raidījumā. Raidījumā redzēsiet mēģinājumu procesu un mazo solistu skolas ikdienu. Un protams par katru dalībnieku būs kas sakāms to audzinātājiem- Pelagejai, Maksimam Fadejevam un Dimam Bilanam.

Komēdija "Šefs" (Comme un Chef)

Komēdija "Šefs" (Comme un Chef)

Lattelecom video nomā. Valoda: franču un krievu ar latviešu valodas subtitriem.

Jauns pavārs cenšas izmanīt jau labi pazīstama "zvaigžņu" šefpavāra dzīves stilu un ieradumus. Pateicoties savai ietiepībai un neatlaidībai, jaunais cilvēks kļūst par īstu virtuves karali.

   

Sestdien, 26.aprīlī

Spriedzes seriāls "Hanibāls" (Hannibal)

Spriedzes seriāls "Hanibāls" (Hannibal)

Kanālā "Sony Entertainment Television", plkst.22:30. Valoda: krievu un angļu ar latviešu valodas subtitriem.

Tumsas seriāls ”Hanibāls” atgriezies uz garšīgu otro sezonu. Ar aizvien vairāk šokējošiem atklājumiem un psiholoģiskām kaķa un peles spēlēm, talantīgā komanda demonstrē askētisku skaistumu. Vils Grahams (H.Densijs) tiek ieslēgts psihiatriskajā klīnikā, kur viņam piedēvē Hanibāla Lektora noziegumus (M.Mikelsens). Nu, kad Vils redz, kas patiesībā ir Hanibāls, viņš cenšas pierādīt savu nevainību un sev tuvākos pārliecināt par savu taisnību. Džeks Kraufords (L.Fišbērns) cenšas tikt galā, nedomājot par to, vai viņa protežē ir aukstasinīgs slepkava. Meklējot atbildes, Džeks ierodas pie vīra, kam uzticas – Hanibāla Lektora. Kamēr Vils ir ieslodzīgs, Hanibāls kļūst par jauno lietu konsultantu. Nāvējošā partneru deja turpina iegrozīties neparedzamos virzienos. Šī sezona parādīs – nekas nebūs tāds, kā bija agrāk.

Ģimenes filma "Turbo" (Turbo)

Ģimenes filma "Turbo" (Turbo) 

Lattelecom video nomā. Valoda: angļu. Subtitri: latviešu un krievu valodā.

Nekas tā nekaitina temperamentīgo, par ātrumu sapņojošo gliemezi ar skanīgo vārdu Turbo, kā nesteidzīgā ikdienas dzīve, lēnās sarunas un bremzētie kaimiņi. Kaislība uz ātrumu padara Turbo par svešinieku savu lēnīgo sugas brāļu vidū, kuriem sapņi par ātrumu liekas pilnīgs neprāts. Auto negadījums, kurā nokļūst Turbo, negaidīti pārvēršas par īstu veiksmi un dāvina viņam neticamas spējas pārvietoties ar superātrumu.

   

Svētdien, 27.aprīlī

Dokumentāla filma "Nepazīstamais TU" (The Doors: When You're Strange)

Dokumentāla filma "Nepazīstamais TU" (The Doors: When You're Strange)

Kanālā "Sony Turbo", plkst.20:15. Valoda: angļu un krievu. Subtitri: latviešu un lietuviešu valodā.

Balvas ieguvušais režisors Toms Dikillo savā filmā atklāj iepriekš neredzētas ainas, kas lieliski raksturo roka kvartetu ”The Doors” – vienu no Amerikas ikonām un vislielāko ietekmi radījušajām rokmūzikas grupām. Filma atklāj jaunus faktus par revolucionāru ietekmi mūzikā, tā stāsta par neticamo sešu albumu radīšanu piecu gadu laikā, kā arī par grupas nokaitētajiem dzīvajiem koncertiem. Izmantojot retus kadrus no 1965. līdz 1971. – Morisona nāves – gadam, filma sniedz privātu ieskatu grupas muzikālajā devumā un dzīvē ārpus skatuves. Filmā par grupas vēsturi aizkadrā stāsta Džonijs Deps.

Melodrāma "Viljams un Keita" (William & Kate)

Melodrāma "Viljams un Keita" (William & Kate)

Kanālā "TV21", plkst.21:30. Valoda: krievu (oriģinālvaloda).

Izskatīgais un gudrais Princis Viljams, vecākais Velsas prinča Čārlza dēls, kļūst par Skotijas vecākās universitātes St.Andrews studentu. Viljams un viņa tēvs princis Čārlzs ir cerējuši izmukt no žurnālistiem, tomēr tā nenotiek. Viljams apzinās, ka viņš nekad nebūs parasts students. Studiju biedri viņu teju nolikuši Dieva vietā, bet Keita Midltone nav no tām, kura uzķērusies aristokrātiski zilajām acīm. Sākumā Keitai nemaz nepatīk Viljams, bet pēc laika, abu attiecības pāriet jaunā līmenī.

   

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube