RU

Ko no 14. līdz 20.aprīlim skatīties Interaktīvajā televīzijā?

Interaktīvās televīzijas skatītājiem no 14. līdz 20. aprīlim kanālā "FOX Life" iespējams baudīt spriedzes seriālu "Nodevība", kā arī "Grejas anatomijas" 10. sezonas sērijas. Tāpat šonedēļ kanālā "Baltijas Pirmais kanāls" var noskatīties daudzsēriju filmas "Кураж" pirmizrādi, bet kanālā "LTV1" dokumentālās filmas "Citāds ordenis" pirmizrādi.


Pirmdien, 14.aprīlī

Spriedzes seriāls "Nodevība"(Betrayal)

Spriedzes seriāls "Nodevība"(Betrayal)

Plkst.20:00 kanālā "FOX Life" (Nr.:204)

Ietekmīgais advokāts Džeks Makalisters nejauši satiek satriecoši skaisto fotogrāfi Sāru Henliju un abu starpā uzliesmo spēcīgas jūtas. Lai gan abi ir precējušies, ne vienam, ne otram laulības dzīve nav laimīga. Tikšanās sagriež Džeka un Sāras dzīves ar kājām gaisā un neparedzami notikumi seko cits citam. Tomēr dzīvē bez kvēlas mīlas ir arī tumšās puses. Notiek slepkavība, un izmeklēšanas procesu sarežģī tas, ka abi mīlnieki izrādās ir saistīti ar šo noziegumu. Skaties jauno spriedzes un drāmas seriālu "Nodevība" ("Betrayal") un vēro, ar kādiem šķēršļiem un izaicinājumiem jāsastopas abiem varoņiem!

Kosmoss (Cosmos: A Spacetime Odyssey)

Kosmoss (Cosmos: A Spacetime Odyssey)

Plkst.21:00 kanālā "National Geographic" (Nr. 503)

Elpu aizraujoša izklaide, kas ļauj ikvienam no mums pietuvoties kosmosa noslēpumiem, padziļināt izpratni par visuma evolūciju un cilvēku vietu šajā grandiozajā stāstā.

 

Otrdien, 15.aprīlī

Daudzsēriju filma "Кураж"

Daudzsēriju filma "Кураж"

Plkst.21:25 kanālā "Pirmais Baltijas Kanāls" (Nr. 108) 

Iedomājieties nākotni, kur ar vienas injekcijas palīdzību būtu iespējams izārstēt slimību vai sadziedēt brūces, un pārstādīt orgānus būtu tik pat vienkārši ka automehāniķim nomainīt mašīnas bremzes. Šādu nākotni mums sola cilmes sūnu pētnieki. Patiesībā šī revolūcija ir jau sākusies. Sekojiet pirmajiem ārstiem, zinātniekiem un inovatoriem visā pasaulē, kuri jau izmanto šīs metodes, iepazīstieties ar pacientiem, kuru dzīves tika izmainītas pateicoties cilmes šūnu terapijai un atklājiet ētiskos un filozofiskos aspektus metodei, kas sola pārmainīt pasauli.

Jessie J koncerts (Jessie J - Live at O2)

Jessie J koncerts (Jessie J - Live at O2)

Plkst.22:00 kanālā "iConcerts" (Nr. 608) 

Lieliska iespēja visiem Jessie J faniem noklausīties mākslinieces koncertu no slavenās O2 arēnas Londonā.

 

Trešdien, 16.aprīlī

Grejas anatomija - 10 (Grey`s Anatomy)

Grejas anatomija - 10 (Grey`s Anatomy)

Plkst.20:00 kanālā "FOX Life" (Nr. 204)

Jaunās sezonas sērijas ir jaunu un neparedzamu notikumu pilnas un turpina atspoguļot spēcīgi emocionālus notikumus Greisas slimnīcā. Kādi dzīves līkloči un pārbaudījumi sagaida seriāla "Grejas anatomija" varoņus?

Elle uz riteņiem (Hell on wheels)

Elle uz riteņiem (Hell on wheels)

Plkst.21:10 kanālā "Sony Turbo" (Nr. 206) 

Pārkāpt robežu un Staigājošo miroņu autori radījuši jau otro Elles uz riteņiem sezonu. Stāsts par bijušo ierindnieku Kalenu Bohanonu, kurš ceļo uz rietumiem, cenšoties atstāt aiz sevis pagātnes likstas.

   

Ceturtdien, 17.aprīlī

Kalnu aukas (Wuthering heights)

Kalnu aukas (Wuthering heights)

Plkst.21:25 kanālā "TV21" (Nr.201)

Stāsts par cilvēka apsēstību ar atriebību pēc tam, kad viņa mīļotā apprec citu vīrieti.

Jasmīnas stāsts

Jasmīnas stāsts

Pieejams Lattelecom Videonomā bez papildu maksas.

Kad elegantās Ņujorkas augstāko aprindu dāmas Jasmīnas dzīvē viss izjūk, tai skaitā laulība ar turīgo uzņēmēju Halu, viņa pārceļas dzīvot pie māsas Džindžeras viņas pieticīgajā Sanfrancisko dzīvoklītī, lai mēģinātu sakārtot savu dzīvi.

   

Piektdien, 18.aprīlī

Dokumentāla filma "Citāds ordenis"

Dokumentāla filma "Citāds ordenis"

Plkst.21:15 kanālā "LTV1" (Nr. 101)

Godalgotās LTV režisores Daces Slavinskas jaunā filma. Atklāts un drosmīgs stāsts par bezpajumtniekiem.

Viņi ir nākuši no pilsētas, no pagrabiem. Lieki un nevajadzīgi tuvākajiem, sabiedrībai un paši sev. Nu viņi kļuvuši par sava veida brāļiem un māsām. Tas ir citāds ordenis – ar pašdarinātiem ieročiem un divlitrīgajām alus pudelēm, ar smagu darbu un tikpat grūtu atpūtu, ar jancīgiem vēstures šoviem un skaļu pavadīšanu viņsaulē. Viņi visi ir personības, tikai tās dzīves ir aplam sagrozījušās. Tāpēc – netiesājiet, un jūs netapsit tiesāti. Jo katram no mums ir tiesības augšāmcelties.

Čikāga (Chicago)

Čikāga (Chicago)

Plkst.21:00 kanālā "Sony Turbo" (Nr. 206)

Filmas darbība notiek 1920. gados Čikāgā, ASV. Filmas pamatā ir Boba Foses tāda paša nosaukuma Brodvejas mūzikls (1975). Filma ieguva sešas Amerikas Kinoakadēmijas balvas 2003. gadā, to skaitā tā tika atzīta par tā gada labāko filmu.

   

Sestdien, 19.aprīlī

Drāma "About time"

Drāma "About time" 

Pieejams Lattelecom Videonomā bez papildu maksas.

Kādas ne īpaši izdevušās Jaungada ballītes laikā, Tima tēvs savam 21 gadu vecajam dēlam atklāj noslēpumu. Viņu ģimenes vīriešiem piemīt unikālas spējas – ceļot laikā. Vēsturi izmainīt viņam nav pa spēkam, taču viņš var izmainīt to, kas notiek un ir noticis viņa personīgajā dzīvē.

Ģimenes filma "Ernest & Celestine"

Ģimenes filma "Ernest & Celestine"

Pieejams Lattelecom Videonomā bez papildu maksas.

Viņa ir maza pelīte, viņš – milzīgs lācis. Viņas sapnis ir kļūt par mākslinieci, viņš ir muzikants un dzejnieks, kuram nekad nav pietaupīts maizes rieciens nākamai dienai. Tomēr īstai draudzībai un dvēseļu radniecībai šķēršļu nav.

   

Svētdien, 20.aprīlī

Džeina Eira (Jane Eyre)

Džeina Eira (Jane Eyre)

Plkst.17:00 kanālā "TV21" (Nr.201)

Stāsts par jaunu sievieti Džeinu Eiru, kura pēc vecāku nāves bērnību spiesta pavadīt skarbos apstākļos pie savas nežēlīgās tantes, kura nosūta viņu uz meiteņu skolu bērniem ar ierobežotiem līdzekļiem. Tur Džeinas grūtā dzīve turpinās, bet viņa iegūst vērtīgu un neatsveramu pieredzi, kas palīdz viņai kļūt par mājskolotāju bagātā Edvarda Ročestera audžumeitai. Rakstnieces Šarlotes Brontē romāna ekranizācija.

Komēdijseriāls "Kaimiņi-2" ("The Neighbors")

Komēdijseriāls "Kaimiņi-2" ("The Neighbors")

Plkst.17:40 kanālā "FOX" (Nr.203)

Šis šovs ir absolūts saldais ēdiens tiem, kas ciena komēdijas žanru. Seriāls nominēts televīzijas balvai "Primetimes Emmy" par labāko muzikālo noformējumu un "People's Choice Awards" balvai par iecienītāko jauno TV komēdiju.

   

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube