RU

Kanālu izmaiņas Interaktīvajā televīzijā no 13. oktobra!

No 2016. gada 13. oktobra Lattelecom Interaktīvajā televīzijā tiks veiktas izmaiņas TV kanālu sarakstā – būs pieejami kanāli no "Skatītāji izvēlas", mainīsies atsevišķu TV kanālu izvietojums un funkcijas.

Izmaiņas:

  • Kanāls "RTR" (Nr. 112) atgriežas piedāvājumā;
  • Kanāls "Outdoor Channel" (Nr. 404) tiek aizstāts ar "Охотник и рыбалов HD";
  • Kanāls "Extreme Sports Channel" (Nr. 408) tiek aizstāts ar "Авто Плюс";
  • Kanāls "Дом Кино Премиум" (Nr. 112) maina numuru uz 117;
  • Kanālam "Nick Jr." (301) tiek pievienotas visas funkcijas.

 

rtr_kanals

Kanāls RTR piedāvā plašu klāstu ar aizraujošiem raidījumiem un seriāliem darba dienās, savukārt brīvdienās skatītāji varēs sekot līdzi labākajām filmām un humora šoviem!

 

ohotnik_i_ribalov_kanals

Охотник и рыбалов HD (Ohotnik i ribalov) ir kanāls par īstu vīriešu hobijiem kā, piemēram,  medības un makšķerēšana! Kanāls būs interesants gan tiem, kuri seko līdzi lielākajām medību un makšķerēšanas sacensībām, gan tiem, kuriem tas ir tikai hobijs.

 

Avto_plus

Авто Плюс (Avto Plus) ir kanāls par automobiļiem un visu citu mehānisko transportlīdzekļu veidiem. Testa braucieni, jauni modeļi, auto pasaules jaunumi, ceļu ekspedīcijas un ekspertu konsultācijas. Viss šis un vēl vairāk automobiļu pasaulē!

 

Visas izmaiņas tiks veiktas automātiski. Ja gadījumā izmaiņas nav redzamas līdz 13. oktobra vakaram, tad nepieciešams Interaktīvās televīzijas dekodera restarts (īslaicīga atvienošana un pievienošana pie elektrības).

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube