RU

Janvārī nedēļas nogalēs – filmas Video nomā bez maksas

Janvārī nedēļas nogalēs – filmas Video nomā bez maksas

Visu janvāri dāvināsim iespēju Interaktīvās TV skatītājiem lieliski pavadīt laiku nedēļas nogalēs pat neizejot no mājas – skatoties kvalitatīvu kino. Būs ko skatīties dažādu žanru cienītājiem!

Svarīgi! Bezmaksas filmas varēs skatīties Video nomā sadaļā "Filmas dāvanā".

Šajā nedēļas nogalē no 17-19.janvārim dāvinām 3 lieliskas filmas video nomā bez maksas.

Nejaukais Es 2 (animācija). Gru ir atstājis supernoziegumu plānošanu pagātnē, lai visu uzmanību veltītu Margo, Edītes un Agneses audzināšanai. Taču tiklīdz Gru jau sāk iejusties ģimenes cilvēka lomā, īpaši slepenā organizācija, kas cīnās pret ļaunumu visā pasaulē, jau ir uz viņa mājas sliekšņa. Gru un viņa jaunajai sabiedrotajai - aģentei Lūcijai ir jāatklāj, kurš pastrādājis iespaidīgāko ļaundarību pasaulē.

Lielais Getsbijs (drāma, romantika). Filmas notikumi risinās 1922. gadā Ņujorkā, kur tajā laikā valdīja vaļīgas tikumības normas un noteicēji bija nelegālā alkohola tirgoņi. Šajā laikā Ņujorkā ierodas arī topošais rakstnieks Niks Karavejs, kurš apmetas kaimiņos kādam noslēpumainam miljonāram Getsbijam, kurš regulāri rīko krāšņas viesības. Kādu dienu arī Niks saņem ielūgumu uz viesībām un pamazām Niks tiek ievilkts bagātnieku dzīvē, iepazīstot viņu ilūzijas, sapņus un nodevību.

Paģiras 3 (komēdija). Komēdijas "Paģiras" episkais noslēgums. Šoreiz draugi nedodas uz kāzām, netiek rīkota arī vecpuišu ballīte. Kas gan varētu noiet greizi?

Nākamajā nedēļas nogalē (24.janvāris – 26.janvāris):

* Zambezija (animācija);
* Trakās brīvdienas (spriedze);
* Šefs (komēdija).

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube