RU

Izmaiņas Lattelecom Interneta televīzijas kanālu piedāvājumā

jaunie_tv_kanali_web_tv

No 2016. gada 4. janvāra Lattelecom Interneta televīzijā tiks veiktas izmaiņas TV kanālu sarakstā – mainīsies TV kanālu izvietojums, kā arī notiks atsevišķu kanālu nomaiņa.

Ņemot vērā pieprasījumu pēc sporta, bērnu un populārzinātniskajiem kanāliem, kanālu saraksts tiek papildināts ar jauniem kanāliem:

  • Motors TV – TV kanāls, kas veltīts jaunumiem, dokumentālo filmu sērijām un visaptverošam apskatam auto un motosporta jomā. Šeit varēs iegūt informāciju par motocikliem, motosporta kategorijām, laivām un lidmašīnām 24 stundas dienā 7dienas nedēļā.  Kanāls apskatāmi dažāda veida motorizētie sporta veidi, tajā skaitā MXGP sacensības kurās piedalās Pauls Jonass. 
  • Setanta Sports – TV kanāls Setanta Sports aptver sporta notikumus visaugstākajā līmenī no visas pasaules Kanālā tiek piedāvāts pasaules klases sporta saturs, kas skatītājam ļauj sekot līdzi labākajiem spēlētājiem no labākajām līgām. Iespēja tiešraidē sekot spēlem NHL, Spānijas La Liga, Itālijas Serie A, Francijas Ligue 1, UFC, Top 14 Regbija līgai no Francijas un Golden Boy Boxing cīņām.
  • Boomerang – Amerikāņu televīzijas kanāls, kas pārraida animācijas pazīstamas un jau par klasiku kļuvušas multfilmas Scooby Doo, Tom & Jerry, Garfield un citas.    
  • Travel Channel – kanāls piedāvās ceļojumus, kas iedvesmo, pārsteidz un izklaidē. Tie ļauj ne tikai iepazīt pasauli, bet iegūt brīnišķīgu pieredzi un saskatīt brīnumus tur, kur pārējie tos neredz. Lieliski stāsti, brīnumaini galamērķi un atklāsme, ka dzīve ir ceļojums.  Kanāls piedāvā realitātes šovus, raidījumus, ceļojumu stāstus un iedvesmojošus piedzīvojumus.
  • Mezzo – Francijas televīzijas kanāls, kas veltīts klasiskajai mūzikai, baletam, operai un džezam. Klasiskās mūzikas skatuves zvaigznes un leģendas, dokumentālās filmas un meistarklases. Kanāls visiem skatuves māksliniekiem un mūzikas pasaules mīļotājiem, iespēja skatīties unikālus koncertus, tiešraides no tādām slavenām skatuvēm kā Milānas Opera, Parīzes Scala, Ņujorkas Metropolitan, Londonas Covent Garden u.c.

Savukārt kanālu izvietojums mainīsies atbilstoši kanālu žanriem –  pirmie sarakstā būs Latvijā veidotie televīzijas kanāli, tālāk sekos sporta kanāli, bērnu kanāli, filmu un populārzinātniskie kanāli.

Vienlaikus informējam, ka tā kā netika panākta vienošanās par MTG grupas kanālu turpmāku retranslāciju Lattelecom Interneta televīzijā, no 2016. gada 4. janvāra Lattelecom Interneta televīzijā nebūs pieejami sekojoši kanāli - TV3, TV6, TV5, 3+, un LNT.

Lai varētu turpināt skatīties sev iemīļotu žanru raidījumus, filmas un seriālus, aicinām ieslēgt kanālus LTV1, STV Pirmā!, 360TV, SONY Entertainment Television, Best4Sport u.c. 

MTG kanāli Ieteikums aizvietošanai
Kanāls Raidījuma nosaukums Ieteikums Kanāla nosaukums Satura apraksts
TV3 Nekā Personīga De facto  LTV1 

Latīņu valodas termins "de facto" nozīmē "faktiski, īstenībā", tāpēc "De Facto" pamatu veido pētniecība, analīze, prognozes un versijas.

Raidījumā pētītas daudzas skandalozu lietas, piemēram, t. s. oligarhu "Rīdzenes sarunas", pētījums par ātrajiem kredītiem Latvijā "SMS SOS" un citas.

Bez Tabu Aizliegtais paņēmiens

Raidījumā "Aizliegtais paņēmiens" žurnālists Guntis Bojārs informācijas iegūšanai līdzās tradicionālajām žurnālistikas metodēm izmantos arī eksperimentus, testus, slēpto filmēšanu, fikciju, tādejādi atklājot problēmas sabiedrībā. 

TV3 TV6 LNT Spriedzes seriāli SONY Entertainment Television

Sony Entertainment Televison kanāla repertuārs ir svaigs, jautrs un stilīgs-labākais no Holivudas. Tas ir iecienīts kanāls visā pasaulē un to ar prieku skatās gan Eiropā, gan Amerikā, gan Krievijā. Iespēja skatīties gan jaunākos, gan iemīļotos lielbudžeta seriālus. Kanāls angļu valodā.

Fox

FOX kanāls piedāvā atjautīgas un inovatīvas programmas, kas izklaidē un izglīto visas vecuma grupas. Iespēja sekot līdzi populārākajiem amerikāņu seriāliem un šoviem. Kanālā atradīsiet tādus seriālus kā "Deksters", "NCIS", "Staigājošie miroņi", "Gotema", "Noziedzīgo prāti" un "Kvatiko".

TV3 TV3 Ziņas Panorāma  LTV1

Latvijā vecākā informatīvā programma "Panorāma", kas ēterā ir kopš 1958. gada, šo gadu laikā pulcējusi vairākus simtus darbinieku. Šodien "Panorāmas" veidošanā iesaistās gandrīz viss Latvijas televīzijas Ziņu dienests. "Panorāmā" strādā cilvēki, kuru sūtība ir būt notikumu centrā, lai tos atspoguļotu un vēstītu cilvēkiem par viskarstākajām aktualitātēm.

TV3 Ugunsgrēks Jordskota STV Pirmā!

Septiņus gadus pēc meitas pazušanas Ēva atgriežas mājās uz tēva bērēm. Kaut attiecībās ar tēvu valdījis atsalums, atgriešanās uzjundī sāpīgas atmiņas – Ēva nespēj aizmirst to vasaras dienu pie ezera, kad pietika uz mirkli novērsties un meitiņa izgaisa bez pēdām. Kamēr tiek kārtotas mantojuma lietas, atklājas, ka pilsētiņā pazudis vēl viens bērns. Ēva vēlas noskaidrot vai ir kas kopīgs abās pazušanās. Uz ko sieviete ir gatava sava bērna dēļ?

TV6 TV5 KHL Dinamo Rīga NBA TV, KHL TV, Best4Sport, Setanta Sports  Seko līdzi aizraujošākajām cīņām pasaules spēcīgākajās Hokeja līgās. NHL cīņas skaties Setanta Sports, KHL spēlēm seko līdzi KHL TV un Vācijas hokeja līgas spēles skaties Best4Sport TV. Tāpat seko Kristapam Porziņģim un labākajām NBA spēlēm kanālos Best4Sport TV un NBA TV.
TV6 Overtime Sporta Domnīca 360TV Sporta Domnīcas visticamāk ieinteresēs gan sporta fanus, gan arī tos, kuri skrupulozi nepārzina sporta nianses. Gustavs Terzens ar studijas viesiem pārrunās aktuālāko Latvijas un pasaules sportā kā arī izzinās interesantākas sporta personības.

 

Kanāla nomaiņa tiek veikta automātiski. Ja kanāls joprojām nav pieejams, aicinām atkārtoti autorizēties portālā.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube