RU

Interaktīvās TV aktualitātes no 9. līdz 16. jūnijam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Aizliegtās spēles

 


Jauns seriāls "Aizliegtās spēles" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 108)


No 14. jūnija, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās, plkst. 22:00

Televīzijas STV Pirmā! skatītājas drīz varēs kārtējo reizi pārliecināties, ka sievietes var visu! Tas būs aizraujošs stāsts par stipru sievieti, kura ir apņēmības pilna paveikt neiespējamo, kas tālu sniedzas pāri pašas spēkiem.

Pēc tam, kad mājsaimnieces Karmenas vīrs ir noslepkavots, viņai ir jāuzņemas atbildība par kriminālo biznesu, kurā gribot negribot ir iesaistīta viņas ģimene. Pēc vīra nāves Karmena nolemj pārņemt vadošo lomu organizēto noziegumu vidē, lai pasargātu savus bērnus. Taču būt mātei un vienlaikus arī "mafijas krustmātei", nav tik vienkārši, kā tas izklausās romānu lapās. Viņa pastāvīgi atrodas policijas uzmanības lokā, un arī ģimenes locekļi vēršas pret sievieti.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Rīgas operas festivāla Galā koncerts

 


Rīgas operas festivāla GALĀ koncerts tiešraidē! kanālā "360TV HD" (Nr. 105)


Svētdien, 12. jūnijā, plkst. 20:00

Jūnijs 360TV solās būt vasarīgi iepriecinošs! Operas cienītāji atzinīgi novērtēs svētdienām sarūpēto programmu, un jo īpaši 12. jūnija piedāvājumu.

Šajā dienā ikvienam 360TV skatītājam būs iespēja baudīt Rīgas operas festivāla GALĀ koncertu tiešraidē no Latvijas Nacionālās operas un baleta. Pirms koncerta un tā starpbrīžos gaidāmas aizkulišu sarunas ar solistiem, diriģentu un orķestra dalībniekiem! Tieši pirms koncerta 360TV skatītāju uzmanībai tiks nodota stundu gara saruna ar komponistu, Latvijas Nacionālās operas un baleta vadītāju Zigmāru Liepiņu.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

FILMAS UN SERIĀLI


Mistikas seriāls "Par ko klusē priedes"

 


Mistikas seriāls "Par ko klusē priedes" kanālā "FOX" (Nr. 203)
/Wayward Pines/ (2015)


No 6. jūnija, pirmdienās, plkst. 21:00

Psiholoģiskais mistikas trilleris "Par ko klusē priedes" atgriežas ar 2. sezonu - tā sola jaunus, vēl aizraujošākus pavērsienus gleznainajā Ilinoisas štata pilsētiņā Veivordpainā.

Pirmajā acu uzmetienā šķiet, ka Veivordpaina ir vienkārši ideāla - skaistas mājas, glīti nopļauti zālieni, bērni droši spēlējas uz ielas. Taču tas viss ir mānīgi, jo izrādās, ka no šīs pievilcīgās pilsētiņas neviens nevar ne izkļūt, ne izveidot sakarus ar ārpasauli. Veivordpainā ikviens dzīvo un darbojas kā ideāls robots, taču tiem, kas uzdrīkstas pārkāpt noteikumus, draud briesmas.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


Piekatis vilnis

 


Filma "Piektais Vilnis"
/The 5th Wave/ (2016)


Vispirms iestājās tumsa. Pēc tam nāca iznīcība, tad - infekcija. Nu sācies arī iebrukums.

Četri iznīcinoši viļņi, cits par citu jaudīgāki, ko sūta ne šīs planētas iemītnieki, iet pāri Zemei, nospiežot cilvēci uz iznīcības sliekšņa. Kesija viena no nedaudziem izdzīvojušajiem mēģina šajā haosā sameklēt savu mazo brāli, pirms planētā ietrieksies pēdējais - piektais vilnis.

Amerikāņu rakstnieka Rika Jansī populārās grāmatu triloģijas pirmās daļas ekranizējums, galvenajā lomā Hloja Greisa Moreca.

videonoma Filma pieejama Lattelecom Video nomā.


Sasalusi planēta

 


Dokumentālais seriāls "Sasalusī planēta"
/Frozen Planet/ (2012)


"Sasalusī planēta" ir BBC dabas dokumentālais seriāls, kas ieguvis vairākas Emmy balvas.

Seko līdzi Lielbritānijas populārā dabas pētnieka sera Deivida Atenboro ceļojumam uz mūsu planētas polārajiem reģioniem. "Sasalusī planēta" aicina skatītājus neaizmirstamā ceļojumā ziemeļu un dienvidu tālākajos punktos.

Arktika un Antarktīda ir lielākās un vismazāk izpētītās mežonīgās dabas teritorijas – maģiskas ledus pasaules, kurās dzīvo visdīvainākās un izturīgākās radības uz zemeslodes.

videonoma Filma pieejama Lattelecom Video nomā.

 

SPORTS


NBA FINĀLS

 


Sezonas kulminācija NBA ir klāt! kanālā "Best4Sport TV HD" (Nr. 403)


Tuvākās spēles:
Ceturtdien, 9. jūnijā, plkst. 4:00 - NBA FINĀLS 2016 sērijas 3. spēle
Sestdien, 11. jūnijā, plkst. 4:00 - NBA FINĀLS 2016 sērijas 4. spēle
Otrdien, 14. jūnijā, plkst. 4:00 - NBA FINĀLS 2016 sērijas 5. spēle
Piektdien, 17. jūnijā, plkst. 4:00 - NBA FINĀLS 2016 sērijas 6. spēle

Pasaules spēcīgākā basketbola līga ir nonākusi līdz sezonas kulminācijai, ko gaidījuši visi. Laukumā dosies šīs sezonas divas labākās komandas – Klīvlendas Cavaliers un Goldensteitas Warriors. Abas komandas finālā tikās jau pērn kad par NBA čempioniem tika kronēta Goldensteitas vienība.

Abu komandu sastāvos ir vairāki lieliski spēlētāji, kuri spēj izšķirt maču likteni, taču par abu komandu sejām viennozīmīgi uzskatāmi Stephen Curry (Goldenstate) un Lebron James (Cleveland). Vai Lebrons James ar komandu spēs revanšēties Goldensteitai un šogad izcīnīt NBA čempiona titulu? Skaties, jūti līdz un uzzini pirmais!

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī lattelecom.tv
vai aplikācijā mansTV.


Rallijkrosa 5. posms

 


Pasaules čempionāts Rallijkrosā turpinās ar sezonas 5. posmu kanālā "Best4Sport TV HD" (Nr. 403)


Svētdien, 12. jūnijā, plkst. 14:30

Pasaules čempionāts Rallijkrosā turpinās ar sezonas 5. posmu Norvēģijā, Hellas trasē. Pēdējā posmā Lielbritānijā Nitišs saņēma nepatīkamu diskvalifikāciju, kas liedza pacīnīties par pusfinālu un finālu, savukārt Baumanim līdz lielajam finālam pietrūka mazāk kā sekunde.

Kas mūs sagaida aizraujošajā Hellas trasē, kurā pirms divām sezonām Nitišs finālā pārspēja slaveno Peter Solberg? Seko līdzi adrenalīna piesātinātajām sacensībām!

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī lattelecom.tv
vai aplikācijā mansTV.

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube