RU

Interaktīvās TV aktualitātes no 29. septembra līdz 6. oktobrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Filma "Noderīgi draugi"

 


Filma "Noderīgi draugi" kanālā "STV Pirmā" (Nr. 108)


5. oktobrī, plkst. 22:00

Galvenajās lomās: Džastins Timberleiks un Mila Kunisa.

Dilans un Džeimija ir smagi vīlušies romantiskajās attiecībās. Kad abu ceļi krustojas, viņi iemīlēties vairs nevēlas, taču sekss nekaitētu. Viņi nolemj, ka paliks labi draugi, abus vienos tikai sekss un jebkāda romantika būs aizliegta šajās attiecībās. Tomēr tas nebūt nav tik vienkārši, un drīz abi apjauš, ka vienam bez otra iztikt nemaz nav viegli.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

FILMA


Filma "Pēkšņi tēvs"

 


Filma "Pēkšņi tēvs" kanālā "Sony Channel" (Nr. 210)


1. oktobrī, plkst. 21:00

Kādu dienu Valentīna dzīve pilnībā izmainās, kad uzrodas viņa bijusī mīļākā Džūlija ar mazuli uz rokām, kurš izrādās ir viņa bērns. Džūlija nespēj parūpēties par mazuli, tāpēc to atstāj Valentīnam un pati dodas uz Losandželosu. Valentīns uzņemas meitiņas Megijas audzināšanu, kaut arī tas nenākas viegli. Sešus gadus vēlāk Džūlija saprot, ka ir pieļāvusi kļūdu un cenšas atgūt Megiju caur tiesu. 

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

SHORTCUT


Seriāls "Burbulīši"

 


Multfilma "Burbulīši"
/The Bubbles/ (2015)


Pieejams Shortcut Films

"Burbulīši" ir komēdijas un piedzīvojumu animācijas multfilma bērniem un pieaugušajiem. Tas ir stāsts par profesoru Floidu un viņa labāko draugu Martiju. Visa planēta sastāv no burbuļiem, un to apdzīvo radījumi, kuri izskatās pēc burbuļiem, tie ir izveidojuši savu pasauli un vairākas pilsētas. Katrā sērijā tiek apskatīta kāda jauna ideja, augs vai dzīvnieks, kas atklāj par sevi ko pārsteidzošu un stimulē iztēli.


Filma "Romeo n’ Джульетта"

 


Filma "Romeo un Džuljeta"
/Romeo n’ Juliet/ (2015)


Pieejams Shortcut Films

Sešpadsmitgadīgajai latvietei Džuljetai ir apnicis bezmērķīgi pavadīt dienas Jūrmalā, un labākas dzīves meklējumos viņa grib doties uz Angliju kopā ar draugu Parisu. Tajā pašā pilsētā dzīvo arī deviņpadsmitgadīgais krievu puisis Romeo, kurš arī grib dzīvot labāk un sapņo par hip-hop mūziķa karjeru plašajā Krievijā. Pēc nejaušas tikšanās starp abiem jauniešiem uzliesmo jūtas, tomēr dažu dienu laikā abu sapņi un cerības uz labāku nākotni sagrūst.


Filma "Atriebība sieviešu gaumē"

 


Filma "Atriebība sieviešu gaumē"
/The other woman/ (2014)


Pieejams Shortcut Films

Seksīgā blondīne Kerlija, kurai ir burvīgas attiecības ar savu jauno draugu Marku, nejauši satiek Marka sievu un saprot, ka viņas lieliskais vīrietis ir banāls brunču mednieks. Apkrāptās sievietes nolemj neskaidrot savstarpējās attiecības, bet palīdzēt viena otrai un apvienot spēkus, lai pārmācītu nodevēju. Taču jaunizceptās draudzenes pēkšņi atklāj, ka Markam ir vēl viena sieviete. Trīs liktenīgas daiļavas uz kara ceļa - atriebība sieviešu gaumē sola lielas nepatikšanas viņu vīrietim.


Filma"Kapteinis Amerika: Pilsoņu karš"

 


Filma"Kapteinis Amerika: Pilsoņu karš"
/Captain America: Civil War / (2016)


Pieejams Shortcut Premiere

Kad Atriebēji tiek iejaukti pasaules mēroga incidentā ar graujošām sekām, valdība nolemj izdot likumu par supervaroņu reģistrāciju un kontroli. Saskatot tajā cilvēktiesību pārkāpumus, Stīvs Rodžerss un viņa domubiedri iestājas pret jauno kārtību. Taču, esot vienisprātis ar jauno likumu, Tonijs Stārks nostājas citādi domājošo vadībā. Atriebēji piedzīvo šķelšanos un jauna Pilsoņu kara sākumu starp naidīgajām pusēm, kamēr šīs situācijas izmantošanai plānus jau kaļ kāds noslēpumains ļaundaris.

 

SPORTS


Rallijkrosa nedēļas nogale ekskluzīvi Lattelecom televīzijā

 


Rallijkrosa nedēļas nogale ekskluzīvi Lattelecom televīzijā kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 403)


No 1.oktobra līdz 2.oktobrim

Viens no gada centrālajiem notikumiem sportā ir klāt – Rīgā ierodas pasaules čempionāts rallijkrosā! Jaudīgas mašīnas un pasaules labākie braucēji par uzvaru cīnīsies šeit pat Biķerniekos. Mūsu labākie braucēji Reinis Nitišs un Jānis Baumanis sacentīsies ar pasaules auto sporta zvaigznēm Peter Solberg, Sebastian Loeb un Ken Block. Lattelecom saviem klientiem piedāvā vēl nebijušu iespēju tiešraidē sekot līdzi visiem kvalifikācijas braucieniem, pusfināliem un fināliem.

1. oktobrī

  • Plkst. 12:00 - Pirmie kvalifikācijas braucieni
  • Plkst. 14:30 - Otrie kvalifikācijas braucieni

2. oktobrī

  • Plkst. 9:30 - Trešie kvalifikācijas braucieni
  • Plkst. 11:45 - Ceturtie kvalifikācijas braucieni
  • Plkst. 13:30 - Pirms sacensību studija
  • Plkst. 14:00 - Sacensību pusfināli un fināli
interneta_tv Izmanto iespēju skatīties
tiešraidē vai arhīvā arī shortcut.lv

 

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube