RU

Interaktīvās TV aktualitātes no 19. maija līdz 26. maijam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


lauris_reiniks

 


Saruna ar Lauri Reiniku kanālā "360TV" (Nr. 105)


Pirmdien, 23. maijā, plkst. 21:00

Šajā pavasarī 360TV skatītāji tiek lutināti ar dažādām saistošām, aktuālām un neparastām sarunām ar Latvijā zināmām un izcilām personībām. Maija noslēgumā skatītājus sagaida intervija ar Latvijā un arī Baltijas valstīs tik zināmo un populāro mūziķi un arī dažādu televīzijas šovu vadītāju Lauri Reiniku. Tā būs aizraujoša, enerģiska un arīdzan smaidu raisoša saruna par filmām un filmēšanos, pievēršanos mūzikai, karjeru un veiksmi, kā arī nedaudz par visiem tik svarīgo - mīlestību. Interviju ar Lauri Reiniku vadīs Kaspars Breidaks.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

nejauka_patiesiba

 


Sestdienas filma "Nejaukā patiesība" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 108)
/The Ugly truth/ (2009)


Sestdien, 21. maijā, plkst. 20:00

Romantiska komēdija "Nejaukā patiesība" ar šarmanto Džeradu Batleru un simpātisko Ketrīnu Heiglu galvenajās lomās. Romantiskās komēdijas "Nejaukā patiesība" ("The Ugly truth", 2009. gads, ASV) galvenie varoņi - Ebija un Maiks piedāvās asprātīgu divu dzimumu kauju. Ebija ir TV rīta raidījuma producente, kas meklē perfektu vīrieti un ir bezcerīgi viena, bet Maiks ir pašpārliecināta slavenība, kurš no sievietēm vēlas tikai vienu. Ebijas producētais šovs var tikt slēgts, tāpēc viņa noalgo Maiku, lai celtu reitingus. Ar ko beigsies šo divu pretstatu sadursme - tas būs pārsteigums visiem!

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

FILMAS


dzons_viks

 


Filma "Simt soļu ceļojums" kanālā "Filmzone" (Nr. 205)
/The Hundred-Foot Journey/ (2014)


Ceturtdien, 19. maijā, plkst. 13:00

Hasans Kadams un viņa ģimene ir spiesti pamest dzimto Indiju. Viņi apmetas uz dzīvi mazā ciematiņā Francijas dienvidos. Gleznainā vieta ir kā radīta nelielam indiešu restorānam, ko ģimene šeit atver, lai pasniegtu Francijas dienvidos vēl neredzētus ēdienus. Ielas pretējā pusē atrodas visā Francijā izslavēts restorāns, kurā pusdieno pat Francijas prezidents. Izsmalcinātajā franču virtuvē saimnieko Malorī kundze. Abu restorānu starpā izceļas kulināra sāncensība līdz brīdim, kad Malorī kundzi savaldzina indiešu virtuves un dzīves garša…

Stīvens Spīlbergs un Opra Vinfrija piedāvā filmu "Simt soļu ceļojums", kura balstīta uz tāda paša nosaukuma starptautiski atzītas un mīlētas grāmatas motīviem.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


citadie

 


Filma "Citādie; kanālā "Filmzone" (Nr. 205)
/Divergent/ (2014)


Otrdien, 24. maijā, plkst. 21:00

Nākotnes pasaulē katrs sabiedrības loceklis pieder kādai no piecām grupām atbilstoši savas personības īpašībām. Taču sešpadsmitgadīgā Beatrise ir "citāda" - viņas personība neatbilst nevienai no piecām kategorijām. Meitenes dzīvība ir briesmās, jo "citādie" tiek uzskatīti par draudu pastāvošajai sistēmai un viņus nolemts iznīcināt.

Spraigās piedzīvojumu filmas "Citādie" pamatā ir ASV rakstnieces Veronikas Rotas populārās grāmatu triloģijas pirmā daļa. 2011. gadā šī grāmata tika atzīta par labāko grāmatu sociālās psiholoģiskās fantastikas žanrā. Filmas režisors ir Nīls Bērgers ("Blakusparādības"). Galvenajās lomās - Šeilīna Vudlija, Teo Džeimss, Keita Vinsleta, Ešlija Džada un citi.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


vecmamina

 


Filma "Vecmāmiņa"
/Grandma/ (2015)


Meitenei pusaudzei iestājas neplānota grūtniecība, un viņa meklē palīdzību pie vecmāmiņas, kura jau sen atsvešinājusies no savas meitas…

videonoma Filma pieejama Lattelecom Video nomā.

 

RAIDĪJUMS


bezmaksas celojums

 


Raidījums "Bezmaksas ceļojums" kanālā "Discovery Channel " (Nr. 501)


No 22. maija, svētdienās, plkst 21:00

Vai varat iedomāties, ka apceļojat pasauli, paļaujoties vien uz saviem spēkiem un svešinieku laipnību? Kāds vīrs domā, ka to spēj. Avantūrists, izdzīvotājs un zaļā dzīvesveida piekritējs Robs Grīnfīlds drīzumā uzsāks drosmīgu ceļojumu ar patiešām pārdrošu mērķi – šķērsot Dienvidameriku bez graša kabatā. Ar viņu kopā dosies filmu veidotājs Džeimss Lavels, dokumentējot katru kopīgā ceļojuma soli. Robs un Džeimss ir gatavi uz visu – no kaulēšanās par gultasvietu Brazīlijas graustu rajonos līdz gulēšanai zem klajas debess Amazonē, no trauku mazgāšanas ceļmalas ēstuvēs apmaiņā pret ēdienu līdz furgonu stopēšanai uz lielceļa.

Vai, sastopoties ar valodas barjerām, kultūras atšķirībām, spēcīgām vētrām, smacējošu karstumu un nogurdinošiem ceļiem, Robs spēs pārliecināt pilnīgus svešiniekus sniegt viņam palīdzīgu roku?

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

SPORTS


nhl

 


NHL izslēgšanas spēles uzņem apgriezienus! kanālā "Setanta Sports " (Nr. 405)


No 19.maija

Pasaules spēcīgākās hokeja līgas sezona ir iegājusi izšķirošajā fāzē– konferenču finālsērijās. Ir noskaidrotas divas spēcīgākās komandas rietumu un austrumu konferencēs un tuvāko nedēļu laikā kļūs skaidrs, kuras komandas tiksies 2015/2016 sezonas finālsērijā.

Tuvākās tiešraides:

  • 19.05. - 01:00 Tampa Bay vs Pittsburgh (sērijas 3. spēle)
  • 20.05. - 02:00 San Jose vs St Louis (sērijas 3. spēle)
  • 21.05. - 01:00 Tampa Bay vs Pittsburgh (sērijas 3. spēle)
  • 22.05. - 00:15 San Jose vs St Louis (sērijas 3. spēle)
interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī lattelecom.tv
vai aplikācijā mansTV.

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube