RU

Interaktīvās TV aktualitātes no 15. līdz 22. septembrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Erudīcijas spēle "Vai zini vairāk par Kreipānu?"

 


Erudīcijas spēle "Vai zini vairāk par Kreipānu?" kanālā "360TV" (Nr. 105)


Katru otrdienu, plkst. 22:00

Erudīcijas spēle "Vai zini vairāk par Kreipānu?" priecēs skatītājus katru otrdienu kanālā 360TV, kurā sportu mīloši entuziasti pierādīs, ko patiesībā zina par sporta personībām un dažādiem sporta veidiem. Spēli veido 31 jautājums par Latvijas un pasaules sporta norisēm, vēsturi, sportistiem – viņu profesionālajām gaitām un dzīvi ārpus sporta aktivitātēm. Spēles jautājumi ir sakārtoti sešās kategorijās un katrā no tām ir pieci jautājumi. Spēlē piedalās divas komandas - divi sportu mīloši entuziasti, kuri sacenšas ne tikai par uzvarētāju titulu, bet arī par balvām. Spēli vada Gustavs Terzens.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Šovs "Pirmā deja"

 


Šovs "Pirmā deja" kanālā "STV Pirmā" (Nr. 108)


Katru ceturtdienu, plkst. 21:00

Jaunlaulāto sacensību šovā "Pirmā deja" 20 drosmīgi pāri no visas Latvijas 10 dienu laikā pirms kāzām labāko horeogrāfu vadībā apgūs unikālas kāzu dejas. Likmes ir augstas, jo viens no diviem pāriem, kuri savā starpā sacenšas katrā sērijā, balvā iegūs sapņu medusmēneša ceļojumu no "Impro Ceļojumi" 1000 EUR vērtībā. Šīs nedēļas raidījumā piedalīsies Maija un Jānis, pretī viņiem stāsies Agate un Ainārs, dejas tiks apgūtas profesionālu horeogrāfu vadībā. Viens no pāriem demonstrēs savas prasmes Bermudu divstūra dziesmas "Ballējam, neguļam" pavadījumā, savukārt otram pārim horeogrāfs ir izvēlējies džaiva ritmus. Nepalaid garām aizraujošo sacensību!

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

RAIDĪJUMI


Raidījums "Hārlijs un Deividsoni"

 


Raidījums "Hārlijs un Deividsoni" kanālā "Discovery Channel" (Nr. 501)


18. septembrī, plkst. 23:00

Divi labākie draugi – Bils Hārlijs un Artūrs Deividsons – 1900. gadu sākumā uzbūvēja savu pirmo motociklu, tas notika Milvokī pilsētā Viskonsinā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Vēlāk abiem izgudrotājiem pievienojās Artūra brālis Valters, un tika radīta visiem labi zināmā kompānija Harley-Davidson. Ceļš uz panākumiem nebija viegls, viņiem nācās stāties pretī dažādām grūtībām – lielajai depresijai traģēdijām un virknei neveiksmju. Šis ir stāsts par īstu draudzību un kompāniju, kuras nosaukums simbolizē brīvību un uzdrošināšanos no paaudzes paaudzē.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Raidījums "Zemes invāzija"

 


Raidījums "Zemes invāzija" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 503)


17. septembrī, plkst. 14:05

National Geographic: Zemes invāzija ir stāsts par pilota piedzīvojumu. Reiz Melburnā īpašā vienība, kura nodarbojās ar objektu izsekošanu gaisa telpā, saņēma ziņojumu no pilota, ka blakus viņa lidmašīnai atrodas nezināms objekts. Pēc pilota vārdiem, tas bija spilgts un izstaroja gaismu. Pēc šī ziņojuma saņemšanas kontakts ar pilotu pazuda. Viņu meklēja visur – gan uz sauszemes, gan ūdenī, taču tas nedeva nekādus rezultātus. Kādam tūristam izdevies nofilmēt lidmašīnu, kurai tuvojās dīvainais objekts. Kas tas bija? Un kādus noslēpumus glabā mūsu pārsteidzošā pasaule?

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Raidījums "11.septembra karogs: augšāmcēlies no pelniem"

 


Raidījums "11. septembra karogs: augšāmcēlies no pelniem" kanālā "History Channel" (Nr. 521)


18. septembri, plkst. 22:00

Veltījums 11. septembra 15.gadadienai kanālā History Channel. Bestselleru autora un History Channel raidījumu vadītāja Breda Melcera stāstījums par ASV karogu, kas tika uzstādīts 2001. gada 11. septembrī virs Pasaules tirdzniecības centra drupām. Dokumentālā filma atklāj nezināmo par karoga mistisko pazušanu un tā meklēšanas gaitām. Iesaistoties daudziem policistiem un ekspertiem-kriminālistiem, karogs tika atrasts, un pēc daudziem autentifikācijas testiem ir pierādīts, ka tas ir īstais.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

SHORTCUT


Filma "Pasaules karš Z"

 


Filma "Pasaules karš Z"
/World War Z/ (2013)


Pieejams Shortcut Films

Lomās: Brad Pitt, Matthew Fox, David Morse, Mirelle Enos, Sterling Jerins

Bīstama pandēmija sāk pārņemt valsti pēc valsts, kontinentu pēc kontinenta – tā ir neapturama un pārvērš ikvienu inficēto zombijā. Tūkstošiem kareivju Eiropā, Āzijā un Krievijā iet bojā. Cilvēce saprot, ka Zeme atrodas uz globālas katastrofas sliekšņa. Apvienoto Nāciju darbinieks Džerijs Leins cenšas atrast veidu, kā apturēt tuvojošos apokalipsi. Bet vai ir iespējams apturēt ienaidnieku, kurš jau ir miris?

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties
tiešraidē vai arhīvā arī shortcut.lv

 

Filma "Sūklis Bobs Kvadrātbiksis"

 


Filma "Sūklis Bobs Kvadrātbiksis"
/SpongeBob SquarePants/ (2015)


Pieejams Shortcut Films

Lomās: Antonio Banderas, Clancy Brown, Tom Kenny

2015. gada animācijas filma, kura ir balstīta uz Nickelodeon seriālu "Sūklis Bobs Kvadrātbiksis". Pirāts vārdā Burger - Bārda iegūst maģisku grāmatu, kas jebkuru uzrakstīto tekstu pārvērš realitātē, bet, lai īstenoto savu ļauno plānu, viņam ir nepieciešams iegūt grāmatas pēdējo lapaspusi, kura atrodas okeāna dzelmē. Pirātam veiksmīgi izdodas iegūt kāroto lapaspusi, un nu Sūklim Bobam Kvadrātbiksim kopā ar saviem uzticamajiem draugiem ir jādodas uz mūsu pasauli, lai glābtu visus no ļaundara plāniem.

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties
tiešraidē vai arhīvā arī shortcut.lv

 

 

SPORTS


Rallijkrosā cīņa kļūst ar vien spraigāka

 


Rallijkrosā cīņa kļūst arvien spraigāka kanālā "Best4SportTV " (Nr. 403)


18. septembrī, plkst. 15:00

Rallijkrosa sezona ir uzņēmusi apgriezienus un turpina priecēt ar aizraujošām cīņām un negaidītiem pavērsieniem. Pēdējā posmā Francijā 70 000 skatītāju klātbūtnē Reinis Nitišs pirmo reizi sezonā iekļuva sacensību finālā, kur uzrādīja sezonas labāko rezultātu – 5. vietu. Tehnisku iemeslu dēļ Jānis Baumanis nevarēja cīnīties par pusfinālu un augstāku pozīciju kopvērtējumā.
Nitišs Spānijā startēs ar Ford - pretēji ierastajam Seat. Kā Nitišam veiksies pie Ford stūres? Vai Baumanis Spānijā iekļūs finālā? Skaties un uzzini pirmais!

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties
tiešraidē vai arhīvā arī shortcut.lv

 

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube