RU

Ilgi gaidītā kulta seriāla "Troņu spēle" 6. sezona ir klāt! Pasaules pirmizrāde – jau 25. aprīlī!

Pastāv iespēja – sezonas pirmā sērija sāksies ar ainu, kurā atklāsies, ka aktiera Kita Haringtona atveidotais Džons Snovs ir dzīvs, kaut arī iepriekšējās sezonas noslēgumā viņš tika nāvējoši ievainots. Jaunajās sērijās būs mazāk baisu notikumu, tomēr joprojām iespējami visnegaidītākie pavērsieni.

Uzzināsi, kā tālāk risināsies Sansas Stārkas, Teona Greidžoja, Stannisa Barateona, Mircellas Barateonas un citu nozīmīgāko varoņu likteņi. Jaunajās sērijās būs redzams galvenokārt oriģināls saturs, kas nav rodams rakstnieka Džordža R. R. Mārtina sāgas "Dziesma par ledu un uguni” grāmatās.

Seriāla īpašā pievilcība slēpjas tā spējā uzburt misticisma caurvītu noskaņu. "Troņu spēle" ir izpelnījies milzīgu skatītāju atzinību par spīti tā asiņainajam sižetam. Tas saņēmis pozitīvas kritiķu atsauksmes, vairākas nozīmīgas balvas un pretendē kļūt par visu laiku dārgāko seriālu.

Seko līdzi episki košajām fantāzijas rotaļām katru pirmdienu plkst. 22.00 FOX kanālā (Interaktīvās TV 503. kanālā un Virszemes TV 27. kanālā).

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube