RU

Iesakām noskatīties - Interaktīvā TV ne tikai televizorā, bet arī datorā, planšetē vai viedtālrunī

Šos Pamata pakas TV kanālu raidījumus vari skatīties arī internetā.

Frīda

Mākslas filma "Frīda" kanālā "Sony Entertainment Television"

Piektdien, 20.jūnijā, plkst.21:00.

Frīda ir stāsts par Frīdu Kallo – vienu no Meksikas zināmākajām un klasiskākajām gleznotājām. Pēc bērnu triekas radīto seku izciešanas, Kallo teju beidz savu dzīvi nelaimes gadījumā ar pilsētas autobusu. Atrodoties gultā, jaunā māksliniece rada vairākus šedevrus, un pēc atkopšanās tos izrāda leģendārajam Djego Rivjeram, kas mākslinieci, politisko revolucionāri un mīļoto ņem savā paspārnē. Tomēr viņu attiecības ir pilnas nesaskaņu, jo Rivjera ceļo pa pasauli, apgleznojot sienas, bet Kallo nīkuļo neziņā.

Neuzveicamo cīņa

Raidījuma cikls "Neuzveicamo cīņa" ("Showdown of The Unbeatables") kanālā "National Geographic"

No 3. jūnija, otrdienās, plkst.21:00.

Vēlies uzzināt, kurš stiprāks – moderns ložu necaurlaidīgs un bumbu sprādzienu izturīgs stikls vai jaudīga ātrumlaiva? Milzīgs un ļoti jaudīgs asenizators vai tonnu smags elektromagnēts? Ja gribi atbildi uz šiem un vēl citiem jautājumiem, skaties jauno raidījumu ciklu "Neuzveicamo cīņa".

Izmantojot savu izgudrotāju radītos produktus, karaliskā cīņā spēkiem mērosies gan lielas, gan mazas amerikāņu tehnoloģiju kompānijas. 

Salauztie

"Salauztie" ("Cracked") 2.sezona kanālā "Fox"

No 13.jūnija, piektdienās, plkst.21:00.

Psihiatriskajā klīnikā ielaužas vīrietis maskā un, draudot ar šaujamo, pieprasa visiem atdot savas personiskās mantas. Vēl vairāk - viņš saņem gūstā vienu no pacientiem, jaunu sievieti, kas cieš no maniakāli depresīvās slimības. Kādi gan varētu būt šīs dīvainā noziedznieka motīvi? Atbildi meklē Kanādā tapušajā seriālā "Salauztie", kas atgriežas kanālā ”FOX” ar 2.sezonu!

Seriāla autori iedvesmu smēlušies no policistu un psihiatru reālās dzīves. Jaunā drāma emocionāli piesātināti izgaismo spriedzi, kādu savā ikdienas darbā izjūt policisti, kam nākas saskarties ar nepieskaitāmiem noziedzniekiem. Nav brīnums, ka nereti cieš pašu likumsargu garīgā veselība!

Musketieri

Seriāls "Musketieri" kanālā "LTV1"

Ceturtdienās, plkst.21:15 (ar atkārtojumu piektdienu vakaros plkst.23:55).

"Musketieri" savu dzīvi uz ekrāniem aizsākuši pavisam nesen – šī gada janvārī, kad seriāla pirmizrādi demonstrēja Lielbritānijas telekanāls BBC ONE. Īpašu atsaucību seriāls guvis jauniešu publikā, kas labprāt pieņem nosacītību laikmeta atveidojumā. Daudzsēriju filma izmanto 17. gadsimta trīsdesmito gadu vidi un varoņus, lai runātu par šodien un vienmēr aktuālām problēmām – cilvēktiesībām, sieviešu lomu, attiecībām starp likumu un taisnīgumu. Viens no iemesliem, kādēļ seriāla "Musketieri" popularitāte ir tik liela, ir vienmēr klātesošais risks. 

   

Ja esi Interaktīvās TV Pamata pakas klients, izmanto šo iespēju – 10 TV kanālus no Tematiskajām pakām varēsi redzēt tikai internetā – datorā, planšetē vai viedtālrunī.

Šonedēļ iesakām:

Bērnu iecienītās multfilmas

Kanālā "Kidzone"

Bērnu iecienītās multfilmas "Angela Anaconda", "Mona the Vampire", "Horrid Henry", "Amazing Spies" u.c. latviešu valodā.

 

 

NBA finālspēles

Kanālā "NBA Finals" 

NBA finālspēles līdz pat 21.jūnijam (precīzus pārraides laikus meklējiet tv.lattelecom.lv).

Kriminālseriāls "Neaizsargātie"

Kanālā "Sony Turbo"

Kriminālseriāls "Neaizsargātie" 3.sezona, ceturtdienās, no 12.jūnija.

 

 

Redesign My Brain

Kanālā "Discovery Science"

"Redesign My Brain" jaunas raidījuma sērijas, kas balstās uz neiroplastikas zinātni. No 5.jūnija, ceturtdienās, plkst.21:00.

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube