RU

Februārī Virszemes TV – detektīvseriāla "Šerloks" jaunā sezona un citi jaunumi

Februārī Virszemes TV skatītājiem būs iespēja sekot līdzi slavenā seriāla ”Šerloks” jaunās sezonas notikumiem, kā arī asināt prātu skatoties raidījuma cikla ”Prāta Spēles” jaunāko sezonu. Humora cienītājiem noteikti patiks izklaides seriāls ”Pēdējais īstais vīrs”, savukārt Daniela Redklifa fani varēs ieraudzīt savu elku jauna ārsta lomā seriālā ”Jaunā daktera piezīmes”.

 

EKONOMISKĀ PAKA
 

Raidījuma cikls ”Prāta Spēles” jaunākā sezona kanālā National Geographic

Raidījuma cikls ”Prāta Spēles” jaunākā sezona kanālā National Geographic

No 18.februāra, otrdienās plkst.18:00

Kustini savas smadzenes un palīdzi to darīt citiem! Raidījuma vadītājs Džeisons Silva turpinās iepazīstināt ar visiem mums labi zināmām, bet varbūt brīžiem ne tik labi pamanāmām lietām – krāsu spēles, stresa un ilūziju sajūtas, atšķirības starp dažādiem vecumiem un citas. 2013.gadā ”Prāta spēles” saņēma nomināciju prestižajai ”Emmy” balvai par izcilāko informatīvo raidījumu! 

 Daudzsēriju filma ”Dāmu Paradīze” kanālā LNT

Daudzsēriju filma ”Dāmu Paradīze” kanālā LNT

No 9.februāra, svētdienās plkst.21:00

Britu veidota daudzsēriju filma Dāmu paradīze ir izcilā franču rakstnieka Emīla Zolā romāna adaptācija. Darbība jaunajā daudzsēriju filmā norisinās 19.gadsimta beigās Anglijā, kad atraitnis Morē atver pirmo universālveikalu. Viņš izkonkurējis visus mazos apkārtnes veikalus, aiz vitrīnām slēpjas barga konkurence, melu un liekulības pasaule. Paralēli tam lielpilsētā ierodas meitene no mazpilsētas, kura, pašai nenojaušot, iekaro lielākā veikalnieka sirdi.

 Jauns komēdiju seriāls ”Pēdējais īstais vīrs” kanālā TV3

Jauns komēdiju seriāls ”Pēdējais īstais vīrs” kanālā TV3

No 7.februāra, piektdienās plkst.15:25

TV3 ir parūpējies, lai skatītājiem, laikā kad aiz loga valda īsta ziema un aukstums, kļūtu kaut nedaudz jautrāk un līdz ar to arī siltāk. Jaunā komēdijas seriāla Pēdējais īstais vīrs varonim Maikam patīk jokot, izaicināt sevi un mesties dažādos piedzīvojumos, un tas neatstās skatītājus vienaldzīgus. Izbaudiet humora pilnas situācijas seriālā Pēdējais īstais vīrs ar amerikāņu komēdiju leģendu Timu Alenu. 

 

FILMU UN IZKLAIDES PAKA

 

Pirmizrāde ”Jaunā daktera piezīmes” kanālā Sony Turbo

Pirmizrāde ”Jaunā daktera piezīmes” kanālā Sony Turbo

No 3.februāra, pirmdienās plkst.20:15 un plkst.20:24

Komēdijas tipa drāma par jauna ārsta karjeru, kurš uzsāk jaunu dzīvi nelielā Krievijas ciematā. Seriāls balstīts uz daļēji autobiogrāfisku materiālu no Bulgakova daiļrades, kas radīts Krievu revolūcijas priekšvakarā. Tas stāsta par jaunu medicīnas studiju absolventu, kas skarbā veidā sāk praktizēties, un kuru apmāca viņš pats – tikai vecumdienās.

Santana ”Greatest Hits Live at Montreux” koncerts kanālā IConcerts

Santana ”Greatest Hits Live at Montreux” koncerts kanālā IConcerts

Trešdien, 26.februārī plkst.22:00

Grupa Santana tika nodibināta 60-to gadu beigās un ieguva atpazīstamību pēc uzstāšanās slavenajā Woodstock festivālā. Kopš tā laika grupa sniegusi neskaitāmus koncertus un piedalījusies dažādos festivālos, tai skaitā Montreux. Šis koncerts neapšaubāmi ir viens no labākajiem Santana sniegumiem, kur apvienoti gan populārākie skaņdarbi, gan kaverversijas no debijas albuma ”Guitar Heaven”.

Seriāls ”Šerloks” 2.sezonas pirmizrāde kanālā Sony Entertainment Television

Seriāls ”Šerloks” 2.sezonas pirmizrāde kanālā Sony Entertainment Television 

No 10.februāra, pirmdienās plkst.21:00

Modernajā pēddziņa stāsta versijā detektīvs ar savu partneri risina noziegumus 21.gadsimta Londonā. Galvenās lomas tajā spēlē Benedikts Kamberbačs (Holmss) un Martins Frīmens (Vatsons). Ar viltīgām darbībām, atjautīgiem sižeta pavērsieniem un intriģējošākajiem tēliem nav brīnums, ka Šerloks ir kļuvis par vispasaules veiksmes stāstu. Seriāls nominēts četrām Emmy balvām un arī apbalvots vairākām balvām, tostarp ieguvis prestižo BAFTA balvu par labāko drāmas seriālu.

Filma ”Slēgtā sala” kanālā TNT film

Filma ”Slēgtā sala” kanālā TNT film

Pirmdien, 3.februārī plkst.22:35

1954.gads. Tiesu izpildītājs Tedijs Daniels (Leonardo di Kaprio) dodas uz cietumu garīgi slimiem noziedzniekiem attālā Šatera salā, lai izmeklētu pacientes-slepkavas pazušanu. Izmeklēšana norisinās veiksmīgi līdz brīdim, kad Tedijs atrod pieradījumus, ka cietuma speciālisti ārstē savus pacientus ar nelikumīgām metodēm. Oscar balvas ieguvēja, režisora Mārtina Skorsēzes asa sižeta trilleris ”Slēgtā sala” ar Leonardo di Kaprio galvenajā lomā.

 

BĒRNU UN JAUNIEŠU PAKA 
 

Komēdiju seriāls ”A Dog with a Blog” 2.sezona  kanālā Disney Channel

Komēdiju seriāls ”A Dog with a Blog” 2.sezona  kanālā Disney Channel

No 22.februāra, sestdienās plkst.08:30 

Asprātīgs un dzīvespriecīgs seriāls, kurš piedāvā uz dzīvi palūkoties ”no suņa skatu punkta”. Taileram, Averijai un Hlojai ir jāaprod ar jaunajiem dzīves apstākļiem dzīvojot kā vienai ģimenei. Liels ir viņu pārsteigums par atklājumu, ka viņu nesen iegādātais mājdzīvnieks ne tikai runā, bet arī raksta blogu.


SPORTA PAKA 

NBA All Star Weekend kanālā NBA TV

NBA All Star Weekend kanālā NBA TV

No 14.-16.februārim. Precīzus pārraides laikus meklējiet tv.lattelecom.lv 

Festivāls, kurš tradicionāli norisinās katru gadu februārī.  Tiešraidē intervijas ar zvaigznēm, spēles, sacensības, preses konferences, koncerti, basketbolam veltīti notikumi, u.c.

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube