RU

Decembrī Interaktīvajā TV - īpaša Ziemassvētku programma kanālos "FOX" un "FOX Life"

Decembrī Interaktīvās TV skatītājiem jāgarlaikojas nebūs, jo TV kanāli sarūpējuši īpašus pārsteigumus – īpaša Ziemassvētku programma kanālos "FOX" un "FOX Life", jaunu seriālu pirmizrādes kanālā "TV3", pārsteigumiem bagātas mājokļa pārvērtības kanālā "LNT", kā arī romantiski stāsti visai ģimenei un aizraujošas multfilmas pašiem mazākajiem skatītājiem. 
 

PAMATA PAKA
 

tv3_jaunumi_decembri

 

Kanāls "TV3" decembri sāks ar seriālu pirmizrādēm


No 2.decembra, otrdienās plkst.21:00 un plkst.22:05.

Divu jaunu seriālu televīzijas pirmizrādes turpmāk katru otrdien – seriāls "Motīvs?", kas ļaus ieskatīties noziedznieka dvēselē, un seriāls "Mākslīgais intelekts" par superspiegu, kurš domā kā dators un cīnās kā Džeims Bonds.

Uzmanibu_gatavibu_remonts

"Uzmanību, gatavību remonts!" kanālā "LNT"


Ceturtdienās plkst.21:15.

Mājokļa pārvērtību raidījums "Uzmanību, gatavību remonts!" dosies ciemos pie cilvēkiem, viņiem pašiem to nezinot. Raidījuma vadītāja Gundega Skudriņa ar palīgiem līmēs tapetes un iekārtos mājokli no jauna, lai pārsteigtu mājas saimnieku, ierodoties mājās. 

pula_efekts

Raidījuma sērijas "Pūļa efekts" kanālā "National Geographic"


No 9.decembra, otrdienās plkst.21:00.

Jaunajā zinātniskā cikla 12 raidījumos atraktīvā un humora pilnā veidā redzēsim kā cilvēki reaģē uz sadzīviskām, bet tomēr neparastām situācijām. Ar jaunāko tehnoloģiju un slavenību līdzdalību, tiks rādītas izmaiņas mūsu uzvedībā konkrētos apstākļos.

meklejot_nekurzemi

Romantiska filma visai ģimenei "Meklējot Nekurzemi"  kanālā "Sony Entertainment TV"


Svētdien, 28.decembrī, plkst.21:00.

Londona, 1904.gads. Rakstnieks Džeimss M. Berijs raksta scenāriju maģiskam piedzīvojumu stāstam par zēnu, vārdā Pīters Pens. Kādu dienu parkā viņš sastop četrus zēnus, sadraudzējas un atklāj viņiem pasaku valstību Nekurzemi. Galvenajās lomās Džonijs Deps,  Keita Vinsleta un Dastins Hofmans. 

ziemassvetku_programma

Ziemassvētku programma kanālā "Fox"


No 22.decembra līdz 4.janvārim.

Īsts populārāko seriālu maratons - detektīva "NCIS: Izmeklēšanas dienests" visas 8.sezonas sērijas, moderno tehnoloģiju seriāls "Mākslīgais intelekts", zombiju sāgas "Staigājošie miroņi" 5.sezonas I.daļa, kā arī jaunā izmeklēšanas seriāla "Kā izbēgt no soda par slepkavību" visas sērijas.

 

BĒRNU PAKA
 

rotallietu_stasts_3

Multfilma "Rotaļlietu stāsts 3" kanālā "Disney Channel" 


Piektdien, 12.decembrī plkst.19:35 un sestdien, 13.decembrī plkst.13:00. 

Stāsts ir par rotaļlietu slepeno dzīvi, kad cilvēku nav tuvumā. Kad Bazs Gaismasgads, kosmosa reindžers, netīšām izkrīt pa logu, Vudijs dodas ārā no mājas, lai atrastu Bazu un atgrieztu viņu atpakaļ Endija istabā. Ķibeles un piedzīvojumi viņus satuvina un viņi kļūst par labākajiem draugiem. 

 
   

FILMU PAKA
 

dzeimija_olivera_svetku_galds

"Džeimija Olivera Svētku Galds" kanālā "FOX Life"


Pirmajos Ziemassvētkos (25.decembrī), plkst.11:25.

Raidījumā, kas filmēts Džeimija mājās, visi ēdieni tiks gatavoti bez lielas steigas. Ziemas aukstumā jums noteikti garšos pufīga pasta ar sieru, liellopu gaļa "asiņainās Mērijas" stilā vai gardās brokastu vafeles ar klasisko šokolādes mērci. Gadu mijai Džeimijs Olivers sagatavojis arī "karstas" idejas uzkodām. 

ziemassvetku_programma

"FOX Life" Ziemassvētku programma


No 22.decembra līdz 4.janvārim.

Populārākie seriāli un šovi – dakterīšu kaislības četrās "Grejas anatomijas" sērijās pēc kārtas, populārās "Kāsla metodes" 6.sezonas sērijas, kulta šova "X-Faktors" visi 11.sezonas raidījumi, notikumi jauniešu seriālā "Sarkano aproču biedrība", humors komēdijseriālā "Tik jauns un jau tētis" un, protams, Džeimija Olivera raidījumi.

   
   

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube