RU

Decembrī Interaktīvā TV piedāvā iespēju sagaidīt Jauno gadu kopā ar Robiju Viljamsu!

Interaktīvās TV skatītājiem decembrī  iesakām noskatīties:

  • Jauno komēdijseriālu "Tēta ādā" kanālā "STV Pirmā!", kas sniegs patīkamu humora devu ikvienam, sekojot līdzi Deiva dzīves pārvērtībām!
  • Raidījumu "Marijas kults" kanālā "National Geographic channel", kurā kopā ar pētnieku grupu varēsi doties uz Jeruzālemi, Nācareti un Efesu Turcijā, lai analizētu un pētītu Svētās Marijas vēsturisko stāstu.
  • Jaunu seriālu "Gotema" kanālā "FOX", kurā redzēsi, kā parasts policists kļūst par vienu no mūsdienu populārākajiem supervaroņiem!

     

ORIĢINĀLĀ PAKA

 

 

teta_ada

 

Ekskluzīvi! Komēdijseriāls "Tēta ādā" kanālā "STV Pirmā!"


No 3. decembra, ceturtdienās, plkst. 21:00.

Jaunajā seriālā "Tēta ādā" baudāms patīkams humors, karstas jūtas, neprātīgi piedzīvojumi un īsta, skaista mīlestība. Notikumu epicentrā nonāks Deivs – bārmenis ar siržu lauzēja reputāciju. Viņa dzīve apmet kūleni vienas nakts laikā, kad iepazīstas ar Karu un iemīlas. Kad Deivs uzzina, ka Kara ir 15 gadus vecāka, viņai ir trīs bērni un viņa dzīvo kopā ar bijušo vīramāti Merionu, ir jau par vēlu – Deivs ir ieķēries. Kā Deivs tiks galā ar šo situāciju, un vai mīlestība būs stiprāka par attiecību sarežģījumiem?

 

 

robijs_viljams

 

Ekskluzīvi! Sagaidi jauno gadu kopā ar Robiju Viljamsu kanālā "STV Pirmā!"


Ceturtdien, 31. decembrī plkst. 21:40.

Ekskluzīva iespēja sagaidīt jauno 2016. gadu kopā ar Robiju Viljamsu (Robbie Williams), atceroties krāšņo koncertu Tallinā, kuru klātienē apmeklēja vairāk nekā 63 000 skatītāju. Robijs Viljamss ir komerciāli viens no visveiksmīgākajiem britu solo māksliniekiem un apbalvots ar 17 "BRIT Awards" balvām.

 

 

gotema

 

Pirmizrāde! Jauns seriāls "Gotema" kanāla "Fox"


No 1. decembra, otrdienās, plkst. 21:05.

Krimināldrāmas seriāls "Gotema" stāsta par kāda policista darbību ārkārtīgi korumpētā vietā. Seriāls ļauj sekot līdzi tam, kā policists kļūst par vienu no mūsdienu populārākajiem supervaroņiem, kurš ķer noziedzniekus bēdīgi slavenajā Gotemas pilsētā, kur uzdarbojies slavenais ļaundaris Džokers un citi ļaunprāši.

Vēloties sevi pierādīt, jaunais un drosmīgais detektīvs Gordons strādā plecu pie pleca ar leģendāro un gudro policistu Hārviju Bulloku. Pienāk brīdis, kad viņiem jāatrisina viens no pilsētas skaļākajiem noziegumiem – vietējo miljardieru Tomasa un Martas Veinu slepkavība. Nozieguma vietā Gordons satiek vienīgo izdzīvojušo – Veinu 12 gadus veco dēlu Brūsu, ar kuru detektīvs izjūt neizskaidrojamu radniecību.

Aizkustināts par zēna pārdzīvojumiem, zaudējot vecākus, Gordons cieši apsola notvert slepkavu. Galvenajā lomā redzēsim 37 gadus veco amerikāņu aktieri Bendžaminu Makenziju, kurš pazīstams ar lomu seriālā "Vientuļās sirdis" un "Losandželosas policisti". Seriāla radītājs ir britu scenāriju autors, producents un režisors, kurš zināms ar vairākiem populāriem seriāliem, tostarp seriālu „Roma” un "Mentālists'. 

 

 

jautras_pleznas

 

Pirmizrāde! Ģimenes filma "Jautrās pleznas" kanālā "TV3"


Sestdien, 5. decembrī plkst. 19:35.

Režisora Džordža Millera piemīlīgā filma aizved skatītājus uz Antarktīdu, kas ir karalisko pingvīnu dzimtene. Pingvīniem vissvarīgākā prasme ir spēt dziedāt, jo tas ir vienīgais veids, kā viņi atrod sev partneri. Diemžēl pingvīns Murmulis ir sliktākais dziedātājs pasaulē un bez sirds dziesmas viņam nav izredžu atrast savu īsto mīlestību. Tomēr Murmulis ir izcils stepa dejotājs. Vai viņam tas palīdzēs?


 

 

parize

 

 

 

 

Ekskluzīvi! Dokumentāla filma "Terors: 7 dienas Parīzē", kanālā "History Channel"


Ceturtdien, 3. decembrī plkst.00:00.

Kanāls "History Channel" piedāvā ekskluzīvu iespēju noskatīties dokumentālo filmu, kas sekoja notikumiem Parīzē pēc nesen notikušā terora akta, kas paņēma 130 dzīvības. Filmas veidotāji piedāvā skatu uz notikumiem kontekstā ar terorisma draudiem visai pasaulei.

Filma piedāvā intervijas ar notikumu aculieciniekiem, iesaistītajiem mediķiem, Bataclan koncertzāles īpašniekiem, kā arī starptautiskā terorisma ekspertiem, kas tapušas 7 dienu laikā pēc traģiskajiem notikumiem.

 

 

lieliskie-ziemassvetki

 

Raidījums "Džeimija lieliskie Ziemassvētki" kanālā "FoxLife"


Ceturtdien, 24. decembrī plkst. 21:00.

Ziemassvētki ir laiks, kad pierimst ikdienas steiga un Tu vari izbaudīt prieku, ko sniedz kopā būšana ar saviem mīļajiem. Tas ir arī laiks, kad vari nesteidzīgi rosīties pie plīts, izbaudīt ēdiena radīšanas brīnumu un iepriecināt sevi un  citus ar garšīgu maltīti. Bet, kur smelties iedvesmu svētku galdam? Tev talkā nāk slavenais britu šefpavārs Džeimijs Olivers! Jaunajā raidījumā "Džeimija lieliskie Ziemassvētki" viņš stāstīs, kā pagatavot dažādus pārsteidzoši gardus Ziemassvētku ēdienus. Kopā ar Džeimiju cept, vārīt un šmorēt ir viegli un aizraujoši, bet maltīte pati kūst mutē! Gatavošanas process ir pārdomāts un rezultāts - fantastisks.

Raidījumā redzēsim, kā Džeimijs gatavo panetoni jeb saldo itāliešu maizīti, kas pildīta ar dažnedažādiem kaltētiem augļu gabaliņiem, žāvētām miziņām, rozīnēm un šokolādes krikumiņiem. Kopā ar glāzi vīna vai kapučīno šī maizīte garšo fantastiski! Turklāt uzzināsim, kā pagatavot dažādus gardus kokteiļus un ceptu zosi, kam Ziemassvētku galdā ierādīta centrālā vieta. Ja sekosi Džeimija ieteikumiem, vari būt pilnīgi drošs – Tavi Ziemassvētki patiešām būs izcili gardi! Turklāt ēdieni, kurus piedāvā Džeimijs, ir ne tikai garšīgi, bet arī veselīgi.

Džeimija pavārmākslas raidījumi ir iekarojuši milzīgu popularitāti pasaules mērogā. Viņa panākumu atslēga meklējama spējā vienkāršot sarežģītas lietas un pārliecināt par veselīgi gatavota ēdiena priekšrocībām, uzrunājot skatītājus brīvā un nepiespiestā stilā. Džeimijs, kuram Lielbritānijas karaliene Elizabete II 2003. gadā piešķīra Britu impērijas bruņinieka ordeni, ir daudzu kulinārijas bestselleru autors, televīzijas šovu zvaigzne un cīnītājs par pareizu uzturu, kurš nereti skarbi kritizējis ātrās ēdināšanas industriju. Viņa raidījumus translē vairāk nekā četrdesmit pasaules valstīs.

 

 

marijas_kults

 

Unikāla pirmizrāde! Raidījums "Marijas kults" kanālā "National Geographic channel"


Svētdien, 27. decembrī plkst. 22:30.

Pētnieku grupa dodas uz Jeruzālemi, Nācareti un Efesu Turcijā, lai analizētu un pētītu Svētās Marijas vēsturisko stāstu – sākot no mitoloģijas, kas apvij viņas tēlu, līdz kultūras fenomenam, par kādu viņa ir kļuvusi. Skatītājiem būs iespēja paviesoties Bībelē minētajās arheoloģisko izrakumu vietās, kur Marija, domājams, dzimusi un mirusi, kā arī mājoklī, kur viņa audzināja Jēzu.

 

Pētnieki centīsies noskaidrot, kas ir veicinājis Svētās Marijas popularitāti līdz pielūgsmes līmenim. Piemēram, Meksikā un Polijā Marijas figūra ir kļuvusi par nacionālo simbolu. Tūkstošiem svētceļnieku regulāri dodas uz Medžugorji Bosnijā un Lurdu Francijā, kur Svētās Marijas pielūdzēji tic viņas spējām paveikt brīnumus viņu dzīvēs.

 

 

   

 

BĒRNU PAKA


little_pony

 

Pirmizrāde! Multfilma "Little Pony: Equestria Girls - Friendship Games" kanālā "Kidzone"


Piektdien, 25. decembrī plkst.17:00.

Canterlotas vidussskolas meitenes satiek savas sāncenses kopīgā sporta pasākumā. 

 

POPULĀRZINĀTNISKĀ PAKA


more_christmas

 

Raidījums "More Christmastown, USA" kanālā "Travel Channel"


No 19. decembra, sestdienās, plkst.21:30.

Raidījuma vadītāji dodas aizraujošā piedzīvojumā, lai izpētītu tās Amerikas pilsētas, kurās Ziemassvētkus svin visu cauru gadu. Piemēram, Viskonsīnā svin slavenā ziemeļbrieža Rūdolfa svētkus un Floridā ir tādu ielu nosaukmi kā Ziemassvētku ceļš, Cukura nūjiņa un Sasalušais ceļš. Uzzināsiet arī, kur atrodas pasaulē lielākā Ziemassvētku vecīša stikla šķiedru statuja un kur tiek saņemtas visvairāk vēstules, kas adresētas Ziemassvētku vecītim.


 

SPORTA PAKA


little_pony

 

NBA nedēļas spēles svētdienas vakaros kanālā "Best4Sport"


Svētdienās plkst. 22:30.

Jau septiņdesmito sezonu NBA priecē ar labākajiem basketbola pasaules spēlētājiem un aizraujošām cīņām laukumos. Šajā sezonā līgā sevi skaļi ir pieteicis arī mūsu pašu Kristaps Porziņģis. Kanāls "Best4Sport" visiem Lattelecom Televīzijas lietotājiem katru svētdienas vakaru piedāvās nedēļas spēli no pasaules spēcīgākās līgas. 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube