RU

Da Vinci Learning un vietējie operatori Centrālajā un Austrumeiropā piedāvā konkursu Berlīnes Pilsētas pētnieki

Šodien izglītojošais TV kanāls visai ģimenei Da Vinci Learning un 23 operatori no 13 valstīm uzsāk tiešsaistes konkursu – Pilsētas pētnieki. Galvenā balva uzvarētāju ģimenei ir aizraujoša nedēļas nogale Berlīnē. Konkursa ietvaros pirmo reizi tiek prezentēts tiešsaistes izdevums - Da Vinci Learning kabatas enciklopēdija. Piedalieties un iegūstiet zināšanas, lieliski pavadot laiku!

TV kanāls Da Vinci Learning meklē jaunus veidus, kā izglītot visus ģimenes locekļus. Tagad Lattelecom abonenti var piedalīties tiešsaistes viktorīnā, atbildot uz jautājumu un iegūstot vairākas balvas: nedēļas nogali Berlīnē, teleskopu vai skolas somu. Konkursa norises laiks ir no 21. septembra līdz 16. oktobrim ieskaitot.

Visiem dalībniekiem ir iespēja lejupielādēt jautro izglītojošo bukletu “Da Vinci Learning kabatas enciklopēdija”, kurā ir ietverti svarīgākie vēstures atklājumi, to atklājēji, eksperimenti, kurus bērni var īstenot mājās, kā arī komiksi, kuros izklaidējošā veidā tiek pasniegti galvenie zinātnes vēstures notikumi. Piemēram, ja ir vēlme izprast anatomijas attīstību, sākumam var izlasīt Claudius Galen un iepazīt stāstu par pirmo sirds transplantācijas gadījumu. Tas viss tiek pasniegts ar divu galveno varoņu palīdzību- mazo Leonardo da Vinči un Nikolaju Koperniku, kuri sastāda lasītājam kompāniju visas Da Vinci Learning kabatas enciklopēdijas izpētē.

Jebkurš Pilsētas pētnieku konkursa dalībnieks var lejupielādēt kabatas enciklopēdiju bez maksas!

Mēs aicinām Lattelecom abonentus izmantot šo lielisko iespēju vinnēt ceļojumu visai ģimenei uz Berlīni, iegūt jaunas zināšanas un neaizmirstamas atmiņas.

Da Vinci Learning skatītāji var pieteikties dalībai www.davinci-learning.com/win, atbildot uz vienkāršu jautājumu un iegūstot iespēju uzvarēt. Mācības ir process visa mūža garumā un šoreiz tas ir viena klikšķa attālumā! Izmantojiet savu iespēju iepazīt "mācīšanos ar prieku".

Par Da Vinci Media

Da Vinci Media GmbH (www.da-vinci-learning.com) ir neatkarīga mediju grupa, kuras mērķis ir audiovizuālā izglītība televīzijā. 2007. gadā to dibināja Ferdinand Habsburg Berlīnē, Vācijā. Kompānija nodrošina TV kanālu Da Vinci Learning visai ģimenei, kur iekļauti apbalvotie dokumentālie raidījumi un izglītojošas sērijas no visas pasaules ar īpaši izvēlētām tēmām visai ģimenei. Kanālu iespējams raidīt vairāk nekā 100 valstīs Centrālajā un Austrumeiropā, Krievijas Federācijā, Turcijā, Āzijā un Āfrikā. Da Vinci Learning būtība ir ilgtspējīga apmācība, kura neaprobežojas ar skolas klasi, bet gan jebkur, kur vien iespējama zinātkāre. Vairs nekādu garlaicīgu TV skatīšanos. Da Vinci Learning misija ir pārvērst TV skatīšanos jēgpilnā pieredzē katru dienu un ikvienam. Jo zināt ir prieks.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube