RU

Virszemes TV aktualitātes no 8. līdz 15. septembrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Raidījums "100 personības līdz Latvijas simtgadei"

 


Raidījums "100 personības līdz Latvijas simtgadei" kanālā "360TV" (Nr. 11)


15. septembrī, plkst. 22:00

Viņas ceturtdienās skatītājus atkal priecēs šarmantā Grēta Gorjučko, kura raidījumu ciklā "100 personības līdz Latvijas simtgadei" tiksies ar Latvijas iedvesmojošākajiem cilvēkiem. Pirmajā raidījumā skatītājiem bija iespēja iepazīties tuvāk ar radio personību un pasākumu vadītāju Valdi Melderi. Savukārt šīs nedēļas raidījumā varēsim vērot interviju ar Ritu Lasmani un iepazīt viņu pavisam citā gaismā.


Raidījums "Hobiju domnīca"

 


Raidījums "Hobiju domnīca" kanālā "360TV" (Nr. 11)


No 10. septembra, sestdienās, plkst. 22:00

Hobiju sestdienās kopā ar Lauru Jēkabsoni dosimies uz pasaules lielākajām metropolēm un populārā pavāra Endija Bērziņa virsvadībā iemācīsimies izbaudīt citu valstu garšu paši savā mājas virtuvē! Pirmajā ceļojumā dosimies uz karsto metropoli - Sidneju, kurā var ne tikai izbaudīt četrus gadalaikus un ziemu vasarā, bet arī ievilkt plaušās eikaliptu smaržu un kuģot pasaules dziļākajā ostā! Savukārt otrajā raidījumā kopā ar Lauru, Endiju un raidījuma viesiem iepazīsiet Romu.

 

FILMAS UN SERIĀLI


Filma "Serēna"

 


Filma "Serēna" kanālā "TV21" (Nr. 31)
/Serena / (2014)


9. septembrī, plkst. 22:05

Lomās: Dženifera Lourensa, Bredlijs Kūpers, Riss Ivanss un Tobijs Džonss

Ambiciozais un ietekmīgais kokmateriālu rūpniecības barons Džordžs Pembertons satiek Serēnu – žilbinoši skaistu sievieti ar skumju pagātni. Viņu starpā uzvirmo spēcīgas jūtas, un drīz vien viņi nolemj apprecēties un uzsākt kopdzīvi. Laimīgais pāris vada Pembertona kokmateriālu rūpniecības impēriju un šķiet, ka nekas nespēj apdraudēt viņu laimīgo kopdzīvi.

Tomēr pagātnes ēnas atgriežas, ietekmējot Džordža un Serēnas dzīvi un atklāj, ka greizsirdība ir bīstamāka par jebkuru stihiju.


Seriāls "Skorpions"

 


Seriāls "Skorpions" kanālā "FOX" (Nr. 29)
/Scorpion/ (2014)


No 12. septembra, katru darba dienu, plkst. 20:05

Balstīts uz patiesiem notikumiem, seriāls stāsta par ekscentrisku ģēniju Valteru O`Braienu un viņa izcilnieku komandu, kuri nespēj iejusties sociālajā vidē. Viņi veido aizsardzības līniju pret augsto tehnoloģiju draudiem mūsdienu laikmetā. Valtera komandā ar nosaukumu "Skorpions" ietilpst uzvedības speciālists, kurš spēj nolasīt ikviena cilvēka prātu, mehānikas eksperts, statistikas guru un federālais aģents. Seriāla gaitā viņi strādās, lai atrisinātu nācijas krīzes, vienlaikus cenšoties palīdzēt viens otram atrast vietu šajā pasaulē.

 

RAIDĪJUMI


Raidījums "Otrais pasaules karš: Kas slēpjas okeāna dzīlēs?"

 


Raidījums "Otrais pasaules karš: Kas slēpjas okeāna dzīlēs?" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 27)


10. septembrī, plkst. 20:00

Pasaules jūras un okeāni slēpj neskaitāmus kuģu un zemūdeņu vrakus, kuri tikuši nogremdēti Otrā pasaules kara laikā. Dzelme glabā daudz noslēpumu, kurus tagad atklāt palīdz modernas zemūdens izpētes tehnoloģijas. Apvienojot jaunākos zinātnieku iegūtos datus, izmantojot trīsdimensiju modelēšanu un citas īpašas datorprogrammas, okeānu var "nosusināt" un atminēt vairākas mīklas, kuras pavadījušas dzelmē vairākus gadus.

 

SPORTS


 Ķīnas Red Star Kunlun pret latviešu pārstāvēto Torpedo

 


Ķīnas Red Star Kunlun pret latviešu pārstāvēto Torpedo kanālā "KHL" (Nr. 74)


10. septembrī, plkst. 17:20

Jau pavisam drīz skatītājiem būs iespēja vērot aizraujošo KHL sezonu, kurā pirmo reizi debitēs komanda no Ķīnas - Red Star Kunlun. Komanda viesosies pie latviešu pārstāvētās Ņižņijnovgorodas Torpedo komandas, kurā viens no līderiem ir Kaspars Daugaviņš. Vērts pieminēt, ka komandu trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns - vai viņu trenētajai komandai izdosies gūt uzvaru pār Ķīnu? Nepalaid garām aizraujošo tiešraidi!

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube