RU

Virszemes TV aktualitātes no 7. līdz 14. jūlijam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

JAUNUMS


TNT kanāls Lattelecom televīzijā

 


Pieejams jauns kanāls "TNT" (Nr. 19)


No 11. jūlija

Lattelecom TV skatītājiem no 11. jūlija būs pieejams jauns izklaides kanāls TNT. Tieši šeit ir radušies galvenie komēdiju šovu televīzijas hiti kā: Comedy Club, «Наша Russia», «Универ», «Физрук», «Реальные пацаны», «Интерны» un citi. Turklāt, kanāls piedāvā televīzijas vēsturē visilgāk rādīto realitātes šovu "Дом 2".

 

EKSKLUZĪVI


Vimbldona

 


Izšķirošās cīņas prestižajā Wimbledon tenisa turnīrā kanālā "Eurosport 2" (Nr. 19)


Svētdien, 10. jūlijā, plkst. 14:00

Pasaules tenisa elite reizi gadā tiekas Lielbritānijā, lai noskaidrotu labākos tenisistus pasaulē. Likmes ir augstas, jo šis ir viens no pēdējiem turnīriem pirms olimpiskajām spēlēm, un šobrīd katrs punkts var būt izšķirošs. Fināla dienas cīņas solās būt īpaši aizraujošas un notikumiem bagātas. Kuri spēlētāji kļūs par uzvarētājiem Wimbledon šajā gadā? Skaties izšķirošās cīņas visas dienas garumā!

 

LATTELECOM KANĀLI


Positivus 10!

 


Skaties šovu "Positivus 10! Iesildies ar Fredi" kanālā "360TV" (Nr. 11)


No 11. jūlija, darba dienās, plkst. 22:00

Vasara rit pilnā plaukumā – brīvdabas pikniki, pludmales baudīšana, saules peldes un jau pavisam drīz arī šīs vasaras košākais muzikālais notikums festivāls Positivus! Lai labāk noskaņotos lielajam notikumam, ikviens tiek aicināts baudīt īpašo 360TV programmu.

Andra Freidenfelda vadībā, aizraujošā formātā varēs atskatīties uz festivāla vēsturi un iepriekšējiem deviņiem gadiem. Katrā šova reizē uzstāsies arī Latvijas mūziķi, un viesos studijā nedēļas garumā gaidāmas spožas personības kā - Jānis Aišpurs, Karīna Tatarinova, Ralfs Eilands, Arturs Mednis, Ģirts Rozentāls (Ozols), grupa Carnival Youth un daudzi citi.


Cilvēkstāsti: Džulija Robertsa

 


Cilvēkstāsti: Džūlija Robertsa kanālā "360TV" (Nr. 11)


Ceturtdien, 7. jūlijā, plkst. 20:50

Džūlija Robertsa pirmo iespaidu uz skatītājiem atstāja dīvainajā filmā "Mistiskā pica", bet tieši filma "Jaukā sieviete" kopā ar Ričardu Gīru bija tā, kas nodrošināja viņai vietu lielo filmu pasaulē. Pēc tam, kad Džūlija saņēma Oskaru par galveno lomu filmā "Erina Brokoviča", viņa kļuva par vislabāk apmaksāto aktrisi pasaulē, un piedalās labākajās Holivudas filmās vēl šodien.

 

FILMAS


Filma "Divas janvāra sejas"

 


Filma "Divas janvāra sejas" kanālā "Filmzone" (Nr. 61)


Piektdien, 8. jūlijā, plkst. 19:00

Lielbritānijas drāma "Divas janvāra sejas" darbība risinās 1962. gadā, kad izsmalcināts amerikāņu pāris, harizmātiskais Česters Makferlands un par viņu jaunākā, pievilcīgā, sieva Kolete, ierodas Atēnās, šķērsojot Korintas kanālu.

Akropoles apskates laikā pāris sastop Ridālu, jaunu, grieķu valodu pārzinošu amerikāni, kurš Atēnās strādā kā gids, papildus ienākumus gūstot apkrāpjot tūristus. Koletes skaistuma apburts un Čestera izsmalcinātības un bagātības vilināts Ridāls piekrīt pāra aicinājumam pievienoties viņiem kopīgās vakariņās. Ridāls nenojauš, ka aiz izsmalcinātās Makferlandu ārienes slēpjas tumši noslēpumi.


Filma "Viss kā nākas"

 


Filma "Viss kā nākas" kanālā "AMC" (Nr. 64)


Sestdien, 9. jūlijā, plkst. 17:35

Astoņus mēnešus pēc Frenka sievas nāves, Frenks Goode cer uz atkal apvienošanas ar saviem četriem pieaugušiem bērniem. Kad visi četri no tiem sāk atcelt savas vizītes pēdējā minūtē, Frenks, neklausoties ārsta brīdinājumos, dodas ceļojumā, lai atjaunotu saikni ar viņa bērniem. Viņš apmeklē visus četrus bērnus pēc kārtas, taču Frenks konstatē, ka viņa bērnu dzīve nav tik ideāla, kā tie stāsta to viņam.

 

 

RAIDĪJUMS


Mistērijas raidījums

 


Mistērijas raidījums "Stāsts par Dievu kopā ar Morganu Frīmenu" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 27)


Visas 5 sērijas, ceturtdien, 7. jūlijā, no plkst. 13:40 līdz 19:00

Kas ir Dievs? No kurienes mēs nākam? Kāpēc pastāv ļaunums? Kas notiek, kad mēs nomirstam? Šādus jautājumus kādā dzīves posmā, šķiet, sev ir uzdevis ikviens no mums, un, visticamāk, katrs ir atradis atšķirīgu atbildi. Katra "Stāsta par dievu" sērija pētīs kādu dievišķā izpausmi, sākot ar radīšanas brīnumu, brīnumu patieso spēku līdz augšāmcelšanās apsolījumam. Dieva meklējumi izgaismo jautājumus, ko cilvēce neizprot, par kuriem satraucas, un kuri to iedvesmo.

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube