RU

Virszemes TV aktualitātes no 6. līdz 13. oktobrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Filma "Nejaukā patiesība"

 


Filma "Nejaukā patiesība" kanālā "STV Pirmā" (Nr. 10)


8. oktobrī, plkst. 20:00

Pēc romantikas alkstoša TV raidījumu producente apņemas pierādīt savam šovinistiskajam kolēģim Maikam, ka pasaulē eksistē mīloši, inteliģenti un cēli vīrieši. Tiesa, pati viņa gan tādu vēl nav sastapusi, bet uzskata, ka tas ir tikai laika un veiksmes jautājums. Viņa vienojas ar Maiku, ka iesaistīsies viņa organizētā eksperimentā, kurā katram jāpierāda sava patiesība. Notikumu virkne tomēr noved pie visai negaidīta rezultāta.


Interviju cikls "100 personības līdz Latvijas simtgadei"

 


Interviju cikls "100 personības līdz Latvijas simtgadei" kanālā "360TV" (Nr. 11)


6. oktobrī, plkst. 22:00

Pie Grētas Gorjučko viesosies spilgta Latvijas personība - teologs, rakstnieks, meditācijas skolotājs - Juris Rubenis! Intervijā viņš stāstīs  par savu pieredzi attiecību veidošanā, jo, kā teicis pats Juris Rubenis: "Attiecības ir augstākā vērtība šajā pasaulē." Sarunā viņš atklās, ka patiesībā ir straujas dabas cilvēks, viņa lielākais dzīves izaicinājums ir bijis sākt dzīvot ar sirdi un nebaidīties mīlēt, un viņa lielākā dzīves dāvana ir lieliska sieviete - viņa sieva.

 

FILMAS


Filma "Monstru Skola: Esiet sveicināti Monstru skolā"

 


Filma "Monstru Skola: Esiet sveicināti Monstru skolā" kanālā "Kidzone" (Nr. 56)


7. oktobrī, plkst. 17:00

Reiz sen senos laikos monstri dzīvoja slēpjoties. Viņi baidījās iekļūt briesmās, kādas tos sagaidītu,  ja par viņu eksistenci uzzinātu cilvēki. Drakulas meita Drakulaura un viņas draugi sapņoja izveidot skolu, kurā visi briesmonīši būtu laipni gaidīti. Vietu, kur monstri varētu sadzīvot ar cilvēkiem.
Šis ir sākums jautrajai monstru kustībai un ikviens mazais skatītājs ir aicināts tai pievienoties! 


Filma "12 gadi verdzībā"

 


Filma "12 gadi verdzībā" kanālā "Filmzone" (Nr. 61)


9. oktobrī, plkst. 23:00

Patiess stāsts par paverdzināta cilvēka cīņu par izdzīvošanu un brīvību. Filmas notikumi risinās Amerikas Savienotajās Valstīs laikā pirms pilsoņu kara. Ņujorkietis Solomons Nortaps (Čūitels Edžiofors) ir brīvs melnādains vīrietis, kurš ieguvis labu izglītību, viņam ir sieva un bērni. Kādu dienu vīrietis tiek nolaupīts un pārdots verdzībā. Nebrīvē viņš pārcieš nežēlīgus pāridarījums, kā arī  saņem negaidītu līdzcilvēku sirsnību. Solomonam nākas cīnīties ne tikai par izdzīvošanu, bet arī par savu cieņu un godu. 

 

 

SPORTS


Pasaules kausa futbolā 2018 kvalifikācijas spēle

 


Pasaules kausa futbolā 2018 kvalifikācijas spēle kanālā "Setanta Sports" (Nr. 72)


6. oktobrī, plkst. 21:35

FIFA pasaules kauss 2018 ir viens no gaidītākajiem notikumiem futbolā. Komandas gatavojas spraigām kvalifikācijas spēlēm. Nepalaid garām aizraujošo spēli starp Eiropas vadošajām futbola izlasēm – Spānija pret Itāliju! Pirmo reizi Pasaules kauss futbolā norisināsies Krievijā no 8.jūnija līdz 8.jūlijam.

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube