RU

Virszemes TV aktualitātes no 2. līdz 9. jūnijam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

LATTELECOM KANĀLI


maikls_dzksons

 


Skaties jūnija piektdienās biogrāfiskas filmas par Maiklu Džeksonu kanālā "360TV" (Nr. 11)


Piektdien, 3. jūnijā, plkst. 21:00

Jūnija piektdienas vakaros rādīs dažādas biogrāfiskās filmas, intervijas un atklās daudz interesantu faktu par Maiklu Džeksonu. Šo programmu īpaši novērtēs fani, popmūzikas cienītāji un cilvēki, kurus interesē šī pretrunīgā personība un spožais talants, un kurš uz visiem laikiem ierakstīts pasaules mūzikas vēsturē un daudzu miljonu klausītāju sirdīs.

Šogad apritēs septiņi gadi kopš Maikla Džeksona nāves, kad miljoniem viņa mūzikas cienītāju visā pasaulē atcerēsies un godinās viņa piemiņu. Filmu cikls tiks atklāts 3. jūnija vakarā ar "Dzīve ar Maiklu Džeksonu" ("Living with M.Jackson").


futbola cempionats

 


Seko līdzi futbola čempionātam! kanālā "360TV" (Nr. 11)


Otrdien, 7. jūnijā, plkst. 19:00

Futbola čempionāts darīs savu un visi fani tiek aicināti uz kopīgu pasēdēšanu, jo tieši jūnijā otrdienas tiek oficiāli sauktas par futbola dienām. Gaidāmas ne vien biogrāfiskas filmas par sportistiem, bet arī interesantas sarunas ar un par personībām no futbola pasaules. Otrdienas vakarā gaidāma aizraujoša saruna ar Latvijas futbola zvaigzni Kasparu Gorkšu. Turi televizora pulti rokas stiepiena attālumā, lai nepalaistu garām ko saistošu no futbola pasaules.


darga draudzene

 


Elvisa Preslija mazmeita jaunajā seriālā "Dārgā draudzene" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


Piektdien, 3. jūnijā, plkst. 22:00

Jauns, juteklisks un pikantu sajūtu piesātināts seriāls, kas pirmizrādi ASV piedzīvojis šī gada aprīlī. Ikvienā sievietē mīt daudz neatklātā, noslēpumi un plašs sajūtu labirints, par ko mīļotajiem vīriešiem nav ne jausmas. Tikai nedaudz paverot durvis uz aizliegto, šī noslēpumainā pasaule var ievilināt un ievilkt gluži kā atvarā.

Galvenā loma uzticēta Danielai Railijai Keougai, kura ir leģendārā mūziķa Elvisa Preslija un Priscillas Preslijas mazmeita, Lisas Marijas Preslijas meita. Filmā jaunā aktrise pārliecinoši attēlo sievieti, kura, žonglējot starp divām dzīvēm, par augstu samaksu nodrošina emocionālas un seksuālas attiecības.


vitnija hjustone

 


Izbaudi biogrāfisko filmu "Vitnija Hjūstone personīgi" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


Sestdien, 4. jūnijā, plkst. 20:00

Skaties filmu par Vitnijas Hjūstones skarbo un reizē spožo dzīvi. Šo leģendāro sievieti katrs atpazīst pēc sirdi plosošās balādes "I will always love You" vai pēc romantiskās melodrāmas "Miesassargs", kurā bija redzama tandēmā ar Kevinu Kostneru.

Noskaties biogrāfiska drāma par skaisto un talantīgo Vitniju Hjūstoni, kur uzmanība pievērsta ne tikai Vitnijas ceļam uz slavu, bet arī sarežģītajām attiecībām ar vīru Bobiju Braunu, par kurām ne reizi vien rakstīts dzeltenās preses slejās. Šī filma apstrīd populāro versiju par Bobiju Braunu kā slikto zēnu. Iespējams, Bobija un arī pašas dziedātājas dzīves ceļš un panākumi būtu izvērsušies citādi, ja vīrieša dzīve nebūtu krustojusies ar slaveno Vitniju.

 

SERIĀLI


outcast

 


Jaunums! "Staigājošo miroņu" autora jaunais asins stindzinošais meistardarbs - trilleris "Outcast" kanālā "FOX" (Nr. 29)


No 4. jūnija, sestdienās, plkst. 22:00

Sestdien pirmizrādi piedzīvos 10 sēriju mistikas un šausmu trilleris "Outcast", kuru kopīgi ar filmstudiju "FOX International Studios" radījis Roberts Kirkmans, slavenā komiksa un seriāla "Staigājošie miroņi" veidotājs.

"Outcast" pamatā ir komikss par jaunu vīrieti, Kails Bārnss, kuru piemeklējis traģisks liktenis - jau kopš bērnības viņu visu dzīvi vajā dēmoni un ar viņu notiek dažādas pārdabiskas lietas. Kails satiek mācītāju Reverendu Andersonu, kurš arī cieš no dēmoniem un uzskata, ka ir karavīrs Dieva svētajā karā pret ļaunajiem spēkiem uz Zemes. Kopā ar evaņģēlistu Kails dodas ceļojumā, lai atbrīvotos no dēmoniem un atgūtu normālu dzīvi. Taču tas, ko vīrietis atklāj, var uz visiem laikiem izmainīt viņa un pasaules likteni. Šis ceļojums būs šausminošs, elpu aizraujošs un neticams lēciens nezināmajā!


par ko klusē priedes

 


Ar jauno, 2. sezonu atgriežas mistikas trilleris "Par ko klusē priedes" kanālā "FOX" (Nr. 29)


No 6. jūnija, pirmdienās, plkst. 21:00

Psiholoģiskais mistikas trilleris "Par ko klusē priedes" tapis pēc Bleika Krauča populārā romāna "Priedes” motīviem, atgriežas televīzijas kanālā "FOX" ar 2. sezonu. Tā sola jaunus, vēl aizraujošākus pavērsienus gleznainajā Ilinoisas štata pilsētiņā Veivordpainā, kurā nekas nav tā, kā izskatās.

Seriāls "Par ko klusē priedes" pagājušajā vasarā bija īsts hīts. 2. sezonā spraigiem notikumiem, nākotnes vīzijām un neaizmirstamajiem tēliem bagātā televīzijas drāma sasniegs jaunu līmeni. Pirmajā acu uzmetienā šķiet, ka Veivordpaina ir vienkārši ideāla - skaistas mājas, glīti nopļauti zālieni, bērni droši spēlējas uz ielas. Taču tas viss ir mānīgi, jo izrādās, ka no šīs pievilcīgās pilsētiņas neviens nevar ne izkļūt, ne izveidot sakarus ar ārpasauli. Veivordpainā ikviens dzīvo un darbojas kā ideāls robots, taču tiem, kas uzdrīkstas pārkāpt noteikumus, draud briesmas.

 

RAIDĪJUMS


Migrācija

 


Uzzini visu par savvaļas dzīvniekiem raidījumā "Migrācija" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 27)


No 3. jūnija, piektdienās, plkst. 21:00

Skaties, kā 20 drosmīgu cilvēku grupa dodas ekstrēmā sešu nedēļu pārgājienā, sekojot līdzi miljoniem migrējošo savvaļas dzīvnieku. Viņiem jāpārvar aptuveni 320 kilometru garš ceļš, kas ved no Serengeti līdzenumiem - līdz Masai Maras nacionālajam parkam Kenijā.

Šis ir neticami bīstams ceļojums, kura gaitā grupas dalībnieki nonāk vietās, kur čum un mudž no plēsoņām - lauvām, leopardiem, hiēnām un krokodiliem. Drosminiekiem, kuru vidū ir izdzīvošanas eksperti un citi ļaudis ar ekstrēmu piedzīvojumu pieredzi, līdzi nav ne karšu, ne ieroču - tikai pārtika un ūdens. Turklāt pārtikas krājumi ir tikai tik lieli, lai nodrošinātu katram komandas dalībniekam vien 430 kaloriju dienā. Pienāk brīdis, kad pārgurušajiem ļaudīm aptrūkstas ūdens, bet viņi atrod lietus ūdeni, kas uzkrājies klinšu ieplakās, un tas glābj viņu organismu no atūdeņošanās.

 

SPORTS


nba fināls

 


NBA FINĀLS 2016 - tiešraidē ekskluzīvi Lattelecom TV kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


Piektdien, 3. jūnijā, plkst. 4:00 – NBA FINALS 2016 sērijas 1. spēle
Pirmdien, 6. jūnijā, plkst. 3:00 - NBA FINALS 2016 sērijas 2. spēle
Ceturtdien, 9. jūnijā, plkst. 4:00 - NBA FINALS 2016 sērijas 3. spēle

Pasaules spēcīgākā basketbola līga ir nonākusi līdz sezonas kulminācijai, ko gaidījuši visi. Laukumā dosies šīs sezonas divas labākās komandas – Klīvlendas Cavaliers un Goldensteitas Warriors. Abas komandas finālā tikās jau pērn kad par NBA čempioniem tika kronēta Goldensteitas vienība.

Abu komandu sastāvos ir vairāki lieliski spēlētāji, kuri spēj izšķirt maču likteni, taču par abu komandu sejām viennozīmīgi uzskatāmi Stephen Curry (Goldenstate) un Lebron James (Cleveland). Vai Lebrons James ar komandu spēs revanšēties Goldensteitai un šogad izcīnīt NBA čempiona titulu? Skaties, jūti līdz un uzzini pirmais!


nhl fināls

 


NHL FINĀLS – sezonas nozīmīgākās cīņas tiešraidē no Ziemeļamerikas kanālā "Setanta Sports" (Nr. 72)


Svētdien, 5. jūnijā, plkst. 1:00 – NHL FINALS sērijas 3. spēle
Otrdien, 7. jūnijā, plkst. 1:00 – NHL FINALS sērijas 4. spēle

Izšķirošās cīņas pasaules spēcīgākajā hokeja līgā ir klāt! Šogad divas labākās komandas, kuras tikušas finālā ir San Jose Sharks un Pittsburgh Penguins.

Pitsburgas komanda par Stenlija kausa ieguvējiem kļuvuši jau trīs reizes, pēdējo reizi uzvarot 2009. gadā. Savukārt San Hosē komanda neskatoties uz vairākās lieliski aizvadītām sezonām, Stenlija Kausa izcīņas finālā iekļuvusi pirmo reizi komandas vēsturē. Vai San Hosē komandai izdosies savu fantastisko sezonu noslēgt ar pirmo reizi izcīnītu Stenlija Kausu? Skaties un uzzini pirmais!


motokross

 


Atbalsti Jonasu un Justu cīņās MX2 pasaules čempionātā kanālā "Motors TV" (Nr. 75)


Svētdien, 5. jūnijā, plkst. 14:00 un plkst. 17:00

Lielisku sezonu šobrīd aizvada mūsu labākais motokrosa braucējs Jonass, un viņam uz papēžiem min cits latviešu braucējs – Justs. Jonasam nepieciešami punkti, lai iesaistītos cīņā par goda pjedestāla augstākajām pozīcijām un Justs noteikti mēģinās uzlabot savus rādītājus aizvadot divus stabilus braucienus Francijas trasē. Kā mūsējiem veiksies St Jean D’Angely trasē Francijā?

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube