RU

Virszemes TV aktualitātes no 28. aprīļa līdz 5. maijam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


nezeligas_puantes

 


Šovs "Nežēlīgās puantes" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


No 2. maija, pirmdienās, plkst. 21:00

Maija pirmajā nedēļā televīzijas STV Pirmā! skatītājām tiks piedāvāts jauns, skarbs un atmaskojošs realitātes šovs "Nežēlīgās puantes" ("Breaking pointe", ASV, 2012. gads), kas atklās dejas pasaules skaudrās aizkulises. Šovs piedāvās ielūkoties elitāras baleta kompānijas trupas dzīvē. Pirmo reizi televīzijas skatītājām tiks atklātas graciozās un elitārās dejas mākslas nežēlīgās aizkulises. Šajā skaisti nežēlīgajā pasaulē valda ne tikai grācija un skaistums, bet arī greizsirdība, konkurence un mežonīgs darba ritms. Šis būs šokējoši atklāts pārdzīvojums un pārbaudījums ceļā uz dejas pilnību.


svetku_programma

 


Īpaša 4. maija svētku programma ar izcilām personībām kanālā "360TV" (Nr. 11)


Trešdien, 4. maijā

Jau pavisam drīz gaidāmi valsts svētki un 360TV sarūpējis īsteni izsmalcinātu programmu, ļaujot dienu aizvadīt izcilu personību sabiedrībā. Rīta cēliens tiks aizvadīts ar "Latvijas kultūras leģendām" Viju Artmani, Kārli Sebri, Lilitu Bērziņu, Edgaru Liepiņu un Ēvaldu Valteru.

Uzreiz pēc tam ikvienam būs iespēja vēlreiz noskatīties projektu "Katram savu tautastērpu".

Savukārt pēcpusdienā gluži kā saldais ēdiens būs intervijas ar dažādām izcilībām – Juri Batņu, Rēziju Kalniņu, Intaru Busuli, Jāni Streiču, Gunāru Ķirsonu un grupu "Carnival Youth", kas norisināsies interviju cikla "100 personības līdz Latvijas simtgadei" ietvaros. Svētku vakarā plkst. 21:00 pirmo reizi 360TV ēterā šī projekta ietvaros būs skatāma saruna ar bijušo Latvijas premjerministri Laimdotu Straujumu, kura savas domas par dažādām tēmām uzticējusi Grētai Gorjučko.

 

RAIDĪJUMI


mulkibu_zinatne

 


Raidījuma "Muļķību zinātne" jaunā 3. sezona kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 27)


No 3. maija, otrdienās, plkst. 22:00

Līdz asarām smieklīgi, sāpīgi, bet… citādi neveiklības nemaz nevarēja beigties. Par to ir pārliecināts raidījumu cikla "Muļķību zinātne" atraktīvais raidījumu vadītājs Ričards Hamonds. Arī jaunajā sezonā viņš turpinās pētīt internetā populārus video un skaidros skatītājiem dažnedažādus amizantus atgadījumus, kas visnotaļ sāpīgi atgādina par trešo Ņūtona likumu un aerodinamikas pamatprincipiem. TV kanāla National Geographic Channel skatītāji katrā sērijā varēs vērot 50 – 60 video, kur redzamas neveiklas un smieklīgas situācijas. Savukārt Hamonds kopā ar ekspertiem izmantos zinātnes pamatprincipus un skaidros, kāpēc mūsu labi iecerētās izklaides pārvēršas nelaimes gadījumos. Kļūmes var gadīties, gan lecot ar izpletni, gan braucot pa pludmales smiltīm vai ūdeni, nevietā izklaidējoties ar beisbola nūjām un zobeniem, kā arī nepareizi izmantojot sauso ledu.

Starp citu, vai zināt, ko nozīmē materiālu izturība - proti, cik ātri var saplēst vai izstiept jebkuru lietu, cik stipri priekšmetus var spiest? Patiesībā tam nav nozīmes – vienkārši skatieties "Muļķību zinātni", kur Hamonds, ņemot talkā augstas kvalitātes animāciju un palēninājuma video, atsevišķus notikumus iztirzās līdz pat vissmalkākajām detaļām.

"Lielisks ieguvums no zinātnes ir tas, ka tad, kad nākamreiz ieskriesiet kokā vai apmetīsiet kūleni ar braucamrīku, jūs zināsiet, kāpēc tā notiek. Tas taču ir labi, vai ne?" retoriski vaicā Hamonds.


auto_sos

 


Raidījuma "Auto S.O.S." jaunā 4. sezona kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 27)


No 4. maija, trešdienās, plkst. 22:00

Daudzās garāžās glabājas veci auto: daļa no tiem vairs nekust no vietas, citu restaurācija vienkārši ir pārāk dārga. Taču senās mašīnas glabā atmiņas un ir daļa no ģimenes vēstures. Ko darīt, lai tās atjaunotu? TV kanālā National Geographic Channel demonstrētā šova "Auto S.O.S." slepenā misija ir glābt klasiskos auto.

"Oldtaimeru" entuziasti Fazs Taunšends un Tims Šovs mašīnas paslepšus atjauno, skatītājiem ļaujot noskatīties visu renovācijas procesu un priecāties kopā ar pārsteigtajiem īpašniekiem. Jaunajā sezonā Tims un Fazs dosies uz Līdsu, lai glābtu vienu no skaistākajiem britu sporta auto – AC "Aceca". Jādomā, daudzi pazīst AC "Cobra", taču retais zina par tā priekšteci – ļoti reto un dārgo "Aceca". Auto īpašnieks Monē to lolo kopš 70. gadiem, taču veselība nav laba, tādēļ viņš ir pārliecināts, ka mašīna tā arī sapūs garāžā. Austrumsaseksā Tima un Faza prasmīgajās rokās nonāks 1970. gadu ikona, pirmais patiešām veiksmīgais Japānas eksporta auto – "Datsun 240z".

 

SPORTS


basketbols

 


Dairis Bertāns pret titulēto Barcelona Lassa kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


Svētdien, 1. maijā, plkst. 19:00

Daira Bertāna Bilbao Basket turpina cīņas Spānijas basketbola līgā, kas tiek uzskatīta par spēcīgāko nacionālo čempionātu Eiropā. Šajā nedēļas nogalē komandai gaidāms viens no nopietnākajiem pārbaudījumiem – spēle pret turnīra līderiem – Barselona Lassa. Sezona tuvojas savai kulminācijai un spriedze laukumā pieaug. Vai Bilbao komanda spēs koncentrēties, lai atņemtu punktus pārliecinošajai turnīra līderei?


hokejs

 


Latvijas hokeja izlasei pēdējās pārbaudes pirms Pasaules Čempionāta kanālā "LTV7" (Nr. 2)


Piektdien, 29. aprīlī, plkst. 20:35
Sestdien, 30. aprīlī, plkst. 18:35

Pagājušajā nedēļas nogalē Latvijas izlase aizvadīja pēdējās pārbaudes spēles Arēnā Rīga, lai dotos uz Šveici, kur komandai paredzētas divas pārbaudes spēles ar Šveices izlasi. Mūsējie līdz šim spēlējuši ar mainīgām sekmēm, pēdējā nedēļas nogalē pirmajā spēlē zaudējot Vācijas izlasei, taču otrajā spēle esot pārākiem ar rezultātu 4:1.

Pēdējās pārbaudes spēlēs Latvijai pretim stāsies līdz šim stiprākais pretinieks – Šveices valstsvienība, kura 2015. gada čempionātā ceturtdaļfinālā ar 1:3 zaudēja spēlē pret bronzas medaļas ieguvējiem – ASV izlasi. Vai mūsējie būs atraduši savu spēli un aizvadīs divas stabilas cīņas?

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube