RU

Virszemes TV aktualitātes no 27. oktobra līdz 3. novembrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Pašmāju šovs "Uzmanību! Mana sieva pie stūres!"

 


Pašmāju šovs "Uzmanību mana sieva pie stūres" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


No 27. oktobra, plkst. 21:00

Katru ceturtdienu skatītājas priecēs jauns pašmāju šovs, kurā vīri mācīs savām sievām braukt ar automašīnu. Gadiem ilgi vīrieši uzsvēruši, ka ir vislielākie speciālisti, kad runa ir par auto un braukšanu. Eksperti, - mēs metam izaicinājumu tieši Jums - vai Jūs spēsiet apmācīt savas laulātās draudzenes braukšanā? Jaunajā šovā dalībniekiem nāksies tikt galā ar vairākiem izaicinājumiem, arī varēs vērot asas emocijas un dusmu izvirdumus.


Populārais šovs "Dejo!"

 


Populārais šovs "Dejo!" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


Trešdienās, plkst. 21:00

Ikvienu skatītāju aicinām vērot pasaulē iemīļotā šova "Dejo!" pusfinālu, kurā piedalīsies tikai labākie no labākajiem. Būs iespēja redzēt neticami akrobātiskus trikus un elpu aizraujošus deju soļus, kas balansē uz cilvēku spēju robežām. Kuru žūrija atzīs par labāko? Nepalaid garām un uzzini pirmais jau 2.novembrī!


Filma "Da Vinči kods"

 


Filma "Da Vinči kods" kanālā "360TV" (Nr. 11)


30. oktobrī, plkst. 22:00

Roberts Lengdons - visā pasaulē atzīta autoritāte simbolikas jomā un Hārvardas universitātes profesors. Profesors nakts vidū saņem briesmīgu ziņu - Luvras muzeja pārzinis nogalināts savā darba vietā un atstājis šifrētu pirmsnāves vēstījumu. Kad Lengdons un apburošā franču kriptogrāfe Sofija Nevē sāk risināt neparasto mīklu, viņi sastopas ar neskaitāmiem pārsteidzošiem Da Vinči darbos apslēptiem mājieniem.

 

RAIDĪJUMI


Raidījums "Senie noslēpumi: Ķīnas zudušās piramīdas"

 


Raidījums "Senie noslēpumi: Ķīnas zudušās piramīdas" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 27)


28. oktobrī, plkst. 21:00

Pievienojies aizraujošajā ceļojumā uz vienu no krāšņākajām valstīm pasaulē - Ķīnu. Skatītājiem būs iespēja iepazīt "Valdnieku ieleju" un atgriezties laikā, kad Ķīnā valdīja pirmais imperators. Raidījuma laikā tiks izpētītas senas kapenes, piramīdas un elpu aizraujošas statujas. Pirmais Ķīnas imperators apvienoja vairākas karalistes nācijā, kas pastāv vēl šodien. 

 

FILMAS


Filma "Bārbija: Sapņu zeme"

 


Filma "Bārbija: Sapņu zeme" kanālā "KidZone" (Nr. 56)
 

29. oktobrī, plkst. 17:00

Dodies līdzi bārbijai Čelsijai un kucēnam Medutiņam uz brīnumainu zemi, kur viņus sagaida vairāki pārsteigumi un piedzīvojumi. Abi draugi peldēs pāri varavīksnes upei, kurā sastaps rotaļīgās nāriņas, kā arī lidojot cauri saldumu mākoņiem iepazīs maģiskās fejas. 

 

SPORTS


Olybet LBL spēle

 


Olybet LBL spēle kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


29. oktobrī, plkst. 19:05

Olybet LBL regulāras sezonas spēle. Barons Kvartāls pret BK Ventspils. Allaž nepiekāpīgie Barons Kvartāls ar ambiciozo galveno treneri Mārtiņu Gulbi priekšgalā savā laukumā otro reizi šajā sezonā uzņems BK Ventspils, kuri lieliski iesākuši 26. Olybet LBL sezonu.


NBA sezonas spēle

 


NBA sezonas spēle kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


30. oktobrī, plkst. 03:00

NBA regulārās sezonas spēle. Chicago Bulls pret Indiana Pacers. Divu Austrumu konferences vadošo komandu duelis - Dveins Veids un Chicago Bulls pret Polu Džordžu un Indiana Pacers. Chicago Bulls ir pamainījuši savu sastāvu, starpsezonā piesaistot pieredzējušo Dveinu Veidu un Radžonu Rondo, toties Indiana Pacers tikusi pie jauna galvenā trenera, un komandas galvenais vilcējspēks būs Pols Džordžs.

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube