RU

Virszemes TV aktualitātes no 27. maija līdz 2. jūnijam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

LATTELECOM KANĀLI


lidija freimane

 


Stāsts par spožo 20. gadsimta latviešu aktrisi kanālā "360TV" (Nr. 11)


Svētdien, 29. maijā, plkst. 21:00

Jau teju divu mēnešu garumā katrs svētdienas vakars 360TV ēterā tiek veltīts kādai no Latvijas kultūras leģendām. Tas ir veids, kā aplūkot it kā tik zināmas personības no dažādām šķautnēm, uzzināt vairāk par viņa profesionālajām gaitām, kā arī iepazīt šo cilvēku kā indivīdu. Šis ir veids, kā parādīt, ka kultūras dižgari bija ne vien uz skatuves mīlētas izcilības, bet arī cilvēcīgas būtnes ar savām vājībām, īpatnībām, rakstura spēku.

Maija noslēdzošajā svētdienā būs iespēja uzzināt vairāk par vienu no izcilākajām 20. gadsimta latviešu aktrisēm Lidiju Freimani.


faktomanija

 


Jauns šovs "Faktomānija" kanālā "360TV" (Nr. 11)


Trešdien, 1. jūnijā, plkst. 21:00

Jūnijā sākas aizraujošs šovs "Faktomānija". Tas uzdod jautājumu, vai zinātne var likties interesanta ikvienam. "Faktomānija" eksperti izklaides formā ar apskaužamu vieglumu un humoru runās un stāstīs par sarežģītām un brīžiem nesaprotamām lietām. Izklaide, kas izglīto, - tā varētu raksturot gaidāmo šovu, kurš jāredz paša acīm.


pievilcibas_likums

 


"Pievilcības likuma" noslēdzošā sērija kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


Trešdien, 1. jūnijā, plkst. 21:00

Maija sākumā tika uzsākts sociāls eksperiments jeb šovs "Pievilcības likums", kura ietvaros centās noskaidrot, vai un ko cilvēki zina par pretējo dzimumu. Pēc šī šova noskatīšanās būs lielāka skaidrība, kas patiesībā interesē pretējo dzimumu, un kā labāk sagatavoties pirmajam randiņam. Nenokavējiet šova noslēdzošo sēriju, lai gūtu pilnīgu priekšstatu par pretējo dzimumu, randiņiem, vēlamo uzvedību tikšanās laikā un citu noderīgu informāciju.

 

FILMAS


vecais zens

 


Filma "Vecais zēns" kanālā "Filmzone" (Nr. 61)
/Oldboy/ (2013)


Piektdien, 27. maijā, plkst. 15:00

Veiksmīga reklāmas specialista Džo dzīve pārvēršas par īstu murgu, kad, nepaskaidrojot nekādus iemeslus, viņu nolaupa un ievieto izolētā telpā, kur viņam nāksies pavadīt 20 ilgus gadus. Negaidīti iemantojis brīvību, bijušais gūsteknis nolemj atriebties tam cilvēkam, kurš izpostījis viņa dzīvi. Taču ceļš pie noslēpuma atklāšanas ir garš un mokpilns, savukārt jauni noslēpumi liek jukt prātā.


transdance

 


Filma "Transcendence" kanālā "Filmzone" (Nr. 61)
/Transcendence/ (2014)


Piektdien, 27. maijā, plkst. 17:00

Doktors Vils Kasters ir vadošais pētnieks mākslīgā intelekta jomā, taču viņa idejām ir daudz pretinieku un tie ir gatavi pat nonāvēt doktoru, lai šīs idejas netiktu īstenotas. Kādam tas arī izdodas un mirstošais zinātnieks augšupielādē savu prātu datorā, taču pēc nāves iegūst neierobežotu varu, par kādu nav uzdrošinājies sapņot neviens. Drīz viņa intelekts attīstās un kļūst bīstams cilvēcei.

Galvenajās lomās - Holivudas zvaigzne Džonijs Deps, Oskara balvas ieguvējs Morgans Frīmens, Rebeka Hola, Pols Betanijs, Keita Mara, Kilians Mērfijs, Kliftons Kolinss un citi.

 

SERIĀLS


gimene

 


Jaunums! Nodevība un rūpīgi glabāti noslēpumi seriālā "Ģimene" kanālā "FOX life" (Nr. 30)


No 31. maija, otrdienās, plkst. 21:00

Jaunais drāmas, trillera un mistikas apvienojums stāsta par kādu politiķu ģimeni, kuras šķietami mierīgā dzīve kādu dienu apgriežas kājām gaisā. Kad dēls Adams, kurš pazuda bez vēsts pirms desmit gadiem un tika uzskatīts par mirušu, pēkšņi atgriežas mājās, ģimene ir šokā.

Viņa vecāki Džons un Klēra cenšas tikt galā ar emocionālo slogu, ko izraisījusi dēla pēkšņā atgriešanās, brālis Denijs raugās uz Adamu aizdomu pilnām acīm, jo jaunākais brālis vairs nepavisam nešķiet tāds kā agrāk, bet māsa Villa cenšas visus nomierināt un saturēt ģimeni kopā, jo pati glabā savus tumšos noslēpumus. Galvenais jautājums, kas uztrauks visus vairāk – vai Adams tiešām ir tas, par ko izliekas?

 

RAIDĪJUMS


luzumpunkts

 


Piedzīvojumu gars un cīņa ar grūtībām aizraujošajā raidījumā "Lūzumpunkts" kanālā "National Geographic Channele" (Nr. 27)


Svētdien, 29. maijā, plkst. 22:00

Ekspedīcijas grupa dosies uz Mjanmu, lai noskaidrotu, cik augsta patiesībā ir Mjanmas augstākā virsotne Kakaborazī. Tur nav nekādas infrastruktūras, norādes vai viegli izejamu taku. Grupa, kas sastāv no operatora, rakstnieka, fotogrāfa, kalnā kāpējas un ekspedīcijas līderes, veiks bīstamo ceļu, lai atklātu kalna noslēpumu, pa ceļam sastopoties ar milzu grūtībām un izaicinājumiem – nepietiekamām pārtikas rezervēm, pārāk smagu ekipējumu, no kura daļas nāksies atteikties, 160 kilometru garu ceļu cauri džungļiem un psiholoģisku lūzumu. Viņi atgriezās dzīvi, lai vēstītu savu stāstu par piedzīvojumu mums – nepalaid garām elpu aizraujošo raidījumu!

 

SPORTS


rallijs

 


Nitišs un Baumanis cīnās ar pasaules autosporta zvaigznēm Pasaules Rallijkrosa čempionātā! kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


Tiešraide svētdien, 29. maijā, plkst. 16:00

Aizraujošā Rallijkrosa sezona turpinās ar 4 posma startiem Laidenhillas trasē Lielbritānijā. Ar katru posmu Latvijas braucēji uzrāda arvien labākus un labākus rezultātus, pēdējā posmā abiem braucējiem iekļūstot pusfinālos. Kuram no mūsu braucējiem veiksies labāk šajā posmā? Vai kāds iekļūs finālā? Skaties un uzzini pirmais!


motokross

 


Jonass un Justs cīņā ar pasaules labākajiem motokrosa braucējiem Spānijas posmā! kanālā "Motors TV" (Nr. 75)


Svētdien, 29. maijā, plkst. 14:00 un plkst. 17:00

Lielisku sezonu šobrīd aizvada mūsu labākais motokrosa braucējs Jonass, un viņam seko latviešu braucējs – Justs. Jonasam nepieciešami punkti, lai iesaistītos cīņā par goda pjedestāla augstākajām pozīcijām un Justs noteikti mēģinās uzlabot savus rādītājus aizvadot divus stabilus braucienus Spānijas trasē. Kā mūsējiem veiksies saulainajā Spānijā?

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube