RU

Virszemes TV aktualitātes no 26. februāra līdz 4. martam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI PIEDĀVĀ


viss_par_oskara_ceremoniju

 


Domnīca "Viss par Oskara ceremoniju" kanālā "360TV" (Nr. 11)


Pirmdien, 29. februārī, plkst. 21:00

Speciāli sarūpētā speciālizlaidumā Kaspars Breidaks ar viesiem runās par notikušo Oskara ceremoniju. Varēsi uzzināt, kas šogad tika pie labākās filmas goda, kādos tērpos tērpās aktrises uz sarkanā paklāja, un kādi bija ceremonijas lielākie skandāli un karstākās aizkulišu baumas.


miljons_roka

 


Raidījums "Miljons rokā!" kanālā "360TV" (Nr. 11)


Katru trešdienu, plkst. 20:00

Tā būs iespēja ieskatīties veiksmīgu un patiesi iedvesmojošu darījumu cilvēku prātos! Pīters Džounss, viens no Lielbritānijas prominentākajiem uzņēmējiem, iztaujā lielākos Anglijas biržas magnātus. Izzini viņu veiksmes noslēpumus un klupšanas akmeņus, ieklausies plānos un stratēģijā. Šī būs iespēja kopā ar Pīteru atklāt visu par to, kas liek uzņēmēju biznesam zelt un plaukt, un uzzināt, kā iespējams sasniegt tādu pārticības un luksusa līmeni.


kazu_planotajs

 


Šovs "Kāzu plānotājs" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


Katru piektdienu, plkst. 21:00

Jauns realitātes šovs "Kāzu plānotājs", parādīs kāzu rīkotāju skarbo un vienlaikus skaisto pasauli. Šova epicentrā ir Maikijs Ruso - kāzu plānotājs, kura talants ir sarīkot jaunajam pārim labākās kāzas visā pasaulē. Maikijam ir izcila gaumes un stila izjūta, lielisks organizatora, stilista un dekoratora talants. Viņš ir katras līgavas sapnis, lai tiktu izveidotas vienkārši perfektas kāzas. Kā Maikijs tiek galā ar brīžiem šķietami neiespējamiem kāzu plānošanas uzdevumiem jaunajā realitātes šovā "Kāzu plānotājs"? Kādas patiesībā izskatās patiešām ideālas kāzas? Tas un vēl daudz kas aizraujošs ieraugāms pašu acīm atraktīvajā amerikāņu realitātes šovā.

JAUNI SERIĀLI UN FILMAS


ka_izbegt_no_soda_par_slepkavibu

 


Seriāls "Kā izbēgt no soda par slepkavību" 2. sezonas turpinājums kanālā "FoxLife" (Nr. 30)


No 26. februāra, piektdienās, plkst. 22:00

Jaunajā sezonā arvien jauni noslēpumi! Viss tikai sākas. Uzzināsi atrisinājumu vienai lietai, bet aiz stūra jau gaida jaunas mistērijas! Katrā seriāla sērijā Annalīzai kopā ar diviem privātprakses darbiniekiem Frenku un Boniju, kā arī studentiem jāatrisina kāda sarežģīta lieta, kurā parasti jāpārstāv kāds šķietami bezcerīgs klients. Ar katru nākamo sēriju šķietami nesaistītie notikumi savijas vienā lielā, asiņainā un biedējošā sakausējumā, kurā katrs no seriāla varoņiem var būt vai nu slepkava, vai līdzdalībnieks. Galvenajā lomā atkal redzēsim apburošo 50 gadus veco aktrisi Violu Deivisu – pagājušajā gadā viņa kļuva par pirmo melnādaino sievieti visā pasaulē, kas saņēmusi "Primetime Emmy" balvu kā labākā aktrise televīzijas drāmā. Turklāt par tēlojumu seriālā "Kā izbēgt no soda par slepkavību" Deivisa nominēta "Critics' Choice Awards" balvai kā labākā aktrise televīzijas drāmā un "Zelta Globusa" balvai kā labākā aktrise televīzijas seriālā.


tomasa_krausa_afera

 


Filma "Tomasa Krauna Afēra" kanālā "American Movie Classics" (Nr. 64)


Otrdien, 1. martā, plkst. 16:20

Miljardieris Tomass Krauns var nopirkt pilnīgi visu, ko vien vēlas. Arī romantiskos piedzīvojumos trūkst izaicinājuma – visskaistākās sievietes pašas spieto ap šarmanto vecpuisi. Un tomēr ir lietas, kas pat viņam nav iegūstamas, vismaz ne likumīgi. Tieši tāpēc Kraunam ir izsmalcināts hobijs – zagt pasaulē vērtīgākās un vislabāk apsargātās gleznas. Viņš rīkojas tik virtuozi, ka nevienam pat aizdomas nerodas, ka tas nav profesionāļa darbs. Nevienam, izņemot izmeklētāju Ketrīnu Beningu.

filmas Lai pieteiktu Filmu paku ienāc: www.lattelecom.lv

 

RAIDĪJUMI


acs_evolucija

 


Raidījums "Acs evolūcija" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 27)


Svētdien, 28. februārī, plkst. 22:30

Cilvēka acs tiek uzskatīta par iespaidīgu orgānu. Evolūcijas noliedzēji pat izteikušies, ka acis vienkārši ir pārāk sarežģīts orgāns, lai būtu attīstījies evolūcijas gaitā. Taču vai tas tā patiešām ir? Mūsu redze ir spējīga uz pārsteidzošām lietām, taču dabā pastāv acis, kas ir pārākas par šo cilvēka maņu orgānu. Pasaulē ir daudz dzīvnieku, kas spēj redzēt tālāk, ātrāk un skaidrāk nekā to varam mēs. Korespondents pētīs, kā Zemes radības redz savu apkārtni. Ar simulāciju palīdzību viņš demonstrēs, kāda būtu mūsu dzīve, ja mums piemistu tādas redzes spējas, kādas ir, piemēram, ērglim, haizivij vai hameleonam. Raidījuma gaitā sapratīsim, kāpēc dzīvniekiem ir attīstījusies viņiem piemītošā redze, un kāpēc tā bieži vien ir pārāka par cilvēku redzes spējām. Pats evolūcijas teorijas pamatlicējs Čārlzs Darvins arī izteica apbrīnu par to, kā evolūcijas gaitā varējusi rasties acs!

SPORTA NOTIKUMI


pasaules_kauss_bobsleja_un_skeletona

 


Pasaules Kausa posms bobslejā un skeletonā kanālā "LTV7" (Nr. 2)


No 27. līdz 28. februārim

Pēc veiksmīgajiem startiem pasaules čempionātā, kur pie zelta godalgām tika skeletonists Martins Dukurs un bobslejistu četrinieks ar Melbārdi priekšgalā, mūsu labākie bobslejisti un skeletonisti dodas uz pēdējo Pasaules Kausa posmu, kas notiks Kēnigsē, Vācijā. Seko līdzi mūsu sportistiem cīņā par medaļām posmā un labākām pozīcijām sezonas kopvērtējumā!

 

BOBSLEJS

  • 27.02. - 15:30 Pirmais brauciens divniekiem;
  • 27.02. - 17:00 Otrais brauciens divniekiem;
  • 28.02. - 15:30 Trešais brauciens četriniekiem;
  • 28.02. - 17:00 Ceturtais brauciens četriniekiem.

SKELETONS

  • 27.02. - 12:00 Pirmais brauciens vīriešiem;
  • 27.02. - 17:00 13:30 Otrais brauciens vīriešiem.


deivisa_kauss

 


Deivisa kausa izcīņa tenisā kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


No 4. līdz 6. martam

Deivisa Kauss ir galvenās sacensības vīriešu izlašu tenisā, un šajā pavasarī tās notiks Latvijā, šoreiz Daugavpilī. Latvijas vīriešu izlase 2016. gadu sāks ar cīņām pret Monako vīriešu komandu. Latvija ar Monako tikusies divas reizes - 2007. gadā Lielupē un 2013. gadā Montekarlo - abās reizēs, izcīnot uzvaras.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube