RU

Virszemes TV aktualitātes no 22. līdz 29. septembrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Šovs "Britu talanti"

 


Šovs "Britu talanti" kanālā "360TV" (Nr. 11)


Katru pirmdienu, plkst. 21:10

Uz šīs skatuves dzimst spožākie superstāri! Ar vienu noteikumu - ir jāpatīk Saimonam Kouvelam. Un tas ir gandrīz neiespējami. Protams, uzlecošās zvaigznes vērtē arī citi šovbiznesā zināmi ļaudis, kuru vārds dažreiz kļūs noteicošais, jo tiks nospiesta lielā fināla poga! Un atceries? Saimonu reiz sasmīdināja mūsu humorists Gatis Kandis! Britu melnais humors, nežēlīga kritika un skaļas ovācijas - tas viss pasaules grandiozākajā šovā “Britu talanti”  šovbiznesa pirmdienās!


Šovs "Pirmā deja"

 


Šovs "Pirmā deja" kanālā "STV Pirmā" (Nr. 10)


Katru ceturtdienu, plkst. 21:00

Šonedēļ pāriem jauni izaicinājumikāzu valsis Elvisa Preslija un “Līvu” dziesmu pavadījumā. Vai tiešām kāzu deja var būt tikai valsis? Un vai tā obligāti jādejo līgavas kleitā?! Protams, ka nē! Divdesmit atraktīvi jaunie pāri no visas Latvijas ir piekrituši izaicinājumam - desmit dienu laikā pirms kāzām viņiem jāapgūst neaizmirstama pirmā deja. Preciniekiem talkā nāks Latvijas labākie deju skolotāji. Sarežģīta horeogrāfija, visdažādākie deju stili - no sambas līdz pat modernajam baletam un hiphopam; smiekli, sviedri, asaras, kritieni un sasitumi - un tas viss komplektā ar arvien pieaugošo pirms kāzu stresu.

 

RAIDĪJUMI


Raidījums "Amerikāņu Tarzāns"

 


Raidījums "Amerikāņu Tarzāns" kanālā "Discovery Channel" (Nr. 42)


26. septembrī, plkst. 21:00

Uz kādas tālas Karību salas septiņi dalībnieki met izaicinājumu Mātei Dabai, lai mērotos spēkiem pašos grūtākajos uzdevumos. Viņu galvenais mērķis ir ne tikai izdzīvot, bet valdīt pār dabu. Vilinoši piedzīvojumi, četras dažādas teritorijas - džungļi, kalni, kanjoni un pludmale. Dalībniekiem ir jāizdzīvo, izmantojot tikai uz salas pieejamās lietas. Tiem jāuzvar, izmantojot pirmatnējo cilvēku darbarīkus, spēku un savu intelektu. Vai Māti Dabu var uzvarēt?

 

SPORTS


Pasaules Kauss hokejā

 


Pasaules kauss hokejā kanālā "Setanta Sports" (Nr. 72)


No 17. septembra

Par čempionu līgu - pēc vairāk kā 10 gadu pārtraukuma atkal notiks Pasaules kausa hokejā izcīņa. Pēdējo kausu 2004.gadā izcīnīja Kanāda, kura uzskatāma par vienu no galvenajām favorītēm arī šogad. Pasaules kausā šogad piedalīsies šādas komandas: Kanāda, ASV, Krievija, Zviedrija, Somija, Čehija, Eiropas izlase un Ziemeļamerikas izlase, kurā spēlēs labākie Ziemeļamerikas hokejisti, kas ir 23 gadus veci vai jaunāki.

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube