RU

Virszemes TV aktualitātes no 21. līdz 28. jūlijam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Tikai nesakiet līgavai

 


Šovs "Tikai nesakiet līgavai!" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


Darba dienās, plkst. 20:00

Vasara ierasti ir kāzu laiks, tādēļ arī televīzija "STV Pirmā!" piedāvā šovu "Tikai nesakiet līgavai". Šovā būs vērojamas spraigas situācijas, jo līgavai nav atļauts piedalīties kāzu rīkošanas procesā, par visu ir jāparūpējas līgavainim. Viņam tiks piešķirti 14 000 mārciņu, lai sarīkotu perfektas kāzas un aizraujošie notikumi var sākties. Līgavainim jāizvēlas ceremonijas norises vieta, kāzu stilistika un pat līgavas kleita! Protams, nedrīkst aizmirst par vecmeitas un vecpuiša ballītes rīkošanu. Vai šova dalībniekiem izdosies pārsteigt līgavas? Vai šie pārsteigumi būs līgavām pa prātam?


Zelts. Sudrabs. Bronza.

 


Raidījums "ZELTS, SUDRABS, BRONZA. LATVIJAS OLIMPIEŠI" kanālā "360TV" (Nr. 11)


Otrdien, 26. jūlijā, plkst. 22:00

360TV aicina gatavoties Rio Olimpiskajām spēlēm 2016 un iepazīt Latvijas olimpiskās leģendas. Otrajā raidījumu cikla "ZELTS, SUDRABS, BRONZA. LATVIJAS OLIMPIEŠI" sērijā ielūkosimies Latvijas sportistu panākumos pēc II Pasaules kara, startējot PSRS izlases sastāvā mūsu olimpieši guva vērā ņemamus panākumus! Kur slēpjas Jāņa Lūša, Uļjanas Semjonovas un Ivana Klementjeva karjeras panākumu atslēga?

 

FILMAS UN SERIĀLIS


Filma "Volstrīta: Nauda nekad neguļ"

 


Filma "Volstrīta: Nauda nekad neguļ" kanālā "Filmzone" (Nr. 61)


Ceturtdien, 28. jūlijā, plkst. 19:00

Bijušais Volstrītas karalis Gordons Gekko, kurš pirms astoņiem gadiem tika apsūdzēts krāpšanā un naudas atmazgāšanā, pamet Federālās labošanas iestādes kā pavisam cits cilvēks. Neviens viņu nesagaida, un paša meita ar viņu vairs nesarunājas. Tikmēr Volstrītā uzausuši jauni spīdekļi - jaunais un atjautīgais mākleris Džeks Mūrs pelna miljonus sava darbaudzinātāja kompānijas "Keller Zabel Investments" labā.

Lomās: Shia LaBeouf, Michael Douglas un Carey Mulligan


Filma "Piedzīvojumu zeme"

 


Filma "Piedzīvojumu zeme" kanālā "AMC" (Nr. 64)


Svētdien, 24. jūlijā, plkst. 19:15

Džeimss tikko ir beidzis vidusskolu un izplānojis to, kā rudenī uzsāks mācības Ņujorkā un dosies vasaras ceļojumā pa Eiropu. Viss pēkšņi mainās, jo viņa tēvam ir parādījušās problēmas ar darbu un vecāki vairs nevar atļauties palīdzēt Džeimsam. Tāpēc viņam steidzami ir jāatrod darbs, lai spētu par visu samaksāt. Tā nu jaunietis sāk strādāt vietējā atrakciju parkā, darbs nav gluži aizraujošs, taču labāku viņš nespēja atrast. Darbā viņš iepazīstas ar meitene, kura viņam iepatīkas. Kā izvērtīsies vasara atrakciju parkā?


Seriāls "Ambiciozās istabenes"

 


Seriāls "Ambiciozās istabenes" kanālā "FOX Life" (Nr. 30)


No 27. jūlija, trešdienās, plkst. 21:00

Seriāla ceturtā sezona mūs sagaidīs ar 10 jaunām sērijām! Skatītāji varēs just līdzi mērķtiecīgu dāmu aizraujošajiem dzīves līkločiem, kuros valda gan mīlestība un vilšanās, gan prieki un bēdas. Seriāls stāsta par nabadzīgām latīņamerikāņu izcelsmes sievietēm, kuras strādā Beverlihilzas turīgāko un ietekmīgāko ļaužu mājās, bet lolo sapni par bezrūpīgu un bagātu dzīvi, jo viņām ir apnikuši snobisko darba devēju niķi un stiķi.

Jaunās sezonas sākumā redzēsim, kā tiek filmēts Marisolas romāna ekranizējums, Ženvjēva centīsies pierunāt Zoilu atgriezties darbā viņas mājā, Karmena turpinās īstenot dziedātājas karjeru un Marisola uzsāks jaunas attiecības, taču tās sarežģīsies, kad pie apvāršņa atkal parādās viņas bijušais draugs Džesijs.

 

RAIDĪJUMI


Jukonas zelts

 


Jauna sezona raidījumam "Jukonas zelts" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 27)


No 21. jūlija, ceturtdienās, plkst. 21:00

Televīzijas kanālā National Geographic Channel ar jaunu sezonu atgriežas emocijām pilnais realitātes seriāls "Jukonas zelts". 4. sezona būs īpaša ar to, ka zelta rakšanai atkal pievēršas Lielais Als Makgregors. Ja atceramies, viņam diagnosticēta multiplā mieloma – rets asins vēzis, turklāt Lielais Als zaudēja mīļoto sievu Kolīnu. Tagad Makgregors ir apņēmies godāt sievas piemiņu un piepildīt viņas sapni par pensijas gadiem zelta raktuvēs pie Indijas upes, tādēļ Lielais Als ir gatavs atgriezties šovā pat ratiņkrēslā. Strādā smagi un dari to, ko mīli – tāds ir Lielā Ala Makgregora moto. Skaistā Jukonas reģiona daba, skarbs darbs sešpadsmit nedēļu garumā un patiesas emocijas.


Raidījums "Sniega vilku ģimene un es"

 


Raidījums "Sniega vilku ģimene un es" kanālā "BBC Earth" (Nr. 48)


No 24. jūlija, svētdienās, plkst. 18:30

Gordon Buchanan dodas uz skarbajiem Kanādas ziemeļiem, lai uzzinātu vairāk par tur mītošajiem plēsoņām – Polārajiem vilkiem. Skatītāji varēs sekot līdzi Gordon mēģinājumam iegūt vilku bara uzticību, kurā nesen parādījušiem trīs kucēni, pirmo reizi atklājot šo vienreizējo dzīvnieku īsto dabu. Sērijas būs piesātinātas ar prieku, emocijām un drāmu, kā arī skatītāji varēs vērot elpu aizraujošas ainavas Kanādas mežonīgajos ziemeļos.

 

SPORTS


MX2 pasaules čempionāts

 


Atbalsti labākos Latvijas motobraucējus cīņās MX2 pasaules čempionātā! kanālā "Motors TV" (Nr. 75)


Svētdien, 24. jūnijā plkst. 20:10 un 22:00

Spraigas cīņas ar mūsu sportistu dalību turpinās pasaules čempionātā motokrosā MX2 klasē. Nākamais posms ar aizraujošiem braucieniem gaidāms jau šajās brīvdienās, kad dalībnieki uz starta dosies Loketas trasē Čehijā. Kā mūsējiem veiksies Čehijas trasē? Nepalaid garām un seko līdzi mūsu braucējiem jau šo svētdien!

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube