RU

Virszemes TV aktualitātes no 21. līdz 28. aprīlim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


elizabete

 


Biogrāfiska filma par karalieni Elizabeti II kanālā "360TV" (Nr. 11)


Ceturtdien, 21. aprīlī plkst. 22:00

360TV aprīli pasludināja par Karalisko mēnesi, jo ik ceturtdienu visa mēneša garumā tiek piedāvātas dažādas biogrāfiskas filmas par kādu no Lielbritānijas karaliskās ģimenes. Šāda īpaša programma ir izvēlēta, jo aprīlis karaliskajai ģimenei ir ļoti nozīmīgs laiks. 21. aprīlī tiks atzīmēta karalienes Elizabetes II 90. gadu jubileja, savukārt vēl pēc nepilnas nedēļas būs prinča Viljama un Keitas piecu gadu kāzu jubileja. Par godu karalienes Elizabetes II dzimšanas dienai tieši jubilejas dienā tiks piedāvāta biogrāfiskā filma par viņas dzīves gaitām. Karalienes mūžs ir piepildīts ar dažādiem notikumiem un norisēm, tādēļ biogrāfiskā filma par viņu solās būt ļoti saistoša.


tievesanas_sovs_uzvar_zaudetajs

 


Jauns tievēšanas realitātes šovs "Uzvar zaudētājs" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


No 25. aprīļa, darba dienās, plkst. 18:00

Līdz ar pavasara un tievēšanas sezonas iestāšanos klāt ir arī viens no Amerikas populārākajiem un šokējošākajiem realitātes šoviem "Uzvar zaudētājs". Tas aizraus un ieinteresēs ikvienu, kuru uztrauc liekais svars. Iespējams, šovs iedrošinās un iedvesmos tās skatītājas, kuras ir apņēmības pilnas atgūt vai uzlabot savu fizisko formu. Slavenais Amerikas šovs "Uzvar zaudētājs" parādīs ko tādu, kam būs grūti noticēt savām acīm, tādēļ labāk vienreiz redzēt nekā septiņreiz dzirdēt par to. Šovā būs sastopami cilvēki, kuru svars sasniedz 150 vai pat 200 kilogramu atzīmi. Klāt, protams, nāk veselības problēmas un sabojāta dzīve. Jā, tieši tik nopietni un smagi būs šovā redzamie stāsti un cilvēku pieredze. Iespējams, tieši šie ievērojamie skaitļi kalpos par papildu motivāciju, kādēļ šova dalībnieki būs apņēmības pilni doties uz kopīgu mērķi - tievēt caur sviedriem un asarām. Jā, šajā šovā raud arī vīrieši. Ikviena STV Pirmā! skatītāja tiek aicināta kļūt par liecinieci cīņai ar sevi, galēju spēku izsīkumu, sacensību spriedzi un dramatiskām vizuālajām pārmaiņām.

 

SERIĀLS


tronu_speles

 


Pirmizrāde 6. sezonai seriālam "Troņu spēles" kanālā "FOX" (Nr. 29)


No 25. aprīļa, pirmdienās, plkst. 22:00


Ir iespēja – sezonas pirmā sērija sāksies ar ainu, kurā atklāsies, ka aktiera Kita Haringtona atveidotais Džons Snovs ir dzīvs, kaut arī iepriekšējās sezonas noslēgumā viņš tika nāvējoši ievainots. Jaunajās sērijās būs mazāk baisu notikumu, tomēr joprojām iespējami visnegaidītākie pavērsieni.
Uzzināsi, kā tālāk risināsies Sansas Stārkas, Teona Greidžoja, Stannisa Barateona, Mircellas Barateonas un citu nozīmīgāko varoņu likteņi. Jaunajās sērijās būs redzams galvenokārt oriģināls saturs, kas nav rodams rakstnieka Džordža R. R. Mārtina sāgas "Dziesma par ledu un uguni" grāmatās.
Seriāla īpašā pievilcība slēpjas tā spējā uzburt misticisma caurvītu noskaņu. "Troņu spēles" ir izpelnījies milzīgu skatītāju atzinību par spīti tā asiņainajam sižetam. Tas saņēmis pozitīvas kritiķu atsauksmes, vairākas nozīmīgas balvas un pretendē kļūt par visu laiku dārgāko seriālu.

 

RAIDĪJUMS


bers_grills_izdzivosanas_misija

 


Raidījums "Bērs Grills: Izdzīvošanas misija" kanālā "Discovery Channel " (Nr. 42)


Pirmdienās, plkst. 23:00

Izdzīvošanas eksperta Bēra Grilla vadībā 8 sabiedrībā zināmas personas 8 dienas pavadīs tropu mežos Kostarikā, kur viņiem būs jāiemācās orientēties savvaļā, veidot pajumti un pārtikt no tā, ko atrod dabā. Dalībniekiem būs jānokārto arī vairāki pārbaudījumi - nolaišanās pa ūdenskritumu un citu šķēršļu pārvarēšana. Katru nedēļu kāds no dalībniekiem atstās sacensības. Neskatoties uz statusu, katram nāksies cīnīties ar savām bailēm.

 

SPORTS


hokejs

 


Latvijas hokejistiem divas spēles pret Vāciju kanālā "LTV7" (Nr. 2)


Piektdien, 22. aprīlī, plkst. 19:30
Sestdien, 23. aprīlī, plkst. 17:00

Latvijas hokeja izlase turpina gatavošanos maijā gaidāmajam pasaules čempionātam ar divām spēlēm pret Vācijas izlasi. To, ka mūsējie par uzvaru cīnīsies katrā spēlē, lieliski parādīja pēdējā spēle pret Baltkrieviju, kad laukumā izvērtās sīva cīņa un vairāki kautiņi, kas nav pārāk bieža parādība pārbaudes un draudzības spēlēs. Vācija ir ne mazāk sīksts un neatlaidīgs pretinieks, tādēļ gaidāma aizraujoša bezkompromisa cīņa. Atbalsti mūsējos!


basketbols

 


BK Liepāja regulāro sezonu noslēgs ar cīņu pret BK Jelgava kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


Sestdien, 23. aprīlī, plkst. 17:00

Basketbola klubs Liepāja/Triobet šobrīd diezgan stabili iekārtojies turnīra tabulas augšgalā, un starpība ar tabulas kaimiņiem ir pietiekami liela, lai justos droši par savu pozīciju. Taču komanda sezonas otro pusi aizvadījusi ar mainīgām sekmēm, tādēļ ir īpaši svarīgi atgūt uzvaras garšu pirms sezonas izšķirošajām cīņām. Savukārt jelgavnieki centīsies sezonu noslēgt, atņemot punktus vienai no šīs sezonas vadošajām vienībām. Vai liepājnieki parādīs savu labāko spēli un apliecinās pārākumu turnīra tabulā arī uz laukuma?

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube