RU

Virszemes TV aktualitātes no 1. līdz 8. septembrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Raidījums "Kas karsts?"

 


Raidījums "Kas karsts?" kanālā "360TV" (Nr. 11)


5. septembrī, plkst. 22:00

Kā jau ierasts, pirmdienās 360TV piedāvā izklaidējošo raidījumu "Kas karsts?", kuru vadīs aktieris Lauris Dzelzītis un radio personība Kristīne Kamarovska. Pirmdienas raidījumā skatītājiem būs iespēja vērot, kā aktrise Dita Lūriņa atbildēs uz 69 ātriem jautājumiem. Raidījums arī dosies ciemos pie kādas slavenības un iegūs unikālu piekļuvi vietām, kur parasti ieeja ir liegta. Nepalaid garām iespēju iepazīt slavenības un uzzināt daudz jauna!


Interviju cikls "100 intervijas līdz Latvijas simtgadei"

 


Interviju cikls "100 intervijas līdz Latvijas simtgadei" kanālā "360TV" (Nr. 11)


No 8. septembra, ceturtdienās, plkst. 22:00

Jau pavisam drīz ēterā atgriezīsies Grēta Gorjučko, lai ciklā "100 intervijas līdz Latvijas simtgadei" tiktos ar ievērojamiem cilvēkiem Latvijā un iepazītu viņus tuvāk. Interviju ciklā dažādas personības atklātās sarunās dalīsies par dzīvi, karjeru un panākumu atslēgu. Pirmajā raidījumā skatītājiem būs ekskluzīva iespēja iepazīt Grētas kolēģi Valdi Melderi pavisam atklātā intervijā. Nenokavē aizraujošo interviju ciklu!


Šovs "Starp mums runājot"

 


Šovs "Starp mums runājot" kanālā "STV Pirmā!V" (Nr. 10)


Otrdienās, plkst. 21:00

Otrdienās "STV Pirmā!" priecēs skatītājas ar aizraujošo vakara sarunu šovu "Starp mums runājot". Vairāki Latvijā pazīstami cilvēki atklāti atbildēs uz dažādiem kompromitējošiem un mulsinošiem jautājumiem. Sarunas par un ap sievietes dzīvi vienmēr ir aizraujošas un interesantas. Iegriezies "STV Pirmā!" kanālā un uzzini daudz jauna!


Šovs "Pirmā deja"

 


Šovs "Pirmā deja" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


1. septembrī, plkst. 21:00

Skatītāju iemīļotais šovs "Pirmā deja" uzņem apgriezienus. Šajā sērijā skatītājiem būs iespēja vērot, kā divi pāri sacenšas par uzvaru – jūrnieks Rimants un viņa sieva Monta, kā arī kaislīgie volejbolisti – Dace un Edvards. Šoreiz abiem pāriem būs jādejo savos kāzu tērpos – vai kaislīgas dejas un sarežģīti deju soļi ir iespējami šādā tērpā? Skaties un uzzini aizraujošajā šovā "Pirmā deja"!

 

FILMAS UN SERIĀLI


Filma "Kā nozagt briljantu?"

 


Filma "Kā nozagt briljantu?" kanālā "TV21" (Nr. 31)
/The Love Punch/ (2013)


5. septembrī, plkst. 18:50

Režisors: Džoels Hopkinss
Lomās: Pīrss Brosnans, Emma Tompsone, Timotijs Spolls un Sēlija Imri

Ričards un Keita ir bijušais vīrs un sieva, bet, kaut arī viņu laulība ir oficiāli šķirta, viņi nespēj viens otru aizmirst, un viņu starpā aiz vien valda spēcīgas jūtas. Ričarda kompānijas jaunais īpašnieks pamanās izkrāpt abu pensijas fondu, tāpēc Ričardam un Keitai ir jāapvienojas, lai atgūtu netaisnā ceļā nozagto naudu.


Seriāls "Blakusparādības"

 


Seriāls "Blakusparādības" kanālā "FOX" (Nr. 29)
/Limitless/ (2015)


No 1. septembra, ceturtdienās, plkst. 22:00

Cilvēki izmanto vien nelielu daļu no tā, ko patiesībā spēj smadzenes. Ja vien būtu medikamenti, kas "atver" prātu, ikviens varētu darīt brīnumainas lietas. Braiens Finčs ir 28 gadus vecs, ne īpaši veiksmīgs muzikants, kas saprot, ka nav sasniedzis savas dzīves mērķus, turklāt smagi saslimst viņa tēvs. Viņa draugs Alijs piedāvā eksperimentālu medikamentu NZT-48, kas "atver" ikvienu neironu viņa prātā, palīdz padarīt iekavētos darbus un vēlāk – atklāt tēva saslimšanas patiesos iemeslus.

 

RAIDĪJUMI


Raidījums "Neticamās mašīnas"

 


Raidījums "Neticamās mašīnas" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 27)


No 6. septembra, otrdienās, plkst. 22:00

Vai cilvēku spējām izgudrot līdz šim neredzētas mašīnas ir kāda robeža? Vai futūristiskās tehnoloģijas ir izmantojamas jau šodien? Tehnoloģiju un aeronautikas guru Miša Pollaks un uzņēmējs, dizainers Makss Makmurdo kopā apceļos pasauli, lai meklētu pasaulē neticamākās, modernākās un ģeniālākās mašīnas. Tādas, kas spēj paveikt to, ko cilvēkam nav viegli izdarīt, un nokļūt vietās, kas citādi būtu pilnīgi nepieejamas.

 

SPORTS


Rallijkross atgriežas Eiropā!

 


Rallijkross atgriežas Eiropā! kanālā "Best4SportTV" (Nr. 33)


4. septembrī, plkst. 15:00

Kanādas posms bija saspringts un pārsteidza ar negaidītiem pavērsieniem - gan laika apstākļiem, gan braucēju pozīcijām trasē. Mūsu braucējiem sarežģītajos apstākļos bija mainīgs rezultāts - Reinis Nitišs palika soli no pusfināla un Jānis Baumanis tika diskvalificēts, kas liedza viņam cīnīties par vietu pusfinālā. Kā mūsējiem veiksies interesantajā Loheac trasē Francijā? Seko līdzi tiešraidei un uzzini pirmais!

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube