RU

Virszemes TV aktualitātes no 1. līdz 8. aprīlim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI PIEDĀVĀ


girts_kesteris

 


Saruna ar Ģirtu Ķesteri kanālā "360TV" (Nr. 11)


Ceturtdien, 7. aprīlī, plkst. 21:00

Ierasts, ka ik ceturtdienas vakaru raidījumu ciklā "Viņas lielā intervija" pie Grētas Gorjučko viesojas kāda iedvesmojoša personība, kas ar savu darbību ietekmējusi norises Latvijas sabiedrībā. Šajā reizē "Viņas lielā intervija" studijā gaidāms talantīgais aktieris, jaunā "STV Pirmā!" ētera balss Ģirts Ķesteris. Saruna solās būt interesanta un atklās daudz nedzirdēta par šarmanto un šķietami tik labi zināmo aktieri.


dzivo_kosi

 


Stāstu cikls "Dzīvo koši" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


No 29. marta otrdienās, plkst. 22:00

Sākot ar 29. martu, "STV Pirmā!" ik otrdienu piedāvās jaunu īsās formas stāstu ciklu "Dzīvo koši", kurā dažādas sabiedrībā zināmas sievietes skatītājiem atvērs savu drēbju skapi. Par skaistām kleitām, košām krāsām, drosmīgiem apģērbiem un savu stilu stāstīs Elita Patmalniece, Jana Ezeriņa, Olga Rajecka un Marika Ģederte. Pirmā no dalībniecēm - Elita Patmalniece - rādīs, kā viņa pati zīmē, veido skices; un tad būs skatāms tērps, kas viņu iedvesmo. Nākamā dalībniece - Jana Ezeriņa - par savu drēbju skapi stāstīs caur apaviem: ka tērps rodas no skaistām kurpēm, un ka process, kurā sieviete pielaiko un meklē sev tērpu, ir viņas laiks pašai sev.

 

JAUNI SERIĀLI UN FILMAS


augusts_osedzas_zeme

 


Filma "Augusts: Osedžas zeme" kanālā "Filmzone" (Nr. 61)
/August: Osage County/ (2013)


Trešdien, 6. aprīlī, plkst. 13:00

Aizkustinošs, skumjš un reizē humora pilns stāsts par Vestonu ģimeni, kuru pēc ilgāka atšķirtības laika dzimtas mājās vienkop sapulcinājis kāds nelāgs notikums - dzejnieka, alkoholiķa Beverlija Vestona bēres. Turpmākajās dienās mājā, kur saimnieko valdonīgā Violeta, radinieku starpā izceļas viens konflikts pēc otra - tos uzkurina samilzušie pagātnes aizvainojumi un pāridarījumi. Filmā redzams spožs aktieru ansamblis: Merila Strīpa, Džūlija Robertsa, Jūens Makgregors, Benedikts Kamberbačs, Džuljeta Lūisa. Merila Strīpa un Džūlija Robertsa par savu sniegumu šajā filmā nominētas "Zelta globusa" un ASV kinoaktieru ģildes balvām.

Latviešu skatītājam jau pazīstamā komēdija - drāma "Augusts: Osedžas zeme" ir amerikāņu dramaturga Treisija Letsa 2007. gadā sarakstītās tāda paša nosaukuma lugas ekranizācija. Letss, kurš par šo lugu saņēmis Pulicera prēmiju, ir arī filmas scenārija autors. Šo nedaudzo gadu laikā luga piedzīvojusi neskaitāmas pirmizrādes uz dažādu valstu skatuvēm, tostarp arī Latvijas Nacionālajā teātrī.

filmas Lai pieteiktu Filmu paku ienāc: www.lattelecom.lv

 

SPORTA NOTIKUMI


latvijas_hokeja_cempionats

 


Latvijas hokeja čempionāts kanālā "LTV7" (Nr. 2)


Sestdien, 2. aprīlī, plkst. 16:50 (3. spēle)
Svētdien, 3. aprīlī, plkst. 16:50 (4. spēle)

Līdz ar pavasari tuvojas izšķirošās cīņas Latvijas hokeja čempionātā! Kuri šogad būs jaunie čempioni? HK Kurbads pusfinālā apspēlēja HK Mogo, kas par čempioniem kļuva pirms gada. Šogad finālā nūjas krustos HK Kurbads un HK Liepāja. Finālsērija savā izšķirošajā fāzē nonāks šajās brīvdienās, kad komandas aizvadīs sērijas trešo un ceturto spēli. Vai kāda no komandām izrādīsies tik pārāka, lai sēriju noslēgtu jau šajā nedēļas nogalē Vidzemes ledus hallē? Skaties un uzzini pirmais!

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube