RU

Virszemes TV aktualitātes no 17. līdz 24. novembrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Filma "Bezmiegs Sietlā"

 


Filma "Bezmiegs Sietlā" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


23. novembrī, plkst. 21:00

Pēc sievas Megijas nāves Sems Baldvins un viņa astoņus gadus vecais dēls Jonass pārceļas no Čikāgas uz Sietlu, lai uzsāktu jaunu dzīvi un izvairītos no atmiņām par sievas nāvi. Jonass vēlas, lai viņa tēvs sastaptu kādu, kura varētu aizvietot Megiju un palīdzētu Semam dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Mazais Jonass nolemj piezvanīt uz radio un izstāstīt sava tēva skumjo stāstu, uz kuru atsaucas vairākas sievietes - tajā skaitā arī Annija.


Šovs "Trakie! Nekad nemēģiniet to darīt mājās!"

 


Šovs "Trakie! Nekad nemēģiniet to darīt mājās!" kanālā "360TV" (Nr. 11)


Katru trešdienu, plkst. 20:00

Skaties aizraujošo šovu un izbaudi patiesi jautru fizikas stundu! Tā sagādās neaizmirstamus mirkļus ne tikai pieaugušajiem, bet arī zinātkāriem jauniešiem, kuri vēlas izmēģināt dažādas neticami bīstamas izdarības!


Filma "Vilciena 123 nolaupīšana"

 


Filma "Vilciena 123 nolaupīšana" kanālā "360TV" (Nr. 11)


20. novembrī, plkst. 22:00

Stāsts sākās parastā dienā, kad Ņujorkas metro iekāpa trīs vīrieši. Taču viss sagriezās ar kājām gaisā brīdī, kad pret mašīnistu tika pavērsta pistole, un vilciens ar visiem pasažieriem tika nolaupīts. Kādi ir patiesie laupītāju plāni? Un, pat ja viņi tiks pie kārotās naudas, kā viņi ir iecerējuši izbēgt no metro tuneļa nepamanīti? Atšķetini sarežģīto vilciena nolaupīšanas lietu jau šosvētdien!

 

SERIĀLI


Seriāls "Kā izbēgt no soda par slepkavību"

 


Seriāls "Kā izbēgt no soda par slepkavību" kanālā "FOX" (Nr. 29)


No 18. novembra piektdienās, plkst. 22:00

Ar trešo sezonu atgriežas aizraujošais trilleris, kas ir iemantojis plašu atzinību skatītāju vidū visā pasaulē. Seriāla galvenā varone ir veiksmīga advokāte un augstskolas pasniedzēja Annalīza Kītinga. Savām lekcijām viņa devusi nosaukumu "Kā izbēgt no soda par slepkavību", jo tieši tas vispilnīgāk raksturo Annalīzas nodarbībās mācīto. Jaunajā sezonā notikumi grozīsies ap pieciem studentiem, topošajiem advokātiem, kuri strādā pie savām aizstāvības lietām. Lielākais noslēpums, kas visiem kopā būs jāatrisina: kas izraisīja ugunsgrēku Kītingas mājā, kur gāja bojā kāds cilvēks? 


Seriāls "Citplanētiešu mednieku klubs"

 


Seriāls "Citplanētiešu mednieku klubs" kanālā "Kidzone" (Nr. 56)


No 18. novembra katru dienu, plkst. 14:35

Trīs bērni ir apsūdzēti un iesaistīti vietējās pilsētiņas glābšanā no citplanētiešu uzbrukuma, jo viņi sadarbojās ar meiteni Ketiju, kura nāk no citas galaktikas. Kopā ar viņas vectēvu bērni nolemj izveidot citplanētiešu mednieku klubu, kurš, kā izrādās, ir gadsimtiem sena tradīcija, lai pasargātu zemi no bīstamajiem radījumiem. 

 

FILMAS


Filma "Nakts reportieris"

 


Filma "Nakts reportieris" kanālā "FilmZone" (Nr. 61)


21. novembrī, plkst. 21:00

"Nakts reportieris" ir asinis stindzinoša krimināla rakstura drāma, kuras darbība risinās mūsdienu Losandželosas naksnīgajās ielās. Lū Blūms ir jauns, motivēts vīrietis, kurš, izmisīgi meklējot darbu, uzduras Losandželosas pagrīdes kriminālžurnālistikai un visām ar to saistītajām rūpēm, problēmām un azartam. 

 

SPORTS


VTB Vienotās līgas spēle Unics pret VEF Rīga

 


VTB Vienotās līgas spēle Unics pret VEF Rīga kanālā "Best4sport TV" (Nr. 33)


20. novembrī, plkst. 16:55

VTB līgas regulārās sezonas spēle, kur Eirolīgas dalībnieki, viens no top 5 klubiem Krievijā Kazaņas Unics uzņems VEF Rīga komandu, kura šobrīd atrodas turnīra tabulas vidusdaļā.


ACB regulārās sezonas spēlē Herbalife Gran Canaria pret Real Madrid

 


ACB regulārās sezonas spēlē Herbalife Gran Canaria pret Real Madrid kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


19. novembrī, plkst. 19:25

Latviešu basketbolista Anžeja Pasečņika pārstāvētā Herbalife Gran Canaria sacentīsies ar šobrīd Eiropas rangā otro stiprāko komandu Real Madrid, kas startē arī ULEB Eirolīgā, un to pārstāv tādi spēlētāji kā Serhio Ļuļs, Entonijs Rendolfs un jaunais talants Luka Dončičs.

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube