RU

Virszemes TV aktualitātes no 16. līdz 23. jūnijam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


TEDxRiga

 


TEDx Rīga konference tiešraidē! kanālā "360TV" (Nr. 11)


Piektdien, 17. jūnijā, sākot no plkst. 9:00 visas dienas

360TV turpina piedāvāt karstākās un svaigākās aktualitātes, programmā iekļaujot pasaules biznesa ikonu TEDx. 17. jūnijā jau no paša rīta ikviens ir aicināts pieslēgties lielāko personību kanālam 360TV un īpašajam kanālam 360TV Ideja, kuros varēs vērot TEDxRiga konferences tiešraidi un ekskluzīvas intervijas ar TEDxRiga viesiem.

Uzreiz pēc šī gada konferences skatītājiem būs iespēja atskatīties uz tās iedvesmojošākajiem momentiem līdz pat 26. jūnijam kanālā 360TV!. Šī ir lieliska iespēja uzzināt daudz jauna un paplašināt savus zināšanu apvāršņus kopā ar TEDx Riga konferenci.


Otrā iespēja

 


Jauns seriāls "Otrā iespēja" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


No 13. jūnija, pirmdienās, plkst. 21:00

Vasara rit pilnā plaukumā, un ir īstais laiks, lai ļautos atpūtai un patīkamām emocijām. Televīzija STV Pirmā! savām skatītājām vēlas sniegt tikai labāko, lai palīdzētu izbaudīt vasaras sezonu visā tās krāšņumā, tādēļ ir sarūpēti jaunākie un labākie pasaules seriāli.

Skatītājas novērtēs seriālu "Otrā iespēja" ("Being Erica"), kas iepazīstinās ar 32 gadus vecās Ērikas Streindžas dzīvi un piedzīvojumiem. Viņa ir gudra, izglītota un skaista sieviete, bet viņas dzīve nav gluži izdevusies un viņa nožēlo lērumu savā dzīvē pieņemtu lēmumu. Dienā, kura izvēršas par sliktāko visā neveiksmju sērijā, viņa slimnīcā satiek doktoru Tomu, kurš viņai sola palīdzēt. Šo dienu par sliktāko var saukt tādēļ, ka pirms nonākšanas slimnīcā Ērika tiek atlaista no darba, jo bijusi pārāk laba šim amatam, un viņu pamet draugs. Un, jā, galu galā viņa nokļūst slimnīcā ar briesmīgu alerģiju. Gana daudz notikumu, lai piedzīvojumi varētu sākties!

 

FILMAS UN SERIĀLI


Need for Speed

 


Spriedzes filma "Need for Speed: Ātruma slāpes" kanālā "Filmzone" (Nr. 61)
/Need for Speed/ (2013)


Svētdien, 19. jūnijā, plkst. 19:00

Lielbritānijas spriedzes filma "Need for Speed: Ātruma slāpes". Galvenajās lomās Aaron Paul, Dominic Cooper un Imogen Poots.

Prasmīgs automehāniķis un ielu sacīkšu braucējs Tobijs, nepatiesi apsūdzēts par noziegumu, iznāk no cietuma ar vienu vienīgu mērķi - atriebties savam bijušajam biznesa partnerim, kurš bija nepatiesā apvainojuma un liecības autors. Ar domu par atriebību viņš nolemj piedalīties izdzīvošanas sacīkstēs, kas notiek visā valstī. To uzzinājis, Tobija partneris sola augstu likmi par viņa galvu.


Noziedzīgie prāti: Ārpus robežām

 


Jauns seriāls "Noziedzīgie prāti: Ārpus robežām" kanālā "FOX" (Nr. 29)
/Criminal Minds: Beyond Borders/ (2016)


No 21. jūnija, otrdienās, plkst. 22:00

Jaunā izmeklēšanas drāma "Noziedzīgie prāti: Ārpus robežām" stāsta par Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) starptautiskās reaģēšanas vienību, kas palīdz ASV pilsoņiem, kuri nonākuši briesmās ārzemēs. Komanda izmeklē noziegumus, kas pret amerikāņiem tiek pastrādāti citās valstīs, tostarp nolaupīšanas, slepkavības vai apsūdzības noziegumos, kuros viņi nav vainīgi.


Situāciju seriāls "Tik jauns un jau tētis"

 


Situāciju seriāls "Tik jauns un jau tētis" kanālā "FOX Life" (Nr. 30)


No 17. jūnija, piektdienās, plkst. 21:00

Bens ir aptuveni 20 gadus vecs vīrietis, kurš dzīvo īstenu vecpuiša dzīvi Ņujorkā kopā ar brāli Deniju un draugu Takeru. Taču dzīve apgriežas kājām gaisā, kad kādu dienu, atnākot mājās, viņi atrod pie durvīm mazuli, ko atstājusi Bena iepriekšējā draudzene. Pēc ilgām pārdomām Bens nolemj bērnu paturēt un uzņemties meitiņas audzināšanu.

 

RAIDĪJUMS


Populārzinātniskais raidījumu cikls "Domā kā Stīvens Hokings"

 


Populārzinātniskais raidījumu cikls "Domā kā Stīvens Hokings" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 27)


No 20. jūnija, pirmdienās, plkst. 22:00

No kurienes mēs nākam? Kāpēc mēs šeit esam? No kurienes radies Visums? Vai mēs tajā esam vieni? Vai iespējams ceļot laikā? Daudzu gadsimtu laikā vēstures lielākie domātāji ir veikuši iespaidīgus zinātniskus atklājumus, lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem. Jaunajā sešu sēriju raidījumu ciklā "Domā kā Stīvens Hokings" televīzijas kanālā National Geographic Channel, slavenais angļu teorētiskais fiziķis Hokings parādīs, kā parasti cilvēki spēj domāt kā ģēniji, un saprast, kā tika veikti cilvēces lielākie zinātniskie atklājumi.

 

SPORTS


Klāt gada svarīgākās spēles NBA!

 


Klāt gada svarīgākās spēles NBA! kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


Pirmdien, 20. jūnijā, plkst. 3:00 - 7. spēle

Gan Goldensteitas, gan Klīvlendas komandas ir gājušas tālu ceļu, lai nonāktu NBA finālā un šobrīd padoties nav gatava ne viena no komandām. Lai gan pagājušās sezonas čempioni sērijā prata izvirzīties vadībā ar 3:1, Klīvlenda nepadevās un izcīnīja skaistu uzvaru sērijas sestajā spēlē. Kurš būs NBA čempions?


Atbalsti Jonasu un Justu cīņās MX2 pasaules čempionātā!

 


Atbalsti Jonasu un Justu cīņās MX2 pasaules čempionātā! kanālā "Motors TV" (Nr. 75)


Svētdien, 19. jūnijā, plkst. 16:00 un 18:00

Lielisku sezonu šobrīd aizvada mūsu labākais motokrosa braucējs Jonass, un viņam uz papēžiem min cits latviešu braucējs – Justs. Jonasam nepieciešami punkti, lai iesaistītos cīņā par goda pjedestāla augstākajām pozīcijām, un Justs noteikti mēģinās uzlabot savus rādītājus, aizvadot divus stabilus braucienus Lielbritānijas trasē. Kā mūsējiem veiksies Matterley Basin trasē Lielbritānijā? Seko līdzi mūsu braucējiem kanālā Motors TV!


Futbola svētki Francijā turpinās!

 


Futbola svētki Francijā turpinās! kanālā "LTV7" (Nr. 2)

 

Eiropas čempionātam futbolā uzņemot apgriezienus, katri vārti var izšķirt komandas likteni gan mačā, gan visā čempionātā. Eiropas labākie futbolisti skatītājus priecē ar pašaizliedzīgu cīņu, kas jau pirmajās čempionāta spēlēs atnesusi vairākus skaistus vārtu guvumus, pēdējos spēles mirkļos gūtās uzvaras un neizšķirtus mačus.


Tuvākās spēles:

Piektdiena, 17. jūnijs

16:00 - Itālija – Zviedrija
19:00 - Čehija – Horvātija
22:00 - Spānija – Turcija


Sestdiena, 18. jūnijs

16:00 - Beļģija - Īrija
19:00 - Islande – Ungārija
22:00 - Portugāle – Austrija


Svētdiena, 19. jūnijs

22:00 - Šveice – Francija
00:00 - Rumānija – Albānija (ierakstā)

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube